Şimdi Ara

(Pazar lideri) TEMPRA İNCELEMEsİ (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
5
Favori
37.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Opel Vectra CD model arabamız vardı çok iyi hatırlarım, sırf o iç tasarımına hayranlıkla bakardım o tempraların dijital olanlarına..

Birde o zaman kadranda kaç yazarsa o kadar gider diye bilirdik :) Kendi Vectra aracımızda 220 kadran vardı, bu Tempra araçlarda dijital gösterge olunca acaba ne kadar basar diye merak ederdik..

Hey gidi çocukluk günlerimiz heyyyy.... Birde bir efsane vardı o zamanlar Ecotec motor kadranda ne kadar yazarsa gider diye ama nafile tabi ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaRToX -- 21 Ekim 2016; 1:32:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Opel Vectra CD model arabamız vardı çok iyi hatırlarım, sırf o iç tasarımına hayranlıkla bakardım o tempraların dijital olanlarına..

Birde o zaman kadranda kaç yazarsa o kadar gider diye bilirdik :) Kendi Vectra aracımızda 220 kadran vardı, bu Tempra araçlarda dijital gösterge olunca acaba ne kadar basar diye merak ederdik..

Hey gidi çocukluk günlerimiz heyyyy.... Birde bir efsane vardı o zamanlar Ecotec motor kadranda ne kadar yazarsa gider diye ama nafile tabi ki..

220 kadran ve cd donanım Türkiye için çok çelişkili. Cd ler sadece 2.0 yani 260 kadranlı olarak geldi. Alamanyada mı aldınız? Orda 1.6 cd bile var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Opel Vectra CD model arabamız vardı çok iyi hatırlarım, sırf o iç tasarımına hayranlıkla bakardım o tempraların dijital olanlarına..

220 kadran ve cd donanım Türkiye için çok çelişkili. Cd ler sadece 2.0 yani 260 kadranlı olarak geldi. Alamanyada mı aldınız? Orda 1.6 cd bile var.

Çok eminim aracın kadranı konusunda. Aracı bildiğiniz Türkiye'den almıştı babam o zamanlar.

Bizim aldığımız araç bahsettiğim 2.0 CD ve amcamda bizimle beraber almıştı onunki 2.0 GL idi.

Hatta sonradan klima taktırdı amcamlar. Çok iyi hatırlarım o zamanlar belkide en mutlu olduğum zamanlardı :) dün gibi hatırlarım..

Bu arada araç 92 modeldi yanlış hatırlamıyorsam.. Siz bir üst kasa uzay kasayla karıştırdınız herhalde.

• WaRToX kullanıcısına yanıt
    ben uzay kasa diye düşündüm evet
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.