Şimdi Ara

Pc topladım bileşenleri kontrol edermisiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Taksit seçeneklerinden ötürü trendyoldan sipariş vereceğim, lütfen farklı bilgisayarlar önermeyin sadece uyumluluk sorunu varmı yokmu onu görmek istiyorum.

• optimus19999 O kullanıcısına yanıt
    daha duzgun kasa-psu bakabılırsın,o kasaya sıgar mı aldıgın kart onada bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasaya sığıyor psu 80+ imiş iş görür mü ?

• sıvı soğutmadan vazgeçmek istemiyorum sıcak bir şehirdeyim ama kasayı iptal edip attıklarınızdan birini alacağım

• Fazladan verebiliyorsanız anakartı da B650 seçiniz, en basiti seçtiğiniz anakartın ikinci bir M.2 yuvası bile yok. Diğer taraftan yükseltme yapacağım derseniz ucuz anakart elinizi bağlar.

Her kasanın üst kısmına 240mm sıvı soğutma sığmayabilir. Öne takarsanız da öndeki fan düzeni bozulacak ve ekran kartının alanından da çalacak.

Ki önerdiğim kasaları da total bütçeyi aşmadan soğutucudan artan parayı karşılayacak şekilde önermiştim. O 2 kasanın üst kısma sıvı soğutucu sığar mı sığmaz mı konusunda üretici verisi yok. Görsellerde sanki vento'ya olur gibi duruyor ama görsel de yanıltıcı olabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşuna para veriyorsunuz o sıvı soğutmaya.Zaten üst seviye de değil.Ayrıca kasa montajıda ne olacağı belli değil. Parçalar elinizde kalabilir.

Düzgün bi hava soğutma ,o işlemciyi buzdolabına çevirir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.