Şimdi Ara

Passat Sonrası Crossover/SUV Arayışı Tavsiyeleriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3008 alcam bende hocam sana da tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de 2014 model makyajlı 170Hp Insignia dan sonra 2017 177Hp 4x4 Tucson almıştım.
    D sınıfından sonra C sınıfına geçilmesi başta garip gelebilir ancak nihayetinde Suv ların yerden yüksek yapısı iniş-biniş ve özellikle çocuk koltuğu kullanımı açısından bariz daha rahat, tercih ettiğim Tucson daki büyük cam tavan ve açık renkli iç mekan da yine ailem için özellikle uzun yolculuklarda sedanlara göre çok daha ferah bir kabin sunmuş oldu, şahsen Tucson dan çok memnunum.

• Q5 varken hala başka araba bakıyorsanız, quattro ne demek, quattro emek demek , sevgi demek , aşk demek. Bir binin , sonra da 3008 mi öyle bir pejo tenekesine binin , Audi'nin gerçek araba yaptığını fark edersiniz
  • Öneriler için teşekkür ederim. Bütün yorumlarınızı dikkatli okuyorum.

Grand Picassoyu eat6 lı pek seçeneği olmadığından elemek durumunda kaldım. Yaşım 29 biraz da tarzıma uygun olmadığını düşünüyorum. Yoksa genişlik arka taraftaki ayrı koltuklar ve hatta 7li koltuk seçeneği cam tavan çok da hoş duruyordu.

KIA’dan çok emin olamadım, detaylı bakacağım.

Q5’in yakın yılları bütçemin biraz üzerine çıkıyor. Yine de 2012 yılları KM olarak biraz fazla da olsa takibimde, arka tarafı görmek için incelemeye gideceğim.

Kodiaq evet her özelliğiyle arayışımı karşılayacak ancak yine bütçeye göre biraz yukarıda kalıyor. Yine de takibe aldım.

Ayrıca Grandland X’e baktım ama ölçüleri biraz küçük geldi. Yine de yakından bir bakmak lazım.

Tucson, 3008, CRV, Kadjar, Kuga’yı biraz daha detaylı inceleyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.