Şimdi Ara

Paycell Card aldım! (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.128
Cevap
15
Favori
59.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu düzelmiyor. Ben hala cebellesiyorum. Tek cozum var. Başka bir n11 hesabi acmak. Ben 4 tane açtım. Bisey alana kadar hepsine dolanıyorum. Biri kabul ederse ediyor. Bir hesaptan ayda bir yada iki kez alışverişe izin veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 11 Mayıs 2021; 19:26:27 >
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    silinebilir bu mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealWorldRules -- 20 Mayıs 2021; 12:18:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şöyle bir sorun oldu.. Paycell Sanal Kart üzerinden hediye yüklemeleri yapıldı ama o sırada aylık 1 TL kullanım ücreti de çekilmiş. Fiziki karttan bu ücret zaten alınmıştı ayrıca Sanal kart için de mi alınıyor? Her paycell hesabından 1 TL alınıyor diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin ona göre başlarına üşüşeceğim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Arkadaşlar şöyle bir sorun oldu.. Paycell Sanal Kart üzerinden hediye yüklemeleri yapıldı ama o sırada aylık 1 TL kullanım ücreti de çekilmiş. Fiziki karttan bu ücret zaten alınmıştı ayrıca Sanal kart için de mi alınıyor? Her paycell hesabından 1 TL alınıyor diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin ona göre başlarına üşüşeceğim :)

Evet sanal karttan da kesiyorlar.

• aylmz07 kullanıcısına yanıt

Önceden 2 lira idi bunu hem fiziki hem Sanal olmak üzere 1 lira yaptılar yani öyle mi. O zaman Sanal kullanmayacağız. Önceden her hesaptan tek işlem ücreti çekiliyordu

• Merhabalar bir sorum olacak. 2 ayrı turkcell numaramdan aynı tc kimlik numarasına 2 ayrı paycell hesabı açılabilir mi?

• circassianman kullanıcısına yanıt

evet bende o şekilde

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Telefon numaranıza ve TC kimlik numaranıza ilişkili maksimum 3 adet paycell kart sahibi olabilirsiniz.

• asabi kullanıcısına yanıt
    Paycell kart değil hocam, ayrı paycell hesabını sormuştum.

Numaralarınızın her biri için ayrı paycell hesabı açabilirsiniz onda kısıtlama yok. Kart olarak sanal yada fiziki max 3 kart oluşturulabiliyor tel no ve tc noya bağlı olarak.

• asabi kullanıcısına yanıt
    Aynen tek hesapta max 3 kart onu okumuştum. Aynı tc ile 2 farklı numaradan 2 farklı paycell hesabı açabiliyorsam güzel olacak.

• Paycell Card aldım!

900tl limit vermişler

• İbrahimEsad kullanıcısına yanıt

hediye değil tabii ki harcadığınız an önümüzdeki ay rica ederler geri :)

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt

Biliyorum hocam Turkcell bu

• İbrahimEsad kullanıcısına yanıt

bana da 250 tanımlamışlar ama rahat tarifede olduğum için kullanamıyorum. mobil ödeme aktif edilemiyor :)

• https://www.paraanaliz.com/2021/sirketler/turkcell-paycelli-satiyor-g-10858/

• Hazır limit 70 tl yazmakta. Devir, ödeme tipi ve numara taşıma yapınca ilk 3 ay bu değişmiyor. Ve hazır limit yükselmediği sürece asla burger king ce kahve dünyası gibi kuponları kullanamazsınız. Boşuna alıp kuponları yakmayın. İletişim merkezi asla çözüm sunmaz. Mail ile de çözüm %10 falan.

• Dünden beridir uygulamaya girmiyor ne bakımmış

Paycell Card aldım!

• Merhaba bilmedigimden soruyorum normal otomatik ödemedeki turkcell faturami paycellde kart oluşturup falan ödeyerek birseyler kazanma ihtimalim var mi paycell ne işe yariyor

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.