Şimdi Ara

Pavilion DV6390ea Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam makinam bugun elime geçti..Aldım büyük bi hevesle açtım taktım herşeyini çalıştırdım o da ne

"Operating System Not Found" diyor.. Baktım baya bi kutuları evi talan ettim acaba cd fln mı var diye ama CD yok içinde herhangi bi klavuzlarda da bi bilgi yok direk sanki makina kurulu işletim sistemi ile beraber geliyomuş gibi ama işletim sistemini göremiyor acaba bilen bi fikri olan varmı ? CD ile mi gelmesi gerekiyor ? yoksa klavyeden bi tuş kombinasyonu ile mi recovery yapılıyor ..

Herkese teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D -- 26 Temmuz 2007; 23:53:22 >

• ühü yardım :(
  • İlk açılışta hp logosundan hemen sonra f11 ile recovery işlemini başlatıp sistem kurun
    Eğer cihazınızda recovery bölümüde yoksa aldığınız yere iade edip yeni cihaz alın buarada cihazı yenimi aldınız yoksa servisten falanmı geldi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DVB

İlk açılışta hp logosundan hemen sonra f11 ile recovery işlemini başlatıp sistem kurun
    Eğer cihazınızda recovery bölümüde yoksa aldığınız yere iade edip yeni cihaz alın buarada cihazı yenimi aldınız yoksa servisten falanmı geldi ?

DVB.

hp 6375 ea notebook var cihaz çok ağır çalışıyor açılırken ve kapanırken,

bu ağır çalışma nedeni ne olabilir,elimde işletim cd si vs cd ler yok

cihaza format atıp kurma işlemi nasıl olur...

bu konuda yardımcı olursan sevinirim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan1900 -- 31 Temmuz 2007; 12:30:28 >
  • gokhan1900

f11 ile recovery yapmayı denediniz mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.