Şimdi Ara

Parti Üyesi Yasaklandı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
1
Favori
8.023
Tıklama
Giriş
    506 Mesaj
    Durum açığa kavuştu arkadaşlar ben cs go'ya yeni başladığım için oynayan arkadaşlarım benden rütbece yüksek , beraber oynayalım diyen arkadaşım 'ben diğer arkadaştan şifre alayım rütbeler yakın gireriz' diyerek onun profilden girdi. Az önce onun arkadaşlarımda olmadığını gördüm ve profilde vac banı yediği yazıyor. .
    Benimle lobi oynarken arkadaş kullanıyordu orda herhangi bir hile olmadığını biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ryzen 5 2600 • Msi B450 Tomahawk • Msi GTX 1060 6GB Gaming X • Corsair VS650 W 80 • Samsung 750 Evo 250GB SSD•James Donkey JD480 480GB SSD• Corsair Carbide Spec 02 • Kingston Hyperx Fury 8GB X2 2133 Mhz • Zowie EC2-B • Hyperx Revolver S •
  • Yarbay
    3088 Mesaj

Hiç kimsenin hile kullanıp kullanmadığını bilemezsin. Adamlar esea alıyor 20 lira verip gelip orada hile açıyor ama 5 kill alıp 25 kere ölüp birde ban yiyorlar.
    |
    |
    Korgeneral1071 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    506 Mesaj

Yok kullanmıyor o da çünkü yanımda giriyor biliyorum fakat hesabın esas kullanıcısı bunu yapmış mıdır bilmiyorum. Çünkü oynama süresine baktım 17 saat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İbrahim Kaypakkaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 5 2600 • Msi B450 Tomahawk • Msi GTX 1060 6GB Gaming X • Corsair VS650 W 80 • Samsung 750 Evo 250GB SSD•James Donkey JD480 480GB SSD• Corsair Carbide Spec 02 • Kingston Hyperx Fury 8GB X2 2133 Mhz • Zowie EC2-B • Hyperx Revolver S •
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
haberler
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.