Şimdi Ara

PARLAK GELECEK TERSİNİ SÖYLÜYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar bakın Mf-3 sıralamasını mf-4 sıralamasından daha kötü gösteriyor. Bence mf-3 mf-4deki gibi mf-4 ise mf3 deki gibi gelebilir yani yer degisebilir. İnşaAllah öyle olur. Günlerdir sinirlerim bozuk uyuyamıyorum kafayı yicem. O kadar çalıştık ettik yaptığımız şeylere bak :( Size kaç olur pbg nin aynısı gelmeyecegi kesin zaten siz ne düsünüyorsunuz bu netler hakkında mf3-mf4 de ????

• upppppp
  • gencecik beyinler ne hale geldi ösym sagolsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lulinha1996

gencecik beyinler ne hale geldi ösym sagolsun

ya kardesim gerçekten ne hale geldik ya .s sıkıntıdan yemek bile yiyemiyorum ne hayallerim vardı hepsi suyun dibinde şu an. Allah tan ümit kesilmez deyip bekliyoruz bi şekilde işte.
  • Bence mf3 çüler kendisini biraz kandırıyor.mf3 te biyoloji ve kimya çok önemli onlar ortalama idi mf4 te ise mat fizik geo sıralaması mat kolaydı fizik kolaydı ama netler düşük olucak geo orta idi mf3 ile mf4 sıralamalar çok yakın gelir.
  • kaybolanmamut K kullanıcısına yanıt
    Fizik kolaydı dicek kadar ne yaşadın sen şöyle marjinal yorum yapmak için boş yapmayın

• Ruardc kullanıcısına yanıt
    Kardeşim gayet kolaydı ama alışılmış tarzın dışındaydı bu yüzden netler düşük.
    Fizik kolaydı o yuzden 20 ustu net yok adam akilli

• olurolmaz O kullanıcısına yanıt
    Bak ne diyorum yukarıda alışılmışın dışında insanlar o yüzden yağamadı yoksa zor bi sınav değildi.
    kes lan sesini sene boyunca 25'in altına düşmedim palmede,femde. Sınavda 17 yaptım. ON YEDİ! Alışılmamış tarzda olunca zor oluyor zaten. Alışılmış tarzda olsaydı çalışan adam 25, çalışmayan 15 yapardı. Şimdi herkes 15-20 arasında. ABV ÖSYM! Verdiğim emekler haram zıkkım olsun!
    Ya birader kafayi nerede yaktin sen? Muhim olan milletin netleri zaten. Sinavin kolayligi zorlugu degil. Netler dusuk ama sinav kolaydi bu yuzden siralamalar dusecek demek nasil bir kafa

• limons kullanıcısına yanıt
    Gayet mantıklı insanlar salak diye bi sınav kolay olamaz mı?? saçmalamayın artık
  • eğer dediğin gibiyse büyük şansızlık yaşamıssın geçmiş olsun ne diyim
    Senin zor dediğin illa karmaşık bol işlemli soru mu bilgi gerektiren farklı sorular vardı bu da sınavı zor yapar zaten

Bu mantikla butun sinavlari kolay ilan edebiriz.

O olayin yanlisligini tartismak istemiyorum simdi zaten soyledigim o degildi. Sinavin kolay veya zor olmasi siralamayi etkilemez. Onemli olan insanlarin ne yaptigi

• Ya arkadaslar bu yil cok degisik oldu kabul edelim. Ygs kolaydi gecen yila gore evet. Matta kolaydi ama geo gecen yila benzerdi. Fizik zordu kimya kolaydi biyo icin pek bisey diyemiyorum. Osym canimizi yaktikca yakiyor. Benim gibi sinava girip mutsuz olan binlerce kisi var yazik mi degil mi umurlarinda degil.

• limons kullanıcısına yanıt
    tabi doğru söylüyorsun orası doğru ama bu sınava çok zordu demek doğru değil ben bunu söylüyorum sadece
  • Peki netlerim puanlarim ve siralamalar hakkinda ne dusunuyorsunuz arkadaslar lutfen troll yapmayin gercekten ne dusunuyorsaniz onu soyleyin

Tabi tabi 2015de kolaydıda alışılmışın dışındaydı buna inanır mısın

• O zaman matematikte kolay degildi bence sure yiyen bi sinavdi yetistiremeyen 50 yapabilecekken 42 43te kalan insanlar var biz hep sanki ilk 10bindeki herkes 45+ gibi yorumluyoruz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.