Şimdi Ara

Parfüm tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kalıcı olmasına dikkat ediyorum. Aklımda Calvin Klein Euphoria var. Etkileyici, fazla ağır kokusu olmayan parfüm önerileriniz varsa alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkolik Bilgisayar35

Kalıcı olmasına dikkat ediyorum. Aklımda Calvin Klein Euphoria var. Etkileyici, fazla ağır kokusu olmayan parfüm önerileriniz varsa alabilirim

euphorio güzeldir ama kalıcı değil çabuk uçuyor

kalıcı ve ağır olamayan dediğiniz için baharlık yazlık kokular tavsiye edebilirim

terre hermes edp olabilir 4 mevsim kullanılır, moschino forever sailing olabilir bu da yaz bahar ayları için idealdir performansı da iyidir
  • rochas dan etkilenmeyen kadın görmedim şekerli kalılıcılığı tene göre değişir ykm de veya boynerde koklamadan parfüm alma derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

quote:

Kalıcı olmasına dikkat ediyorum. Aklımda Calvin Klein Euphoria var. Etkileyici, fazla ağır kokusu olmayan parfüm önerileriniz varsa alabilirim

kalıcı ve ağır olamayan dediğiniz için baharlık yazlık kokular tavsiye edebilirim

terre hermes edp olabilir 4 mevsim kullanılır, moschino forever sailing olabilir bu da yaz bahar ayları için idealdir performansı da iyidir

One million önerir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

quote:

Orijinalden alıntı: atroce

quote:

One million önerir misin

one million önermiyorum, performansı iyi ama çok bilindik bir koku çakması çok ve itici biraz bana göre

onun yerine 212 vip men deneyebilirsiniz

• fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

fiyat

mizu da 175 lira
  • Bende kalıcı bir parfüm arıyorum max 170-180 liraya kadar tabi çok iyi öneriler için biraz daha yukarı çıkabilirim.Invictus ve Diesel OTB Tattoo kullandım ikiside hiç kalıcı değildi üstümden 10 dakikaya uçuyodu.212 sexy men nasıldır ? Sizin önerileriniz neler ? Farkedilebilen bir parfüm olmasını istiyorum birazda tatlı olmasını.

• quote:

Euphoria kullanıyorum mükemmel bir koku ama pek kalıcı değil,daha çok yazlık gibi.
  • Kardeş geçen denediğim bir parfümü önereyim sana. Yeni çıktı kalıcılığına çok şaşırdım 1 güne yakın kaldı ve oldukça güzel kokuyor dört mevsimlik bir parfüm. Param olunca tez alacağım.

ARMANİ EAU D'AROMES

Öylesine denemiştim cidden çok beğendim. Şu an pek kullananı yok, moda olmadan al kullan derim.
    Ya da cidden bir git dene benim için

• 212 sexy men'i önerir misiniz peki kokusu kalıcılığı nasıldır? @atroce

Denicem @Bi50likdaha

Teşekkür ederim alıp denicem @OnrUstndd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bi50likdaha

Kardeş geçen denediğim bir parfümü önereyim sana. Yeni çıktı kalıcılığına çok şaşırdım 1 güne yakın kaldı ve oldukça güzel kokuyor dört mevsimlik bir parfüm. Param olunca tez alacağım.

ARMANİ EAU D'AROMES

Öylesine denemiştim cidden çok beğendim. Şu an pek kullananı yok, moda olmadan al kullan derim.

Nasıl okunuyor bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mes42

quote:

Orijinalden alıntı: Bi50likdaha

Kardeş geçen denediğim bir parfümü önereyim sana. Yeni çıktı kalıcılığına çok şaşırdım 1 güne yakın kaldı ve oldukça güzel kokuyor dört mevsimlik bir parfüm. Param olunca tez alacağım.

ARMANİ EAU D'AROMES

Nasıl okunuyor bu

Ö de hoğm diye okunuyor da. Bence Aromes de abi. Çok zor Parfüm isimleri bir de yarısı Fransızca

https://translate.google.com/#fr/tr/EAU%20d'AROMES

• 212 sexy meni bir süre kullandım

genelde olumlu tepkiler aldım ortalama üstü bir koku tatlımsı biraz

kalıcılık ve farkedilebilirlik ise ortalama diyebilirim

önerirmisin dersen yani eh işte derim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.