Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.072
Cevap
7
Favori
251.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

PSG XI vs Dortmund: Navas - Kehrer, Marquinhos, Kimpembe, Bernat - Di Maria, Gueye, Paredes, Neymar - Cavani, Sarabia.
    beni affet, atletico macini izleyecegim ustat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu mactayim aga mbappem yedek olsa da psg elenir, neymar mbappe gider. Psg icardinin etrafina takim kurar. Ortalama ustu kanatlar alir. Psg paranin hakkini veremedi ve basarisiz olarak super 2 li devri bitti diyebiliriz

• Icardi neden yedek onu anlamadım ?

• Liverpool maçına geçtim, seyircisiz hiç tadı yok.
  • cavani ölmüş
  • Neymar
  • Ne kadar zevksiz olsa da bernat ipi çekti, bvb buradan dönemez.Çok demorizeler, hele mbappe girerse skor farkı artar.
  • biz dedik psg evinde maci vermez diye, tebrik ederim simdiden

• Ben de liv e gectim valla. Futbol seyircisiz bir hic. Neymar bitirmis isi helal olsun

• ilk macta stoperlerin birkac antremanla maca cikmasi,Tuchel hocanin son anda 3-4-3yle cikmaya karar vermesi,Verrattinin cezasi, ikinci macin seyircisiz olmasi,Mbappenin hasta olmasi.Basimiza gelmeyen kalmadi.Buna ragmen, muhtesem bir perfonmansla turu gectik.Gueye,Kehrer,Kimpembe,Marquinhos cok iyilerdi.Cavani, savunmayi yipratti, iyi mucadele etti.Sarabia, biraz etkisiz kaldi.Neymar golune ragmen, hala yuzde 100le oynamiyor.Di Maria, bence o da yuzle 100le oynamamasina ragmen, iyi mucadele etti.Mbappede cok kuvvetsizdi.

Dortmunda karsi, alan vermeyince Sanchonun etkinligi kiriliyor.ilk macta cok fazla alan verdik.Bugun, Sanchoya alan birakmayinca, Marquinhos ve Kimpembenin kontrolundeki Haalandta etkisiz kaldi.Takimimla gurur duyuyorum.ikisiyle de.iki takimimda turu gecmek icin her seylerini verdiler.insallah, devami da gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 12 Mart 2020; 1:12:39 >
  • quote:

ilk macta stoperlerin birkac antremanla maca cikmasi,Tuchel hocanin son anda 3-4-3yle cikmaya karar vermesi,Verrattinin cezasi, ikinci macin seyircisiz olmasi,Mbappenin hasta olmasi.Basimiza gelmeyen kalmadi.Buna ragmen, muhtesem bir perfonmansla turu gectik.Gueye,Kehrer,Kimpembe,Marquinhos cok iyilerdi.Cavani, savunmayi yipratti, iyi mucadele etti.Sarabia, biraz etkisiz kaldi.Neymar golune ragmen, hala yuzde 100le oynamiyor.Di Maria, bence o da yuzle 100le oynamamasina ragmen, iyi mucadele etti.Mbappede cok kuvvetsizdi.

Dortmunda karsi, alan vermeyince Sanchonun etkinligi kiriliyor.ilk macta cok fazla alan verdik.Bugun, Sanchoya alan birakmayinca, Marquinhos ve Kimpembenin kontrolundeki Haalandta etkisiz kaldi.Takimimla gurur duyuyorum.ikisiyle de.iki takimimda turu gecmek icin her seylerini verdiler.insallah, devami da gelir.
    Atalanta yada leipzig gelirse zorlanmadan yarı finale çıkar paris.Lakin en büyük bela virüs, bugün maç çok zevksiz geçti seyirci olmayınca.Sanırım 1 ay ara verirler Cl'ye, böyle gitmez.

• sezon basından beri aynı sevinci yapan haaland sanki psg'ye nispet yapmış gibi neymar'ın onu taklit etmesi hiç hoş olmadı ve kendini kücülttü. tüm takımın ona uymasını demiyorum bile. mbappe de birçok kendine has gol sevinci yapıyor, psg elenirse onları eleyen takım onu taklit etse güzel olur mu? leonardo, kulaklarını çekmeli
  • quote:

ilk macta stoperlerin birkac antremanla maca cikmasi,Tuchel hocanin son anda 3-4-3yle cikmaya karar vermesi,Verrattinin cezasi, ikinci macin seyircisiz olmasi,Mbappenin hasta olmasi.Basimiza gelmeyen kalmadi.Buna ragmen, muhtesem bir perfonmansla turu gectik.Gueye,Kehrer,Kimpembe,Marquinhos cok iyilerdi.Cavani, savunmayi yipratti, iyi mucadele etti.Sarabia, biraz etkisiz kaldi.Neymar golune ragmen, hala yuzde 100le oynamiyor.Di Maria, bence o da yuzle 100le oynamamasina ragmen, iyi mucadele etti.Mbappede cok kuvvetsizdi.

Schalke'nin evladı Thilo Kehrer böyle maçlar için var . Gönül isterdi Draxler'de oynasın,o da bir şeyler yapsın ama formsuz sanırım. O kadar olumsuzluğa rağmen turu geçtiniz tebrik ederim.

• PSG President Nasser Al Khelaifi: "We have the best fans in the world." (RMC)

Dunyanin en iyi baskani, burada durmamamiz gerektigini de soyledi.Ayni fikirdeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Schalke'nin evladı Thilo Kehrer böyle maçlar için var . Gönül isterdi Draxler'de oynasın,o da bir şeyler yapsın ama formsuz sanırım. O kadar olumsuzluğa rağmen turu geçtiniz tebrik ederim.

Alıntıları Göster
    Tesekkurler.

Sarabia, bu aralar iyi katki veriyor.Tuchel hoca, onu tercih ediyor.

Kehrerden boyle bir perfonmans beklemiyorum.Neredeyse hatasiza yakin bir mac cikardi.Mac boyunca, cok sakindi.Aslinda, Kehrer cok iyiydi.M.United macindaki hata ve sakatliklardan sonra toparlanmasi uzun surdu.Cabuk ve dengeli bir bek olmasi, buyuk maclarda buyuk avantaj.insallah, boyle devam eder.

• Neymarin ve takimin Haalandla dalga gecmesi hos olmadi.Gelecek senelerde takim arkadasi olabilme ihtimali var.Haaland, komple bir 9.Neymar ve Mbappeli takimda harikalar yaratabilir.Menajeri de Raiola.Seyhe cok yakin bir isim.Tum oyuncularini ilk bize teklif eder.

• Haaland ile neden dalga geçtiler haaland onlardan 10 gömlek üstün olacağı için mi ? Eziklik resmen dortmundu elediler juve madrid barça münihi değil ve büyük bi farklada elemediler.

• quote:

Neymarin ve takimin Haalandla dalga gecmesi hos olmadi.Gelecek senelerde takim arkadasi olabilme ihtimali var.Haaland, komple bir 9.Neymar ve Mbappeli takimda harikalar yaratabilir.Menajeri de Raiola.Seyhe cok yakin bir isim.Tum oyuncularini ilk bize teklif eder.
    Gene dalmışsın hayallere

Şeyh
    Vizyon
    8 numara

yazmıyorsun bu aralar, özledik

Edit:seyh yazmışsın özür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit1044 -- 12 Mart 2020; 4:10:12 >
  • quote:

Neymarin ve takimin Haalandla dalga gecmesi hos olmadi.Gelecek senelerde takim arkadasi olabilme ihtimali var.Haaland, komple bir 9.Neymar ve Mbappeli takimda harikalar yaratabilir.Menajeri de Raiola.Seyhe cok yakin bir isim.Tum oyuncularini ilk bize teklif eder.
    Haaland ve Dortmundun sosyal medyada Psgyle dalga gectigi icin yapmislar.O zaman haketmisler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 12 Mart 2020; 5:6:37 >
  • quote:

Haaland ve Dortmundun sosyal medyada Psgyle dalga gectigi icin yapmislar.O zaman haketmisler.

Alıntıları Göster
    Tebrik ederim hocam bu sene clyi alırsınız umarım.
    Dalga geçme konusu pek önemli değil umursamamak lazım topçular hep yapıyor böyle basit şeyleri ben de terbiyesizlik yapmışlar felan sandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 12 Mart 2020; 7:17:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.