Şimdi Ara

PC'de hangi siteye girsem reklam acill yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cin plus 2.4 c gibi reklam google chrome'da nereye girersem çıkıyor. Kapatmak falan her sitede fln çok zor oluyor. Sıkıldım artık. Antivirüste de gözükmüyor. Yardım ederseniz sevinirim :)

• ad block plus diye bir eklenti var yükle kurtul
  • yapmıştım kardeşim o normal reklamları engelliyor. Bu dediğim şey her sayfada ekranı kaplıyor. Kapama tuşuna basınca bir sayfaya yönlendiriyor.
  • Bilgisayarında sanki virüs var gibi geldi. Program yoksa virüs programı yükle. Var ise tarama yap. Yine işe yaramazsa kullandığın tarayıcıyı silip yeniden kur. O da işe yaramazsa gel yanıma.

Edit: Virüs ile taramayı zaten yapmışsın, okumamıştım orayı pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skullmehnet -- 24 Ekim 2014; 22:24:41 >
  • Pc iyiyse eset smart security pc'n iyi değilse eset nod 32 kur, durumun yoksa key bul tam sürüme geçir kökten çözüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba adwcleaner tarzı bir program ile taratsanız çözüm olur mu?Benimde bir ara buna benzer öyle bir sıkıntım olmuştu program ekle kaldırdan yabancı gördüğüm programları kaldırıp sonra bu tarz bir programla taratmıştım düzelmişti.
  • "Program Ekle Veya Kaldırda" gereksiz, bilmediğin programlar varsa kaldır. Sonra "AdwCleaner & Hitman Pro" ile bilgisayarını tarat ve temizle. Başarılar.
  • Eyvallah beyler adwcleanerle denedim 3 gündür problem yok. Sağolun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.