Şimdi Ara

PASSAT 1,6 MPI 102 BG KULLANICILARI (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.746
Cevap
5
Favori
312.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracımla 70.000km yi doldurdum inanılmaz memmunum bir ara satma fikrim vardı ancak vaz geçtim

eibach 3,5cm yay taktım son olarak görüntü şahane oldu :)

yaydan sonra ufak bir hız denemesi yaptım 219 km/h yi gördüm buda 1.6 da yeni rekor galiba.(hafif eğim vardı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sdrive -- 6 Mart 2013; 23:05:19 >

• bu araba düzde max 200 yapıyor eğimli yolda hızlanmada sıkıntı yok az eğimli yolda 230 gördüm bensakarya düzce arasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: autotechvw

Prins LPG kiti, 1.6 MPI motora 2.000 TL. gibi bir rakama takılabiliyor. 10 taksit ayda 200 TL.

Bende BRC düşünüyorum,1.6 mpı motora fakat lpg kitiyle birlikte yağlama sistemininde takılması gerekiyormuş,buda 600 tl gibi ek bir maliyet çıkarıyor.Bu sistemin ne gibi artısı var,konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımdan paylaşım bekliyorum.Cevaplar için tşk.
  • Arkadaş araban passat ise 1.6 mpi motora yağlamaya gerek yok, sizi yanlış yönlendirmişler, ben de kullanıyorum, iyi ve tanınmış ustaya gitmenizi öneririm....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araştır -- 7 Mart 2013; 22:41:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ringcep

quote:

Orijinalden alıntı: autotechvw

Prins LPG kiti, 1.6 MPI motora 2.000 TL. gibi bir rakama takılabiliyor. 10 taksit ayda 200 TL.

Bende BRC düşünüyorum,1.6 mpı motora fakat lpg kitiyle birlikte yağlama sistemininde takılması gerekiyormuş,buda 600 tl gibi ek bir maliyet çıkarıyor.Bu sistemin ne gibi artısı var,konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımdan paylaşım bekliyorum.Cevaplar için tşk.

Arkadaş araban passat ise 1.6 mpi motora yağlamaya gerek yok, sizi yanlış yönlendirmişler, ben de kullanıyorum, iyi ve tanınmış ustaya gitmenizi öneririm....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yağız Tuğracı

bu araba düzde max 200 yapıyor eğimli yolda hızlanmada sıkıntı yok az eğimli yolda 230 gördüm bensakarya düzce arasında

Benim araç 5. viteste kesiciye girdi o yüzden 219 son hızım oldu.

teker çapı ve lpg biraz farklılık yaratmış ve 4 kişi vardı.
  • Bence prins taktırın. 70 bin km dir brc kullanıyorum, sadece taktırdığımda ayar sorunu yaşadım şuan sorunsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak®

Bence prins taktırın. 70 bin km dir brc kullanıyorum, sadece taktırdığımda ayar sorunu yaşadım şuan sorunsuz

Prins sılverlıne 1800 tl,BRC 1500 tl...Yalnız Prinsin üst modeli var 1500 Eur.Bu kadar bütçem yok malesef..Lavato
    1300 tl,Tartarine 1300 TL.Landırenzo 1500 tl.O kadar çok marka varki!Çık işin içinden çıkabilirsen..
  • Car m// garage farki ile aracim 0 oldu :)

• Bu araç efsane sanırım. 3.5 sene kullandık şimdi karlı olarak satıyoruz..

56.000 km sorunsuzca kullandım, her kilometresinde keyif aldım.

Alış : 41.800 - 2009 Ağustos
    Satış : 48.000 - 2013 Mart

Araç : 2010 Beyaz 1.6 Trendline

Araç alırken faydalı bilgiler veren "Taner Göde"ye özellikle teşekkür etmek istiyorum.
  • 56 binde 48 binmi? bende 13 bindeki sıfır gibi aracımı satmaya niyetlendiğim zaman 43 bin demiştim şimdi anlıyorum alıcının neden hemen peşin verim bırak git deme sebebini
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceset114

Bu araç efsane sanırım. 3.5 sene kullandık şimdi karlı olarak satıyoruz..

Araç alırken faydalı bilgiler veren "Taner Göde"ye özellikle teşekkür etmek istiyorum.

Araç LPG li miydi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hak78

quote:

Araç LPG li miydi acaba?

Araç LPGsizdi..

Beyaz renk olması önemli ayrıntı, Urfa'dan bir alıcıya sattım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hak78

quote:

Araç LPG li miydi acaba?

Araç LPGsizdi..

Beyaz renk olması önemli ayrıntı, Urfa'dan bir alıcıya sattım.

benim arabanın camına kağıt bırakanlarda urfalıydı urfada 1.6 aşkı bambaşka herhalde

• Sevgili Passat kullanıcıları

Bugün Ardaşımda ki 1.6 MPİ deneme fırsatım oldu. çok çok beğendim.

Sonra motoru açtık. Buna açık hava filtresi taksak filan ne olur diyorduk. Ama şöyle birşey fark ettik.

Hava Filtresinin kutusundan Motora giden ana Hortum ve Ayrıca küçük bir hortum çıkıyor. Bu küçük hortumun

Motorun ön tarafına gittiğini gördüm. bu nedir açıklayabilirmisiniz?

ayrıca Açık Hava filtresi taksak, bu hortum pasif kalıcak gibi. bu sorunu nasıl çözebiliriz

Şimdiden teşekkürler :)
  • 1 saat önce aracımın 3. yıl bakımını(40bin km) ankara asm otoda yaptırdım.

fiyatlar

motor yağı: mobil 5 30 , 80 tl (4 lt)
    yağ filtresi:15 tl
    polen filtresi:20 tl
    hava filtresi:30 tl
    buji=40 tl (orjinal)
    işçilik=25 tl

toplam=210 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi llvrsn -- 30 Mayıs 2013; 14:56:23 >
  • Arkadaslar bende araci alali 15 gun oldu 2010 model prins lpg on arka gorsel park aensoru sis fari camlar film kaput koruma km 27000 aracta darbe boya yok tamamiyle orjinal 47500 tl ye aldim allah kaza bela vermesin arac gercekten cok guzel yol tutusu konfor rahatlik muazzam aracin cekisi ile yazilanlara aldirmayin gercekten cekiside guEl benim onceki aracinm opel astra 1.3 cdti idi ondan kat kay daha iyi aractan cok asiri performans beklemek zaten yanlis olur arac 1500 kg fakat ben 4 kisi rampada bile 120 km rahat gordum duz yolda 160 km yaptim aracta zorlaa yok getcekten cok sessiz aracin calostigini bile zor hissediyorsunuz sakin arac kullanan arkadaalar icin cok mukemmel bir arac herkese iyi surusler dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracımı 2010 Mayıs ayında almıştım. Şu anda 60000 km.de 1650 km.de iken LPG taktırdım. Hiçbir sıkıntı problem yaşamadım. İstanbul gibi yerde 25 kuruşa geziyorum. Yıllık bakım haricinde bir kuruş harcamadim. İnşallah bir sonraki Passat kasasına kadar bende. Daha yeni lastiklerini değiştirdim. Üstünde gelen lastiklerden çok memnundum. Yine aynısını aldım. Dunlop Fastresponse. .

• ArKadaslar 30000 bakimi ne kadar acaba oZel serviste mi yaptirsam cumku yetkili servis 560 tl gibi bir fiyat verdi pahali geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: cyln-ecrn

ArKadaslar 30000 bakimi ne kadar acaba oZel serviste mi yaptirsam cumku yetkili servis 560 tl gibi bir fiyat verdi pahali geldi bana

Dışarıda 200 TL ye halledersin.

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.