Şimdi Ara

Passat'i satip Audi a3 alsam mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: montreal28

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-temiz-arac-arayana-gostergeler-yen-i-nesil-gosterge-384349115/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-yeni-kasa-bmw-3.16-i-confort-plus-389590270/detay

a3 falan bakmayın, hatta a4 de bakmayın passattan sonra, mercedes ya da bmw bakın verdiğiniz paraya değecektir özellikle bmw 3 serisi öneriyorum motor ve sanzıman olarak harika ve hala guncel kasa.

ikinci link gece 99bin tlydi adamlar 105 yapmış, böyle zam görülmedi

• 1 ay önce sıfır a3 1.0 dsg aldım , golf 7 den geçiş yaptım.

içi daha dar ve kasvetli, konforsuz geldi bana (koltuklar sert ve sıradan) .. ama genel olarak daha kaliteli ve stil

passattan sonra konfor ,ferahlık.genişliği unut.. kalite ve karizma artar biraz.sadece o kadar

1.önceliğin premium olmasıysa al..yoksa değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valux -- 26 Ocak 2017; 18:56:37 >
  • 2010 Passat Variant 1.4TSİ DSG var babamda var bende de 2011 A3 1.4TFSİ Stronic var.İkisi arasında kıyaslama yapacaksak kesinlikle her şartta Passat. Passat daha teknolojik ,yalıtımı çok daha iyi, yol tutuşu daha iyi vs uzar gider...
  • Yorumlariniz icin tesekkur ederim. Sanirim a3 almak yerine biraz daha biriktirip bmw 3 kasa veya c180 almak daha mantikli gibi. Bu arada durum rahat batmasi degil veya acgozluluk oldugunu dusunmuyorum. her zaman daha iyisini isteme ve bunun icin calisma olarak goruyorum. Yani bir seyi elde ettikten sonra citaniz yukseliyor daha yuksegini hedefliyorsunuz ve onun icin cabaliyorsunuz. Ben bu sekilde dusunuyorum. Ayrica aracin ederi icin birkac galerici arkadasimla konustum biraz arastirdim aracin degeri 69-70 civari dediler. Arac daha 15 binde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkozatay -- 26 Ocak 2017; 23:16:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.