Şimdi Ara

PATRIOT 16GB Viper Steel Siyah 3000MHz CL16 Single 519tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mübarek Ram degil füze başlığı

• Hocam şuan piyasaya göre uygun. Önceden şu kadara satıldı dersek işin içinden çıkamayız. Acil RAM'e ihtiyacı olan için güzel fırsat diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Konuyu gereksiz uzatıyorsunuz. Arkadaşım itopyadan sistem topladı 3 gün önce. Tüm parçalar 38 saatte eline ulaştı. 3000Mhz gereksiz konusuna gelirsek en çok satan intel anakartlar olan H410 ve B460 serileri maksimum 2933Mhz destekliyor. En çok satan Ram listelerine baktığımızda ise 3000-3200Mhz Ramler en üst sıralarda. Anlamıyorum sırf yazmak için yazıyorsunuz. İkinci el eşya mı satıyorum anlamadım seninki tek modül, şurda 4 ocaktan önce şu kadara satıldı. Seninki 3000Mhz bu devirde kullanan kaldı mı vb. Sanki fahiş fiyattan 2. El Ram satıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerdiyak -- 7 Ocak 2021; 18:34:11 >

• Neye göre mantıklı değil? Hangi anakart işlemciyle? Herkeste amd işlemci veya z serisi intel anakart mı var diye düşünüyorsunuz? 9.nesil işlemci ve b365 anakartla 3bin hızı görmedim malesef..
  • İşte hocam benim dediğim de o, intel kullanıcıların yüzde 80 inde b ve h serisi anakart olduğu için i5 9600k işlemcim de olsa 2666mhz olarak kullanıyoruz rami.O yüzden 3binlik ram ihtiyaç varsa alınır ve kullanılır.Overclock atmıyorum çünkü henüz işlemcimi zorlayan bi durumum yok, 1660 super ekran kartına fazla bile.

• 3000 mhz çoğu kişinin kullandı ram türü daha yüksek ramlar in satışı zamanla artacaktır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.