Şimdi Ara

### <<<Parrot AR DRONE 2.0 (Ana Konu)>>> ### (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
12
Favori
58.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinsahin

En gereksiz quadlardan biri

ar drone nun var mı yok mu bilmiyorum ama. bir cümle yazıp söyleyeceğin yorum bu mu.

ar drone nun tavsiye edilmesi için sana 20 tane madde yazacam.

hafif
    tamiri kolay
    modifiyeye açık
    wifi üzerinden kumanda ediliyor. çeşitli wifi ranger ile mesafe arttırılabilir
    iki kamerası var.
    ultra sonik yer mesafe ölçme sensörü var.
    en az 6 tane telefondan yada tablet ten kontrol için çeşitli yazılım firmaları yazılım yazıyor.
    havada stabil duruyor.
    4 yöne takla atıyor.
    çektiği görüntüleri usb kayıt yapıyor.
    sosyal medyaya yayınlatabiliyor.
    iki ar drone nun kamerası sayesinde yazılımla savas oyunu gibi oyun oynayabiliyorsun.
    gps üzerinden kontrol imkanı var.
    maps üzerinden gps ile yer kordinatları verip kumandadan kontrolsuz kullanıyorsun.
    mesafe sınırı aşınca otomatik yere iniş yapıyor
    hangi donanımda arıza varsa telefonun yazılımına bunu aktarıyor.
    sony ve diğer marka joystick ile modifiye edilip kumanda ediliyor.
    dr gibi insanların en çok kullandığı firmalarda bile yedek malzemesi var.
    iç mekan ve dış mekan diye koruma köpükleri var. takıp çıkıyor.
    iphone yazılımlarında görüntünün bozulmaması için direktor modu ile profesyone yakın çekimler yaptırabiliyorsun.

burası ar drone sevenler yeri . benim gibi düşünen bir çok arkadaş var.

• quote:

Orijinalden alıntı: braveman

quote:

Orijinalden alıntı: seckinsahin

En gereksiz quadlardan biri

ar drone nun var mı yok mu bilmiyorum ama. bir cümle yazıp söyleyeceğin yorum bu mu.

ar drone nun tavsiye edilmesi için sana 20 tane madde yazacam.

hafif
    tamiri kolay
    modifiyeye açık
    wifi üzerinden kumanda ediliyor. çeşitli wifi ranger ile mesafe arttırılabilir
    iki kamerası var.
    ultra sonik yer mesafe ölçme sensörü var.
    en az 6 tane telefondan yada tablet ten kontrol için çeşitli yazılım firmaları yazılım yazıyor.
    havada stabil duruyor.
    4 yöne takla atıyor.
    çektiği görüntüleri usb kayıt yapıyor.
    sosyal medyaya yayınlatabiliyor.
    iki ar drone nun kamerası sayesinde yazılımla savas oyunu gibi oyun oynayabiliyorsun.
    gps üzerinden kontrol imkanı var.
    maps üzerinden gps ile yer kordinatları verip kumandadan kontrolsuz kullanıyorsun.
    mesafe sınırı aşınca otomatik yere iniş yapıyor
    hangi donanımda arıza varsa telefonun yazılımına bunu aktarıyor.
    sony ve diğer marka joystick ile modifiye edilip kumanda ediliyor.
    dr gibi insanların en çok kullandığı firmalarda bile yedek malzemesi var.
    iç mekan ve dış mekan diye koruma köpükleri var. takıp çıkıyor.
    iphone yazılımlarında görüntünün bozulmaması için direktor modu ile profesyone yakın çekimler yaptırabiliyorsun.

burası ar drone sevenler yeri . benim gibi düşünen bir çok arkadaş var.

Dostum müsait zamanda anlatcam. Laf olsun diye yazanlardan değilim yanlış anlama

• AR Drone 2 ultrason problemi (Ultrasound emergency) itina ile tarafımdan tamir edeilir.
  • Merhaba Arkadaşlar ben bu Ar Dronu almayı düşünüyorum.
    1-) Pil konusunda ne düşünüyorsunuz ? Orjinal gerekir mi yoksa HobbyKing'den alabileceğimiz piller de olur mu ?
    2-) Ar Drona göre uygun pil koneektörü satılıyor mu?
    3-) Ar Drone yeni sürümünü beklemeli miyim ?
    4-) Ben aynı zamanda Traxxas E-maxx Brushless Kullanıcısıyım.Aracımda Turnigy 2s 40c 5000 Mah Hardcase pil kullanıyorum.Bundan daha düşük HK pillerini Drone'de kullanabilir miyim ?

Suan en güncel sürüm Ar Drone 'nin tam adı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Merhaba Arkadaşlar ben bu Ar Dronu almayı düşünüyorum.
    1-) Pil konusunda ne düşünüyorsunuz ? Orjinal gerekir mi yoksa HobbyKing'den alabileceğimiz piller de olur mu ?
    2-) Ar Drona göre uygun pil koneektörü satılıyor mu?
    3-) Ar Drone yeni sürümünü beklemeli miyim ?
    4-) Ben aynı zamanda Traxxas E-maxx Brushless Kullanıcısıyım.Aracımda Turnigy 2s 40c 5000 Mah Hardcase pil kullanıyorum.Bundan daha düşük HK pillerini Drone'de kullanabilir miyim ?

Suan en güncel sürüm Ar Drone 'nin tam adı nedir ?

Yazdigin soruların tamami bu acik forumda 2ve 3 sayfalarda zaten yaziyor.konunun dagilmamasi sordugun sorulara cevap vermek istiyorum.
    1-) alacagin model ar drone 2.0 power edition icinde iki tane 1500 mah pil geliyor.onun disinda alacagin tum lipo piller mimi tamiya olacak sekilde ise olabilir.onemli olan 20 c ve uzeri olsun ve pil agirligi 200gr gecmesin. Diget sayfalarda lipo pil alan arkadaslarin yorumu var. Benim ekledigim pil yorumlari var.diger arkadaslarin pil yorumlari var onlari da oku.
    2-)internette yabanci sitelerde konnektoru var.karakoy pasaji istanbulda 1nci katta da var.
    3-)yeni surum olarak ar drone 3.0 gibi birsey dillendirilmiyor parrot tarafinda.daha kucuk bir urun cikarildi.ama bu ar drone yerini tutamaz.
    4-)1nci cecap ile ayni cevap.

Bu konu icindeki cevaplari iyi okuyup tam fikir sahibi olabilirsin. Cok fazla ayni soruyor ile forum yigilmasin diye soyluyorum.
    Simdiden hayirli olsun

• braveman B kullanıcısına yanıt
    Bilgi verdiğiniz icin teşekkür ederim.

Ar Drone 2.0 Power Edition'u nereden alabilirim ? Mobicom'da 1300 lira fiyatı var.Daha uygun alan arkadaşlar var mı ?

Ar Drone 2.0 Power Edition sanırım tamamen siyah renkliymiş.Bildiğim kadarı ile Ar Droneler bir birlerini renklerinden tanıyor.Bu durumda siyah Ar Drone'ler bir birlerini nasıl tanıyorlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 10 Mart 2014; 0:13:05 >
  • seckinsahin kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Gereksiz demekten kastınızı merak ettim, birçok arkadaşın bunu keyif için, teknolojiye ilgisi sebebiyle kullandığını düşünüyorum. Herhangi bir profesyonel ihtiyaca binâen kullanıldığını düşünmüyorum, kaldı ki buna yönelik bir RC de değil.

Ayrıca bende aynı zamanda bir 450 sınıfı 3D helikopter daha var ve onun gücünü bir yana bırakırsak teknolojik donanımı Ar Drone'un çok gerisinde. Klasik cihazların bu anlamda keyfinden daha çok zahmeti var.

Benim Ar Drone için şahsi görüşüm geliştirilmeye hayli açık, teknolojik olarak başarılı, hayli keyifli bir RC olduğu.

İyi günler.
  • Seçkinşahin sana göre gereksiz olarak değerlendirdiğin Ar drone için iki cümle ile neden gereksiz olduğunu öncelikle belirtki bizlerde ha tamam diyebilelim ama ortaya taş atar gibi gereksiz demen yeterli değil sonra anlatırım demeklede bu kadar Ar drone kullanıcısı için senin yorumunun gereksiz olduğu ortaya çıkıyor.
    Bana daha fazla bu konuda yorum yapmak düşmüyor çünki Braveman ve Coldplay yereli cevapları vermişler.
    Belki ilk defa RC cihazlarla ilgilenen biri için çok kullanışlı ve sonrasında daha da iyi bir cihaza geçecekler onun için arkadaşlarımın dediği gibi gereksiz demeden önce olumlu yada olumsuz eleştirilerini sıralaman daha verimli olacak.
    Yorumlarını bekliyoruz.

Ta2cpo Ömer
  • bu cihazın kendi kumandası yokmu illa ios ya da android denmi kullanacaz?
  • biri anlatabilirmi şu cihaz nasıl kontrol ediliyor wifi filan ne alaka modem filan
  • yener44 kullanıcısına yanıt
    Cihaz İos ve Android cihazlarla kontrol edilir.Bağlantı Wifi ile sağlanıyor.Anladığım kadarı ile menzil 50 veya 150 metre tam bir bilgi bulamadım.Bende araştırıyorum. 1270 lira fiyatı var bu cihazın.
  • kumandasının olmaması çok kötü ben telefon dan kullanamam :) birde konuyu başlatan arkadaş 800 civarı yazmış D&R de @White Aura
    D&R 'da 2 tane Power Edition var.Birisi 1.099 Tl stokta yok görünüyor.Diğeri 1.270 küsür lira ve stokta var.

Ben alırsam İpad'dan kullanacağim.İpadde GPS yok.Menzil konusunda süphelerim var.Tam olarak kendi menzili ne kadar bilmiyorujm.Menzilden cıktıgında geri gelyor mu onuda bilmiyorum.

Allah nasip ederse almayı düşünüyorum ama kafamda cok soru var.
  • 800-900 verilirde quadcoptere 1200 çok geldi bana sonuçta film dizi ekibi değiliz biz ama herkesin zevki farklıdır v959 alıcam başlangıç için çok iyi. @White Aura
    Alıp almama konusunda kararsızım.Normal Helikopter kumandası gibi değilmiş yönetimi.Normalde iniş ve kalkış sol tarafta olur.Bunda sağ taraftaymış.
  • Ar Drone Elite Edition'un görüntüsü cok güzl.Acaa onun Bodysin den bulunabilir mi?
  • ayarlardan değiştirebilirsin bende alıştığım için o şekilde kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Bilgi verdiğiniz icin teşekkür ederim.

Ar Drone 2.0 Power Edition'u nereden alabilirim ? Mobicom'da 1300 lira fiyatı var.Daha uygun alan arkadaşlar var mı ?

Ar Drone 2.0 Power Edition sanırım tamamen siyah renkliymiş.Bildiğim kadarı ile Ar Droneler bir birlerini renklerinden tanıyor.Bu durumda siyah Ar Drone'ler bir birlerini nasıl tanıyorlar ?

Max fiyat 1300 tl .de magazalarinda internetteki magazalarinda var. Bu tarz urunlerin tam garantisi olmaz. Nereden ucuz bulursan ordan al diyecem. Ama alacagin yer saglam bir satış yeri olsun ki yukarida bahsettiğim garantiden dolayi cihaz elinde kalmasin.
    Alacak arkadaşlar power edition modelini alirlarsa icinde iki tane pil çıkar. Onun disinda ar drone 2.0 diye geçen hangi model olursa olsun .alinabilir bir urundur. Power edition fazla yedek malzeme var. Yoksa kontroller ayni

Icinde cikan renkli etiketler ile uzerine yapistirilarak iki ar drone ile oyun oynanabilir. Google da videolari var.

Ürünün resmi sitesinde videolari izlrmeyen arkadaslar izlesinler.

B

• quote:

Orijinalden alıntı: yener44

800-900 verilirde quadcoptere 1200 çok geldi bana sonuçta film dizi ekibi değiliz biz ama herkesin zevki farklıdır v959 alıcam başlangıç için çok iyi. @White Aura

Ürünün özelliği telefondan kumanda ediliyor olması. Cazip gelen yöntemi ve bir cok yukardaki mesajlarimda saydığım özelliği var. Bu hobilerde pil önemlidir. Kumandayada ayri pil takiliyor malum. Cep telin her daim yaninda artik.

Iste cazip yanlarindan biri de bu .sadece yanina ar drone al git. Herkesin zevki tabi farklidir. Ama senin bahsettiğin urun zaten ar drone taklidi.

Bu sayfa ar drone sayfasi .
    Ar drone alternatif ürünler nedir diye bir tartisma konusu degil. Basliktaki arkadaşın ar dronu tanitmadaki hassasiyeti ile bu forum sayfasindaki urun deneyimlerini herkese paylasip bizim gibi memnun kalip memnun kalmak isteyenlere de yardiminci olabilmektir.
    Youtube da at drone 2.0 yazarsan yuzlerce video görürsün.

Insanlar guzel yanlari olmasa bu kadar video yayinlamaz.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.