Şimdi Ara

pc guvenli kipte acılıyor normal acılmıyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
33.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • havanın soğuk olması daha iyi pc açısından.
    sp3 ü yüklemen çok da önemli değil.xp de
    yapabiliyorsan windows 7 yi yükle derim......
  • windows7yi nerden bulacağım.orjinali yok.
  • Arkadaşlar merhaba.
    Az önce masaüstü bilgisayarımda i.explorer sayfası açtıktan sonra bilgisayar kitlendi.Hiçbir eylem yapamadığımdan bilgisayarı düğmesine uzunca basarak kapattım ve tekrar açtım.Ekrana windows olağan şekilde başlasın yazısı(diğerleri de olan- güvenli mod v.s.)geldi ve enter yaptım. Ancak PC tekrar tekrar aynı yazıyla açılıyor. Tüm modları denememe rağmen başarılı olamadım.Açılırken arada çok kısa süeli bir mavi ekran çıkıyor ve başa dönerek reset atıyor.En son Divx programını update yapmıştı.Yarım saat öncesine kadar problemsiz çalışıyordu.Foruma bakındım ancak aradığım başlığı bulamadım. Ne yapılabilir acaba? Format attırmak gerekmez umarım.Yardım Lütfen
  • Arkadaşlar aynı sorunla bugün bir arkadaşın bilgisayarında bende karşılaştım, Bilgisayar normal açılmıyor Windows logosunu geçtikten sonra ekran siyah olarak kalıyor ve açılış sesi geliyor fakat ekran siyah.
    Güvenli kipde sorunsuz açılıyor. Daha önceleri ghost ile yedek almış olduğum imaj dan birçok kez sorunsuz kurduğum imajı bu sefer geri yüklüyorum yine aynı sorunla karşılaşıyorum, güvenli kipde açılıyor, fakat normal açılmıyor.
    Sorunun kaynağı ne olabilir?
  • Sorunun kaynağını bulduk, ekran kartı bozukmuştu. Aynı model 2nci el ekran kartı taktım sorun çözüldü.
  • Aynı sorunu bende yaşıyorum. 2 ay önce monitörümde bir sorun olmuştu bilgisayarcıya vermiştim sağolsun 2 ayda yaptı. Şimdi taktım güvenli kipte açılıyor ama normalde açamıyorum. Masaüstü gözüküyor ama ne başlat çubuğu ne simgeler hiçbir şey yok. Sorun nedir ne yapmalıyım ?

İşletim sistemim Vista Home Premium. Geri yükleme noktamda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eru ilúvatar -- 25 Temmuz 2011; 21:34:08 >
  • Biri yardım etsin her yaz aynı tantanayı yaşıyorum geçen yaz ekran kartım yandı ondan önce hdd. hep bir sorun offf
  • sen yazın pc yi kullanma en iyisi havaların soğumasını bekkle

kasa soğutmasını iyi yap fanları güçlendir mesela kasanın ön tarfında bir fan olması senin sıcaklık sorununu çözer bu arada kasa içerisinde arkadan çıkış sağlayan eksoz fanlarını yada fanını kontrol et
  • merhaba arkadaşlar bende de aynı sorun var. normal moda açarken siyah ekranda takılı kalıyor ama güvenli modda açlıyor. format atmadan nasıl halledebilirim.
    pcyi alalı 1 yıl oldu henüz format atmadım. bilgisayarımın bekaretini korumasını istiyorum
  • arkadaşlar bu olay dün gece benimde başıma geldi, yeğenimin bilgisayarında oldu bu sorun kendi laptopumdan girip biraz araştırma yaptım ve bios ayarlarını defaulta aldım şimdi bilgisayar açılıyor denemekte fayda var :)))
  • çeitli usb ler den bana da olmuştu !
  • benim bilisayarımda şuan'da sadece güvenli modda açılıyor normal modda açılırken ekrana mavi ekran hatası tarzı bir hata geliyor yardımcı olabilecek arkdaş var ise fotografını çekip koyabilirim
  • Aynı sorun benım de var arkadaşlar toshıba satellite laptobum var pc normal açılırken sureklı reset atıyor ama Güvenli Kip de açılıyor herhangi bir sıkıntı yok pc format atacagım zaman win logosu gelınce tekrar resetlıyor ve sureklı bu pc kompile temizledım termal macun yenılendı fan temizliği filan suan makıne yarım saatır guvenlı kıpde acık beklıyor ınternetten araştırdım ama kesın bır çözüm bulan yok
  • vallaha konuyu hortlattık ama aynı hatayı bende alıyorum cok sınır bozucu bır sey bu mesajıda guvenlı modda yazıyorum once windows 7 yukluydu windows baslatılıyor yazısı gelıyor ve kendını resetlıyor guvenlı moddada aynıydı dedım baska bır sıstem yukleyeyım xp yukledım duzeldı sandım kapadım bır kac saat sonra tekrar actım aynı hatayı aldım ama bu sefer pc guvenlı modda acılabılıyor ne yapabılırım yardımcı olabılecek varsa sımdıden tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.