Şimdi Ara

Paycell Card aldım! (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.128
Cevap
15
Favori
59.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gün içinde değilde 24 saat içinde olmuştu ondan oldu heralde, hesabı 1000 tamamlamak için para gönderdim gönderdiğim an bloklandı zaten neyse bekleyelim bakalım.
  • sofist67 kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun bin tl de yaşanıyor sistem bi şekilde hesapta bin tl görünce bloke başlıyor ama iki üç güne açarlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • sofist67 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim ne demek.

• Onaylatamadım bende paycell hesabını, turkcelle gidiyorum bilmiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Paycell hesabımda 2000 TL para var bunu banka hesabıma göndermek istiyorum tek seferde göndersem hesap blokesi gelir mi. Onaylı hesap benimki daha önce işlem yapan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

• Hocam bloke yersiniz hiç denemeyin bence bugün sadece 700 gibi gönderin üç günde bakiyeyi bitirin.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    O zaman 3 günde gönderim yapayım 6 TL EFT ücreti kesecek. Teşekkürler.

• Hocam rica ederim, evet üç güne bolerek bakiyeyi bitirin 6 TL masrafı var fakat bloke yemekten iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 7 Haziran 2020; 16:49:16 >
  • artık gaspçı paycell diyebilir miyiz?

• TİM merkezlerinden bu aralar kartla yükleme yapan var mı? Sistemş 28 ocakta kapatmışlardı tekrar aktif oldu mu acaba
  • Yemeksepeti-banabi kodu ne oluyor? Yemek siparişlerinde geçerli mi acaba başka bi site mi bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hesap onayı ortalama kaç gün içerisinde gerçekleşiyor?

edit: 2 gün oldu halen bi gelişme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicans35 -- 11 Haziran 2020; 15:18:35 >
  • Uygulamaya güncelleme geldi. Yeni arayüzde mobil ödeme bölümünü bulamadım. Ayrıca paycell karta yüklemede sorun var gibi. 2 defa yükleme yaptım, ikisi de başarısız oldu. Diğer karttan para çekildi, paycell karta yüklenmedi. Neyse ki bir süre sonra para gönderen karta iade oldu.

• 5 tl ler yattı mı ne zaman yatar

• hazır kart bakiyesini karta aktarma gelmiş ama aktarmak istediğimde olmuyor dedi. eğer bu olursa mükemmel olur paycell 1 numara olur benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 12 Haziran 2020; 23:33:8 >
  • deneyen varsa bilgi versin arkadaşlar, benim bu hatta fiziksel kart yok belki ondan olmadı, belki de ilk denemede bakiyeden daha yüksek miktar girdim şifre geldi onu da girdim olmadı tabi, ondan sonra denemek istediğimde direk hata verdi hiç şifre ekranına gelmeden. başka birinin denemesi lazım.

• capo di capi kullanıcısına yanıt
    Aylık 500

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şimdi hazır limitten yüklenebilir bakiye Sıfır gözükür olmuş, önceden hattımda ne varsa o gözüküyordu ama yollamak isteyince hata veriyordu, şimdi böyle yapmışlar. daha oturtmadılar sistemi heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 13 Haziran 2020; 13:32:8 >
  • Onun yerine Vakıfbank ATM sinden çekin kaç TL çekilirse çekilsin işlem ücreti 1.14 kuruş ile sabit . Herhangi bloke sorunu yaşamadım bu şekilde . Diğer banka atmlerde çekilen tutar üzerinde ayrıca %1 veya daha üzeri işlem ücreti alıyorlar . Vakıfbank sadece 1.14 kuruş . Paycell.com da da yazıyor bu bilgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Medvedev -- 13 Haziran 2020; 14:2:45 >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.