Şimdi Ara

PayPal ödeme alınır para bozumu yapılır (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
4.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mail atıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yildirim erol

Mail atıyorum
    Tamamdır mail üzerinden size açıkladım.
  • Bu mesaj olumlu referans içerir, gayet nazik ve hızlı biri. Hiçbir problem yaşamadan ödeme alındı ve tekrardan teşekkürler ediyorum.
  • acilcikis kullanıcısına yanıt
    Bende teşekkür ederim hocam, sizde aynı şekilde nazik ve anlayışlı bir arkadaşsınız, tekrar çalışmak dileğiyle.
  • Sanırım toplam 3 dakika içinde hallettik işlemi güvenilir hızlı arkadaş sağolun tekrardan.
  • Vieux12 V kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolun sizde aynı şekilde, ayrıca cömertliğiniz için teşekkür ederim.
  • Gerçekten güvenilir birisi ben memnun kaldım tavsiye ederim. Murat Bey çok ilgiliydi Teşekkür ederim buradan kendisine
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaner34

Gerçekten güvenilir birisi ben memnun kaldım tavsiye ederim. Murat Bey çok ilgiliydi Teşekkür ederim buradan kendisine
    Bende teşekkür ederim
  • hocam acil yardım lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MortoZorto

hocam acil yardım lazım
    pm atabilirsiniz
  • İlgili bir arkadaş güvenilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-72DCA03A9

İlgili bir arkadaş güvenilir
    eyvallah hocam teşekkür ederim, kbakmayın internetim kesildiği için maillerinize geç döndüm:https://forum.donanimhaber.com/kablonet-altyapili-vodafone-net-cilesi-yardim--144906864#144907135
  • Arkadaşlar bu yazıyı benim gibi parasını paypaldan çekmek isteyen ama bir türlü çekemeyen bu yüzden, aracı insanlar arayıp, bulduğunda da güven problemi yaşayan arkadaşlar için yazacağım. Normalde donanım haber kullanıcısı değilim mesaj sayım sizi yanıltmasın. Aylardan beridir, paypalda biriken paramı bir yolla Türkiye'ye getirmeye çalışıyordum, denemediğim yöntem kalmamıştı. Baktım artık bu parayı alamıyorum, son çare bir kişi vasıtasıyla getireyim dedim. Büyük ihtimal sizde benim gibi ilk başta güven problemi yaşayacaksınız. Bu yüzden karşı tarafa çok fazla soru soracak, ve tedirginlik yaşayacaksınız. Ama Murat Bey işinde son derece ahlaklı, dürüst ve güvenilir birisi. Şuana kadar 6000 dolarlık çekim yaptım ve her hangi hiçbir problem yaşamadım. Paraları da bölük pörçük değil 2000 şeklinde 3 seferde çektim. Google'da paypal bozum diye arattığınızda bir çok site ve kişiyle karşılacaksınız. Şuana kadar gördüğüm en düşük oran da Murat Bey'e ait. Kendisine kurumsal firma diyen bir çok site %20 lere varan komisyon alırken, Murat abi %8 alıyor. Paypaldan kaynaklanan gecikmelerden ötürü en geç 5 gün içinde paramı aldım şuana kadar. Yani size diyeceğim şu son olarak 100 200 dolar gibi küçük miktarlarda güvensizlik duyan arkadaşlar ben 2000 yolladım ve herhangi bir şey olmadı. Gönül rahatlığıyla Murat abi ile çalışabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: rhaegary

Arkadaşlar bu yazıyı benim gibi parasını paypaldan çekmek isteyen ama bir türlü çekemeyen bu yüzden, aracı insanlar arayıp, bulduğunda da güven problemi yaşayan arkadaşlar için yazacağım. Normalde donanım haber kullanıcısı değilim mesaj sayım sizi yanıltmasın. Aylardan beridir, paypalda biriken paramı bir yolla Türkiye'ye getirmeye çalışıyordum, denemediğim yöntem kalmamıştı. Baktım artık bu parayı alamıyorum, son çare bir kişi vasıtasıyla getireyim dedim. Büyük ihtimal sizde benim gibi ilk başta güven problemi yaşayacaksınız. Bu yüzden karşı tarafa çok fazla soru soracak, ve tedirginlik yaşayacaksınız. Ama Murat Bey işinde son derece ahlaklı, dürüst ve güvenilir birisi. Şuana kadar 6000 dolarlık çekim yaptım ve her hangi hiçbir problem yaşamadım. Paraları da bölük pörçük değil 2000 şeklinde 3 seferde çektim. Google'da paypal bozum diye arattığınızda bir çok site ve kişiyle karşılacaksınız. Şuana kadar gördüğüm en düşük oran da Murat Bey'e ait. Kendisine kurumsal firma diyen bir çok site %20 lere varan komisyon alırken, Murat abi %8 alıyor. Paypaldan kaynaklanan gecikmelerden ötürü en geç 5 gün içinde paramı aldım şuana kadar. Yani size diyeceğim şu son olarak 100 200 dolar gibi küçük miktarlarda güvensizlik duyan arkadaşlar ben 2000 yolladım ve herhangi bir şey olmadı. Gönül rahatlığıyla Murat abi ile çalışabilirsiniz.
    Eyvallah sağolasın kardeşim :)

• Merhaba paypaldan ödeme alacağım tr hesabıma aktarabilirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boldpilot84 -- 10 Eylül 2020; 12:30:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boldpilot84

Merhaba paypaldan ödeme alacağım tr hesabıma aktarabilirmisiniz ?
    Pm ile yanıtlandı
  • Murat beye ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim hızlı bir şekilde işlemimde yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boldpilot84 -- 15 Eylül 2020; 18:24:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 200 dolar gibi bir para aktarımında yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.
  • mk148a kullanıcısına yanıt

Yurtdışı 50 Euro Luk bir ödeme yapmam gerekiyor prosedür nedir ne kadar masraf vereceğim size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.