Şimdi Ara

PAYPAL Türkiye'den Çekiliyor (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.490
Cevap
48
Favori
37.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: righteous@

ok seninle anlaşmanın doğru bir yolu yok...troyla başarılar...

Anlaşma değil bilgisizlik yüzünden cevap veremediğin için kendince kestirip atıyorsun. Kardeşim hemen "hörölölölöy" diye karşı çıkmanın anlamı yok. 1 yıldır ne yapmış PayPal, niye sunucu kurmak için harekete geçmemiş de şimdi insanları mağdur ediyor? İlgili BDDK mevzuatı yürürlüğe girdikten sonra PayPal tarzı iş yapan yurtdışı firmalara 1 yıl süre tanındı geçiş için. Şerefsizliğin kralını PayPal yapıp Türk kullanıcılarını mağdur ediyor, bunu görmeden yorum yapmanız bilgisizlik ve cahillikten öte değil.
  • Ohzman kullanıcısına yanıt
    Tamam işte aracı oluyor yani bir anlamda PayPal ile ödeme yapmış, PayPal ile para transferi gerçekleştirmiş oluyorsun. Paranın kaynağının bir önemi kalmıyor. Ne yazık ki mümkün olmayacak kısacası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lopexia -- 31 Mayıs 2016; 12:44:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kredi kartı ile alışveriş de mi yapılamıyor biri izah etsin, sadece para transferi yapılmıyor gibi anladım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

kredi kartı ile alışveriş de mi yapılamıyor biri izah etsin, sadece para transferi yapılmıyor gibi anladım ben

Bunu ben de merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

ok seninle anlaşmanın doğru bir yolu yok...troyla başarılar...

Anlaşma değil bilgisizlik yüzünden cevap veremediğin için kendince kestirip atıyorsun. Kardeşim hemen "hörölölölöy" diye karşı çıkmanın anlamı yok. 1 yıldır ne yapmış PayPal, niye sunucu kurmak için harekete geçmemiş de şimdi insanları mağdur ediyor? İlgili BDDK mevzuatı yürürlüğe girdikten sonra PayPal tarzı iş yapan yurtdışı firmalara 1 yıl süre tanındı geçiş için. Şerefsizliğin kralını PayPal yapıp Türk kullanıcılarını mağdur ediyor, bunu görmeden yorum yapmanız bilgisizlik ve cahillikten öte değil.

daha okuduğunu bile anlayamayan,anladığını ise inkar eden,bir cahille tartışmayı kendime zul sayıyorum
    ama o bunu bile anlamıyor naparsın şimdi..aynen devam şakşakçılığa..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ebaydan hiç bir şey alamayacağız öyleyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Loseve bağış kampanyasına katılalım arkadaş
    https://eksisozluk.com/paypal-hesaplarimizla-loseve-bagis-kampanyasi--5120574?a=popular&p=2

Bende ne yapsam diyordum. Katıldım, teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında olayın bir de iyi boyutu var devlet bu kararla aslında hıyar üreticisini güzel teşvik etti..bundan sonra kutu içinde hıyar satışları artar hamdolsun..

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    cevabindan senin okumadigin daha net belli oluyor. gelipte birde zeytinyag gibi uste cikmaya calisiyorsun. hadi ordan. sanirsin ki paypal , ulkede kahraman.

bddk yi taktir ettim. paypalda hizaya gelecek, gelmezse cikacak.

paypal a harika olmus. bddk eline saglik.

• İmzA kampanyalarına katılmaktan bıktık usandık yakında ekmek vermeyecekler imza kampanyasına katılacağız yakındır oda

• Öyle bir hale geldik ki artık böyle haberlere şaşırmıyorum bile. PayPal gibi nice kurumlar hiç edildi, edilmeye devam ediliyor.

Ama kimin umurunda ki? PayPal gibi Profesyonel bir firmanın ülkemizde faaliyetlerini durdurmak zorunda kalması ancak bizi üzüyor. Sokaktan çevirip sorsan PayPal kullanıyor musunuz diye "He? o Neymiş ki?" şeklinde cevap almak işten bile değil.

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    aktrollde geldi ekip tamamlandı hadi canım baştan bir oku bakalım...bozacının şahidi şıracı seni...
    ayrıca mini sürümde 18 sayfa olan şu konuda topu topu 3-5 trolsünüz şurda şu olaya destek olan..bide kendinizi bu kadar belli etmeseniz iyiydide..
    ayrıca vakti zamanında paypal nasıl bir geçirmişse bunlara hala içlerinde belli ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 31 Mayıs 2016; 13:11:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

paypalda 12.97 var çekemedim. benım gibi 15tl den az olan varsa benle iletişime geçebilir

hocam bendede 12,54 TL var nasıl bir yol izlediniz acaba?

Edit: Ekşisözlük te lösev e bağış sayfası oluşturulmuş bende kalan paramı oraya atıcam. İlgilenenlere duyrulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkhan. -- 31 Mayıs 2016; 13:12:37 >
  • loremipsum L kullanıcısına yanıt
    Sanırım Ebay'den yurtdışına satış yapanların sonu bu?
    Eleman kayserili normaldır.
  • Gkhan. kullanıcısına yanıt
    Bence çeşitli yardım kuruluşlarından bir tanesine bağışta bulunun.
    vay cahilim benim. isin icinden cikamayinca aktroll diye camur at izi kalsin.

bu memlekette ne tarafta olursan ol en bol olan cahil. ne tarafta oldugunun hic onemi yok. en bol cahillik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Bence çeşitli yardım kuruluşlarından bir tanesine bağışta bulunun.

Şimdi gördüm ekşideki sayfayı. Lösev e atmayı planlıyorum.
  • HeroTürk kullanıcısına yanıt
    fark etmeyelim diye araya 10-15 gün dahi koymaya gerek duymamışlar!
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.