Şimdi Ara

Pc sesinden ara ara gelen cız sesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar. Müzik dinlerken ramdom aralıklara pıt diye bir ses alıyorum. Kasanın ön ve arka girişini denedim sonuç aynı. Kulaklık test edildi bir sıkıntı yok. Film veya dizi izlerken bu sesle karşılaşmadım yada dikkatimi çekmedi. Geçen gün ses sürücüsünü kaldırıp tekrar yüklediğimde sorun kalkmış gibiydi bugün tekrar olduğunu fark ettim. Sizce sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ? Bu arada bilgisayarda bir şey dinlemiyor iken herhangi bir cızırtı yok.

• Örneğin biraz önce ses sürücüsünü yeniden kurdum ve problem ortadan kalktı. Sorun bu işlemi dün de uygulamıştım kalıcı olmaması çok ilginç
  • Ses kartınızın en güncel sürüm sürücüsünü indirip kurmayı deneyiniz. Yalnız indirip kurulum yapmadan önce mevcutta kurulu durumda olan tüm ses kartı sürücülerini kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın. Sistem yeniden başlatıldıktan sonra indirmiş olduğunuz sürücüyü kurun ve son bir kez daha bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  • Dediğim gibi 2 kere yaptım bu işlemi. Dün gece yaptığımda da düzelmişti. Bugün sorun gene vardı yeniden sildim ve yükledim düzeldi. Yarın göreceğiz tekrarlamaz ise sıkıntı yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.