Şimdi Ara

Pc boşta olduğu zaman monitör'ün ekranı ara ara kararıp açılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 aydır diyebilirim bu sorun var pc boşta olduğu zaman yani kullanmadığım zaman ekran 5 dk aralıklarla kararıp açılıyor yani 2 saniye kadar sürüyor.
    Pc'yi kullanırken olmaması garip denilebilir.
    Nvidia sürücüsü ile alakalı olabilir diye düşünüyorum ama dün yeni bir sürücü yayınlandı yükledim ama bir değişiklik olmadı yine aynı.
    Sizlerde bu sorun var mı?

ViewSonic XG2401 model monitör kullanıyorum
    Ekran kartı Evga GTX 1060 6 GB
    Nvidia sürüm : 445.87

• Bu konuda bilgisi olan yok mu acaba?
  • Monitöründe görüntü modları varmı sinema modu fps modu yarış modu falan gibi modlar varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muzo3467

Monitöründe görüntü modları varmı sinema modu fps modu yarış modu falan gibi modlar varmı
    Evet var standart ayarda kullaniyorum aslinda simdiye kadar da hep ayniydi monitor mu yapiyor yoksa ekran karti surucusu sorunlu falan olabilir mi ondan mi anlayamadim.
    Bak pc de mouse hareket halinde olsun yada yazi yazayim kapanmiyor anlik olarak.
    Pc basindan kalkayim ortalama 5-8 dk geciyor ekran bu sure araliklari ile kararip aciliyor 1-2 saniye suruyor.
  • Bende aynı şeyi yaşıyorum ama benimki monitörün bi özelliği diyebilirim oynadığım oyuna göre ekran parlaklığını modunu kendi otomatik ayarlıyor benimkide

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muzo3467

Bende aynı şeyi yaşıyorum ama benimki monitörün bi özelliği diyebilirim oynadığım oyuna göre ekran parlaklığını modunu kendi otomatik ayarlıyor benimkide
    O değil o parlaklıpa göre ayarlıyor ekranı benim dediğim ekran komple gidiyor anlık 1-2 saniye kapanıp açılıyor.
  • Kullandığın kablo orjinal kablo mu? Yani sertifikalı mı? Yüksek HZ kullanıyorsan kopya kablolar problem çıkarıyor, ekran kararıyor ara sıra.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.