Şimdi Ara

Param Kart Ana Konu-Güncel Kampanyalar (Sürekli Güncellenecektir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: by_kartalizma Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
1.304
Cevap
133
Favori
124.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 338
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 134
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • inexo (49 mesaj) ÇevreMühendisi (43 mesaj) lider06 (35 mesaj) EnemyTerritory (34 mesaj) mrtsrky45 (32 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (441 mesaj) Mobil (471 mesaj) Tablet (50 mesaj) Mini (177 mesaj) Uygulama (221 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Param Kart Ana Konu-Güncel Kampanyalar (Sürekli Güncellenecektir)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Mesaj
    Puan mevzusu hala fiyasko. Lan ne fiyasko bir yerdir burasi da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam oldubil zaten altyapı olarak param'ı kullanıyor gibi gözüküyor.(Sitelerinde de belirtmişler bunu.) Oldubil uygulamasında puan ile yükleme yoksa, param'ın sitesinden/internet şubesinden yükleme yapmayı deneyebilirsiniz:

https://param.com.tr/TL_Yukle.aspx
    https://isube.param.com.tr/Param_MultiLogin.aspx (TC no ile giriş çalışmazsa kart numarası ile deneyin. Oldubil uygulamasındaki şifreniz çalışmıyorsa, şifremi unuttum'dan şifre oluşturmayı deneyebilirsiniz.)

Oldubil kart param altyapısını kullanıyorsa, bu şekilde bir ihtimal param'ın sitesinden puan ile yükleme yapabilirsiniz. Bu arada oldubil'in sitesinde anlaşmalı noktalardan 5 tl'ye bu kartın alınabileceği yazıyor. Bu anlaşmalı noktalar nereler, siz fiziksel kart aldınız mı? Param'ın altyapısını kullandığından param kart kampanyaları bu kartta da geçerli gibi gözüküyor. Param'a kıyasla oldubil kartın mastercard ve çipli - temassız olması oldukça avantajlı. Bu sayede kartın kullanımı daha kolay hale geliyor. Bu nedenle param kart yerine tercih edilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    4312 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

Hocam oldubil zaten altyapı olarak param'ı kullanıyor gibi gözüküyor.(Sitelerinde de belirtmişler bunu.) Oldubil uygulamasında puan ile yükleme yoksa, param'ın sitesinden/internet şubesinden yükleme yapmayı deneyebilirsiniz:

https://param.com.tr/TL_Yukle.aspx
    https://isube.param.com.tr/Param_MultiLogin.aspx (TC no ile giriş çalışmazsa kart numarası ile deneyin. Oldubil uygulamasındaki şifreniz çalışmıyorsa, şifremi unuttum'dan şifre oluşturmayı deneyebilirsiniz.)

Oldubil kart param altyapısını kullanıyorsa, bu şekilde bir ihtimal param'ın sitesinden puan ile yükleme yapabilirsiniz. Bu arada oldubil'in sitesinde anlaşmalı noktalardan 5 tl'ye bu kartın alınabileceği yazıyor. Bu anlaşmalı noktalar nereler, siz fiziksel kart aldınız mı? Param'ın altyapısını kullandığından param kart kampanyaları bu kartta da geçerli gibi gözüküyor. Param'a kıyasla oldubil kartın mastercard ve çipli - temassız olması oldukça avantajlı. Bu sayede kartın kullanımı daha kolay hale geliyor. Bu nedenle param kart yerine tercih edilebilir.

Evet oldubili kullanarak para atarken de zaten belli oluyor orada param yazıyor gönderici olarak.

ben sanal kart notunu yazarak onay istedım fiziksel kart istemedim hocam.

Hesap onayı konusunu halen bekliyorum .

hatırladıgım kadarıyla 10 tlye oldubil kart talep edilebiliyordu uygulama uzerinden(oldubil site hatirliyorum .

telefonum yanimda degil ondan bakamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    72 Mesaj
    Param ept den EFT yaptım hesaplarim arası orada 60 dk ya kadar yazana güvenerek. Para geçmedi insanı yaniltiyorlar. BDDK ya şikayette bulunabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 29 Kasım 2020; 21:3:0 >
    |
    |
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,419
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.