Şimdi Ara

Paycell Bayram Kampanyası. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şartlarda en buyuk ödülü kazanmak yani 5000 TL için tek bir kişi şartı yetmez en çok farklı kişilerden harçlık alan kazanır diyor en mantıklısı bi arkadaşımızın dediği gibi herkesin güveneceği birini seçip 200 Kişi 25 TL gönderecek ancak böyle kazanım sağlanır :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    O konuya hiç dikkat etmedim. Olabilir :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirswager

101 kişi toplansak, belirtildiği gibi 100 farklı kişi olarak seçtiğimiz forumun referanslı eski ve paycelli üyesine harçlık göndersek ve sonunda 5k ödülü alsak, kişi başı yaklaşık 50 TL olarak bölüşsek....

Not: 200 de olur, yaklaşık 25-25 bölüşürüz
    Bir telegram grubu açıp şu işi yapsak tadından yenmez

Numaranın herkese ifşa olmaması için telegram iyidir.

Numaramızı tek bilecek kişi seçtiğimiz referanslı eski üye olacak.

• sirswager kullanıcısına yanıt
    Herkes 1 TL 50 kuruş atsa 25 TL olur zaten beyler pamuk eller cebe

Yok hocam, dikkat çekmesi için yaklaşık 50 TL yazdım.

Tabiki transferi alan refli üyemiz de ödül alacak hatta kendisi ön planda, riskli durumda ve uğraşıcı pozisyonda olduğu için ekstra ücret de verebiliriz diye düşünüyorum.

Ama maalesef böyle bir organizasyonun yapılacağını pek ön göremiyorum yapılırsa da yıllarca unutulmaz ((:

Bu arada değinmeden edemeyeceğim, kampanya o kadar kötü ki neresinden tutup iyileştirsek, adam etsek diye bakıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirswager -- 22 Mayıs 2020; 23:58:11 >
  • bu kampanyaya sadece gülünür

Tabii hocam, eğlenmeyeceksek ne anlamı kalır ((:

Yeni kampanyalara diyelim artık

• Yine ödenmeyen bir kampanya için MH aramıştım. Konudan anlayan aklı başında temsilci benim sorunu çözdüğü gibi kendilerinin de paycell kartı olduğunu tüm kampanyalara istinaden kazanımları eksiksiz olduğunu belirtti.

Atıyorum biz kendi aramızda 100 kişi 50 TL den buna katıldık. Bu adamlarda öyle bir network varki onlar 200 kişi ile bunu yaparlar.
    Bu devirde benim forum dışında çevremde paycell in ne olduğunu bilen bir kişi bile yok.

Adamlar kendilerine bayram eğlencesi bulmuşlar bir de göze batmaz diye 5000 TL üst limit koymuşlar.

Biz ayda 25 _ 25 ne alabiliriz ona bakalım

• Paycell sen önce hak edilmişleri , vermen gerekenleri verde harçlık senin olsun.
    Harçlık verecekmiş hadi otdan

Ha birde 20.000 TL limit ne yazık ki birde 300 transfer limiti var diye düşünüyorum.

• Evet, zaten sistem problemli bir de böyle girdi çıktı yapıp bu işlemleri yapacağız kesin bloke de gelir.

Kısaca kampanya gerçekten çöp, daha nicelerine bakalım.

Kampanya gelmeden önce bildirim gelince ben de güzel bir şey gelecek sanmıştım...

Bende öyle sandım ama geçen bayramlarda 30 TL ve üzeri harçlık iste 10 TL kazan yapmışlardı. Bekliyorum

• Onun yerine pandemi dönemi diye bu kampanyayı yapmışlar sanırım, yine de gelmeyeceğini bildiğim halde heveslendirdin beni hocam (:

Sonuçta online gönderiyorsun :)

böyle büyük meblağlar vaadeden kampanyalara sinir oluyorum.Yahu tek kişiye 5000 tl gibi rakamlar yerine herkese küçük küçük dağıtın gitsin.N11 de 11.11 muhabbetinde aynısı yapıyor her ne kadar 111 liraya 999 lira geçtiğimiz sene şans eseri alabilsem de bırakın kardeşim herkese dağıtın küçük meblağlarda.

• Paycell de 200 TL param var banka hesabına gönderemiyorum. MH yıllık transfer limitiniz 300 TL diyor yani günlük 80 kuruş falan. Bari şokta harcayayım dedim orada da kasiyer paycell ile sigara olmaz dedi. Resmen eğleniyorlar bizimle :)

• meeb kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında ödül büyük gibi görünüyor fakat büyük olduğunu da sanmıyorum kazanan kişi mesala 100 kişiden toplamda 400 TL toplamıştır alacağı ödül 400 TL kalır işin özeti 5 bin TL diyor fakat kazanacak kişinin 5 bin TL alması olasılığın olasılığı:)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.