Şimdi Ara

pc yi tv ye bağlama problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bu forumda yeniyim...bir kaç sorum olacak size...bilgisayarımı tv ye bağladım..biraz uğraştırdı ama bağladım fakat bi problemim var...monitör ile tv yi klonladım...bazı çözünürlük ayarları yaptıktan sonra görüntü elde ettim..fakat film açtığım zaman garip bir problemle karşılaştım..filmlerde görüntü var fakat alt yazıyı getiremiyorum.monitörde altyazı var ama tvde alt yazı çıkmıyor...eğer ilgilenirsiniz çok sevinirim...
    herkese kolay gelsin

• [Deleted by Admins]
  • ya denedim ama olmadı...acaba sorun nerede anlamadım...bide anten kablosunu çıkarmama rağmen bi çızırtı hala var...onuda anlamadım ...bakalım umarım buradan bi yardım eden çıkar...herkese şimdiden teşekkur ederim
    quote:

Orjinalden alıntı: yuceeren

bende de olmustu birincil olarak tv yi secince düzeliyordu yanlış hatırlamıyorsam.
  • arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
  • Film oynatmak için hangi programı kullanıyorsun öncelikle onu sorayım?
  • bs player kullanıyorum...
    quote:

Orjinalden alıntı: cemtokgoz

Film oynatmak için hangi programı kullanıyorsun öncelikle onu sorayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anger_666 -- 29 Ocak 2008; 19:29:40 >
  • arkadasım ya ben de laptop u lcd tv ye baglamak istiyorum. bir turlu klonlamayı beceremedim. olmuyor bir turlu nedense kafayı yiyecem. ekran kartı ati mobility radeon x700 tv ise samsung le32r82b
    su klonlamayı anlatabilir misin. ben anlamadım bu atinin ekran ayarlarından bişey. yardımcı olursanız cok sevinirim.
  • Bende de ati var ama vista yüklü laptopa bende bir türlü beceremedim tv işini(sanırım xp de sorun çıkmıyormuş)...
  • arkadaşlar...ben bağladım da clonladım da...ama ne hikmetse filmlerde altyazı çıkartamıyorum..yardım lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.