Şimdi Ara

Paypal alternatifi Payza ve Payoneer hakkinda Yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adfly sitesinden link kisaltip para kazaniyor ve paypala aktarip kullaniyordum. Paypal turkiyeden kaldirilinca odeme seceneklerinde Payza ve Payoneer adinda iki alternatif sistem oldugunu gordum. Ikisinide daha once duymadim kullanmadim bilmiyorum nasil islediklerini.
    Internette biraz arastirinca paranin yurtdisindaki bankalara gittigini, turkiyedeki bankalardan da bunu cekilebildigini falan gordum. Bazi sitelerde ne oldugunu bilmedigim yillik 25$ gibi bi fiyat odenmesi gerektigi yaziyordu. Pek bisey anlamadim bu sistemlerden. Ama paypal kaldirildigi icin ikisinden birini kullanmam gerekli.
    Bilen birileri detayli sekilde nasil isledikleri ve hangisini kullanmam gerektigi hakkinda yardimci olabilirlermi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xEnesYld61x -- 23 Haziran 2016; 7:20:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam bu konuda ayrıntılı konu açtım link altta.. kesinlikle payoneer öneririm. özellikle aylık hacminiz 250$ üstü ise çok iyi. ayrıca payoneer ile tüm poslardan alışveriş yapabiliyorsunuz. 29.99$ olan yıllık ücret içinde ilk 100$ üzeri işlemde size 25$ hediye ediyor. yani kart aydatınız yıllık 5$ oluyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_117785931/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melhat -- 26 Haziran 2016; 3:47:42 >
  • Tesekkurler

• melhat M kullanıcısına yanıt
    merhaba bende almayı düşünüyorum payoneer kart alsam türkiye deki bankamatiklerden para çekiliyor onu anladım peki ben payoneer karta para yüklemek için bankamatik ten yükleme yapılıyormu bilginiz varmı genel yabancı tüm sanal bankalar bankamatik ten nakit yatırma kabul etmiyor denediniz mi daha önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatdenizz

merhaba bende almayı düşünüyorum payoneer kart alsam türkiye deki bankamatiklerden para çekiliyor onu anladım peki ben payoneer karta para yüklemek için bankamatik ten yükleme yapılıyormu bilginiz varmı genel yabancı tüm sanal bankalar bankamatik ten nakit yatırma kabul etmiyor denediniz mi daha önce

atm den yatıramazsınız hocam.
  • melhat M kullanıcısına yanıt
    tamam saol keşke öle bir kart olsa hemen alıcam onu bende payeer var onu kulanıyom onda da ölebir özelik yok
  • ferhatdenizz F kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yurtdışı şirketlerden ödeme almak için ideal Payoneer. Karta para yükleme yok malesef.
  • Merhaba arkadaşlar, Payoneer hesabımda 40 euro para var. Payoneer kart istedim gelmedi. Bu parayı nasıl alabilirim? Teşekkürler

• Biraz kullandim sonrada killandim o yuzden ne oldugunu anlatim dedim paypal gidince alternatif ne var derken payooneri buldum yurtdisindan para istegi yapamiyorsnuz onlar ama size yollayabiliyormus ,once bi kac defa payoner sayesinde 70-80 dolar odeme albildim sonra bi 180 dolar gonderildi parayi alamadim her belgem tamam sistem calisiyor extra belge istediler gonderdim yetersiz belge demeye basladilar belge dedigim kimlik felan degil kimden odeme aliyormusum hangi sirket gonderiyormus ne satiyormusum felan gonderilen para 180 dolar simdi boyle sacma sapan seylerle karsmi cikacaklarsa onceden gondermiyoruz desinler kimseyi bosuna urastirmasinlar dedim parayi aliciya gonderin lanet olsun sizin hizmetinize adamlardn cevap yok ne bana veriyor ne aliciya yolluyor kesinlikle vasifli dolandiricilik bu bi de eksi de trolleri var buryada duser yakinda mesela acin bakin madurum yaziyorsunuz ordan bi tanesi cikiyor o payoneri yedirmem seklinde burdan herkese sesleniyorum boyle ufakci dolandirici firmalarla calismayin 3 kurus paranizi bunlara kaptirmayin ortaligi bos buldular musteri hizmetlerine ulasamazsiniz bosuna urasmayin live chat 45 dakka acik tutup sonra kendileri kapatiyorlar cevap vermeden mail atarsaniz belki donerler oda ilk mailden sonra bidaha mail atmaniz laizm dedigim gibi ucuz etin yahnisi hesabi soyle boyle deyip benim 180 dolar civari parami gasp ettiler ne donus var nede bise var ne de aliciya iade ettiler sakin kullanmayin ,
    aha kendi sayfalrinda yazan daha ustune konusan olursa zaten bos konustugunu burdan anlarsiniz
    http://community.payone...r-payoneer-hold-my-money
    ayrica kendiniz yazin payoner hold my money seklinde kimi ne sekilde kac yuz gundur bekletiyor gorurusunuz vasifli dolandiricilar ve bunlarin 3 kurus icin trollugunu yapanlara goz actirmayin,

• bende payza ile para çekmeyi denedim bir banka hesabı girdim 1 hafta sonra paranız döndü diye mail attılar sonra başka bi hesap ekleyip ona gönderdim parayı normalde 1 hafta içerisinde gelmesi gerekirken para gelmedi ve mail attılar paranız bir ay içinde yatacak diye 2 kasımda çekme isteği gönderdim 2 aralığa kadar gönderecez diye mail geldi bakacaz artık yatacak mı

• Merhaba, acil yardım. Sorularım:

1-yurtdışından euro almam lazım, payoneer'e üye olurken adresimi İngilizce mi girmem lazım?

2-Para birimi olarak Tl dışında başka bir şey seçtirmiyor sistem

3-Orada banka hesap numaranızı ekleyin demiş, İşbank euro hesabım bunu eklemem yeterli mi? Yoksa TEB'den mi hesap açtırmam lazım ya da TL hesabımı mı eklemeliyim?

• payza ile para çekme isteğim iptal oldu paramı neden çekemediğim hakkında mail attım şu cevap geldi

My name is Mahesh, and let me start by thanking you for contacting us.

I would like to inform you that your transaction for Bank transfer withdrawal (60A53-9F512-DE4) was returned at the request of the beneficiary bank.

Moreover, I would request you to contact your bank for further assistance.

To solve this issue, please delete your banking information from your profile and re add a new bank account and create a new withdrawal.

To delete your bank account from your profile, please follow these steps:

1. Log into your Payza account.

2. Click on "Wallet" then "Bank Accounts"

3. Click the "Remove" icon next to the bank account you would like to delete.

Once the account is removed, please click the "Add" button to register your new banking information.

If you have any other questions in the future, myself or one of my colleagues will be more than happy to help.

Sincerely,

Mahesh R

Customer Banking Support Advisor

Thanks again for choosing Payza,

The Payza Team

To rate this answer or view ticket history please follow the link:

https://payza.ladesk.com/ticket_N07rq1Oab857Y2V6