Şimdi Ara

Path of Exile (Ücretsiz Online aRPG - Diablo Killer :) (Açık Beta açılmıştır!) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
12
Favori
93.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar acaba CB'deki karakterlerimiz Open Beta'da silinecek mi? Ona göre boşuna oynamayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

Arkadaşlar acaba CB'deki karakterlerimiz Open Beta'da silinecek mi? Ona göre boşuna oynamayayım.

çok yüksek olasılıkla Open Betaya geçerken silerler, Open Beta dan sonra silmezler gibi geliyor bana. Yoksa CB da oynayan oyuncuları baya baya kayırmış olurlar. Malum bazı buglar sayesinde 4 günde 40+ olan Templar charlar var oyunda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keshberfo -- 2 Şubat 2012; 17:28:26 >
  • beyler üye oldum beta key için ayrı bi işlem yapmak gerekiyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: keshberfo

quote:

Arkadaşlar acaba CB'deki karakterlerimiz Open Beta'da silinecek mi? Ona göre boşuna oynamayayım.

çok yüksek olasılıkla Open Betaya geçerken silerler, Open Beta dan sonra silmezler gibi geliyor bana. Yoksa CB da oynayan oyuncuları baya baya kayırmış olurlar. Malum bazı buglar sayesinde 4 günde 40+ olan Templar charlar var oyunda :)

Valla oyunu beğendim, denedim, öğrendim o zaman daha fazla oynamanın anlamı kalmadı. Open Betaya saklayalım kendimizi
  • Beyler open beta ne zaman bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

beyler üye oldum beta key için ayrı bi işlem yapmak gerekiyormu

herhangi birşey yapmanız gerekmiyor. Offical sitenin ana ekranında her 5 dakikada bir, şanslı birine key gidiyor. Şayet şanslıysanız kısa sürede keyiniz düşebilir, bundan sonrası tamamen şansa kalmış.
  • quote:

quote:

quote:

Valla oyunu beğendim, denedim, öğrendim o zaman daha fazla oynamanın anlamı kalmadı. Open Betaya saklayalım kendimizi

Sağlam bir iniglizceniz varsa, oyun hala gleişme aşamasında ve developerlar CB oyuncularının tavsiyeleri doğrultusunda oyunu geliştiriyor. Şu anda DEX-İNT karakter hakkında sıkı bir tartışma ortamı var offical forumda. Bu tarz yapılandırımalarda yer alabilirsiniz. Ayrıca CB bitmiyor, Diablo gibi değil. Act1-Act2 bittikten sonra bir üst zorluk seviyesine geçiyor, ve bu şekilde katlanarak gidiyor oyun, 3. zorluk seviyesine kadar hiç Party ihtiyacı hissetmemiştim ama şimdi yavaş yavaş pt arar duruma geldim :) Oyun zorlaştıkça çok daha hırslı ve sinirli olunabiliyor.

Not: Keşke sağlam bir patch çıksa da bütün pasifler bi reset yese diye dua ediyorum şu günlerde :) Acemilikten ilk 10-15 skili baya saçma harcamışım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keshberfo -- 3 Şubat 2012; 8:45:02 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sağlam bir iniglizceniz varsa, oyun hala gleişme aşamasında ve developerlar CB oyuncularının tavsiyeleri doğrultusunda oyunu geliştiriyor. Şu anda DEX-İNT karakter hakkında sıkı bir tartışma ortamı var offical forumda. Bu tarz yapılandırımalarda yer alabilirsiniz. Ayrıca CB bitmiyor, Diablo gibi değil. Act1-Act2 bittikten sonra bir üst zorluk seviyesine geçiyor, ve bu şekilde katlanarak gidiyor oyun, 3. zorluk seviyesine kadar hiç Party ihtiyacı hissetmemiştim ama şimdi yavaş yavaş pt arar duruma geldim :) Oyun zorlaştıkça çok daha hırslı ve sinirli olunabiliyor.

Not: Keşke sağlam bir patch çıksa da bütün pasifler bi reset yese diye dua ediyorum şu günlerde :) Acemilikten ilk 10-15 skili baya saçma harcamışım :(

Dex-Int karakter yerine pure ranger gitmek daha mantıklı olmaz mı? Ben sanırım odun gibi beta oyuncusuyum, herşeyi beğendim oyunda

Ayrıca ilk leveller da gayet kolaydı, level cap kaç ki?

• Yok keshberfo Dex-İnt derken oyuna gelecek 6. karakter için diyor, en son gelecek karakter o, nedir ne değildir onunla ilgili tartışma sürüyor forumlarda.

Bildiğim kadarıyla oyunun level sınırı 100 ama betada daha düşüktü belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 3 Şubat 2012; 13:01:24 >
  • Beyler Ranger için hangi Skill ağcını tavsiye ediyorsunuz ? Mavi-Kırmızı-Yeşil ?
  • Ben yeşil ile mavi karışık gitmiştim, gerçi ranger oynamayalı 2 patch oldu galiba, ben oynarken ileri seviye okçuluk yetenekleri su gibi mana içiyordu. Bu yüzden İntten biraz mana regen ve +mana veren skilleri açmıştım. Ağırlık yeşillerdeydi gene acc ve attack speed e yüklenmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moz@

Beyler Ranger için hangi Skill ağcını tavsiye ediyorsunuz ? Mavi-Kırmızı-Yeşil ?

ben ranger gidiyorum ve mana derdi çok yaşanıyor %80 Dex %20 int gidiyorum. Şu anda pek şikayetçi değilim ama bi 10 kadar pasif skili değiştirmem lazım bi reset gelse iyi olucak. Oyunun mantığına göre ranger char full dex gidilmeli ama full dex gittiğinde 3 skilde mana bitiyor :S

Oyundaki lvl sınırı 100 diye biliyorum bende, şu anda en yüksek oyuncu 80lvl olmuş.

Dex-İnt ile ilgili Druid ağır basıyo şu anda forumda ama bana saçma geliyo, druid dex-int-str karması farklı bir class olması lazım benim mantığıma göre.
  • Dex-İnt ya druid/shaman tarzı bir şey olur yada assassin/traper/arcane trickster tarzı bir şey. Bence Diablo 2 tarzı bir assassin gayet mantıklı olur.
  • patch 0.9.6 da skill ler resetlenicek.
  • Teşekkürler Beyler. :-)

Eğer oyunda olursanız moz_Okcu nicknameim
  • Yalnız şu da var, ranger-warrior gibi sınıflar skillden çok basic ataklarla oynanırlar her mmo'da. Mana bitse de etkili olabilen sınıflardır.
  • Arkadaşlar oyunun sistem reqi nedir? oyuna girdim dondu kaldı benim sistem:
    1gb ram
    ATİ 256mb x1300
    Amd semprom 3000+ 3.0 ghz işlemci
    Bu pc ile Allods ve Lotro vede Vindictus oynadım(orta ayarda) 0 kasma ile ama bu oyunda oyuna bile başlayamadım oyunun başlangıçı olan bi deniz kıyısında donup kalıyor varmıdır bi sebebi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keles71

Arkadaşlar oyunun sistem reqi nedir? oyuna girdim dondu kaldı benim sistem:
    1gb ram
    ATİ 256mb x1300
    Amd semprom 3000+ 3.0 ghz işlemci
    Bu pc ile Allods ve Lotro vede Vindictus oynadım(orta ayarda) 0 kasma ile ama bu oyunda oyuna bile başlayamadım oyunun başlangıçı olan bi deniz kıyısında donup kalıyor varmıdır bi sebebi.

Hacı oyunu oynayamazsan id ve şifreni bana pmden yollarsan çok makbule geçer
  • fazla beta keyi veya id si olan pm atarsa çok makbule geçer, teşekkürler :)
  • quote:

Yalnız şu da var, ranger-warrior gibi sınıflar skillden çok basic ataklarla oynanırlar her mmo'da. Mana bitse de etkili olabilen sınıflardır.

aynen oyle bugun 4 saat araliksiz oynadim 1 tane unique kilic dustu cold damage filan 2tanede gem ekledim.
    skil vurmadan act 1 son magaradaki tum yaratiklara tek atiyor

ayrica act2 gectim forestta birden moblar gelmeye basladi dayanamadm orda pot su gibi gitti kactim bende

oldugumuzde itemlerimiz dusuyormu?
    yoksa direk koydemi basliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.