Şimdi Ara

Paylaş Benimle İsimli Uygulamam Beta Olarak Yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, iyi forumlar diliyorum.

Daha önce Bütçem Cepte uygulamamı sizelere tanıtmıştım. Sağolun iyi geri dönüş aldım. imdi yeni uygylamam Paylaş Benimle uygulamamdan bahsetmek istiyorum.

Kısaca bahsedecek olursam bu uygulamada gönderi oluşturabileceksiniz. Uygulama içerisinde kategoriler mevcut. Kategorilerden birini seçerek gönderinizi oluşturabiliyorsunuz. Uygulamada gönderilere yorum yapabiliyorsunuz. Her kullanıcının kendine ait profil sayfası var. Profil sayfasında kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Diğer kullanıcılar ile mesajlaşabilirsizinz de. Uygulama üzerinde tamamen anonimsiniz. Sizden sadece yaşınızı ve cinsiyetinizi istiyor. Dilerseniz bunları da belirtmeyebilirsiniz.

Uygulama şuan beta kanalı üzerinde kullanıma sunuldu. Sizden ricam uygulamayı biraz kurcalayıp varsa hata ve eksiklikleri bildirmeniz. Eğer kullanırken uygulama hata verirse bana rapor yollayabiliyorsunuz. Direkt mail kutuma düşüyor. Önerilerinize ve eleştirilerinize de tamamen açığım. Linki aşağıda belirttim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nedim.mobilItiraf

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonteRole -- 13 Aralık 2018; 16:7:15 >

• Bazı kullanıcılarda profilde ki beyaz ekran problemi giderildi.
  • MonteRole M kullanıcısına yanıt
    Versiyon 1.0.1 yayında!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.