Şimdi Ara

[PARAM] Giyim, Market, Yemek ve Teknoloji Harcamalarında %10 Nakit İade. [16.05.2022-31.05.2022] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
11
Favori
9.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • harcama olarak sıkıntı yok ama sistemden parayı çıkarmak maliyetli ve hemen işlem olmuyor senden komisyon ve para transfer ücreti aldığı halde hemen transfer yapmıyor seni saatlerce bakletiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Param hesabı açtım ama sanal kart oluşturmak istediğimde kart tipi için sanal kart oluşturulamaz hatası alıyorum. Ne yapabilirim?

• Trendyol market harcaması yapmak istedim pre-paid kartlar sadece cüzdan ile kullanılır uyarısı verdi.Cüzdanyükeleyapınca %10 vermiyor ki ne anladım ben bu işten?

• quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Trendyol market harcaması yapmak istedim pre-paid kartlar sadece cüzdan ile kullanılır uyarısı verdi.Cüzdanyükeleyapınca %10 vermiyor ki ne anladım ben bu işten?

İyi de her halükarda Trendyol market diye geçmez ki yemek te market te "Trendyol" diye geçiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dün Migros ta 200 TL harcamaya vardı, İşlem reddetti, Carrefour da kabul etti, Migrosta sorun yaşayan oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: grandprix

Dün Migros ta 200 TL harcamaya vardı, İşlem reddetti, Carrefour da kabul etti, Migrosta sorun yaşayan oldu mu
    Bende olmadı geçen hafta migrostan 2.5 TL alışveriş yapmıştım hem de temassız ödedim problem olmadığı gibi 0.25 kr iade de geldi

• Bugün normal çalıştı, ödeme aldı, anlık bir sıkıntı oldu galiba,

• grandprix kullanıcısına yanıt

Bazen büyük miktarları çekmiyor ve reddediyor.

Misal Migros'ta bugün 500 lirayı dün de 750 lirayı reddetti.

Ama 300 lirayı çekti.

Kartta herhangi bir işlem kısıtı yok. Şifreli manyetik işlemde gene reddediyor büyük miktarları.

• Elektrik elektronik olarak geçen yerlerde %10 veriyor. (N11-Hepsiburada dahil)

• Kart başvurusunda bulundum, kart basılıyor mu ne durumda belli değil. Sanal karta giriyorum blokeli kartınız var yazıyor.

Bu uygulama nasıl kullanılıyor Allah'ını seven anlatsın :)

• Vatan ne geçiyor acaba . Deneyen var mi

• Tyc yüklemeye şimdi %3 mu veriyor uygulamada yüzde 7 alışveriş için mi geçerli yoksa cüzdan da olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRrGeNeRaL -- 20 Haziran 2022; 14:47:26 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.