Şimdi Ara

Paralı otoyolda radar ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: WarSaw

peki yaptığı abuk sabuk yollar yüzünden telef olan insanların cezasını devletten kim tahsil edecek?

Hakkını aramayı öğrenmeyi başaran halk. Bir gün...inşallah
  • Paralı yolda radar olurda asıl çukur var bi dolu Edirne yolunda. Otoyol diye giriyorsun 3 şerit giden yol yer yer 2 şerite düşüyor. Ağır vasıtalar yüzünden yolda deformasyon var yer yer çukurlar var ve devlet bu yol için para alıyor insanlardan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: catalyst

quote:

Orjinalden alıntı: diskriminant

valla bunu hiç duymadım.türkiyede bu uygulama yok bildiğim kadarı ile.benim rastladığım hep gişelere yakın yerde radar aracı.çünkü otobanda trafiği kesip uygulama yapmaları çok zor.
    quote:

Orjinalden alıntı: AO

Paralı oto yollarda hız sınırı 120km viyadük ve köprülerde kameralar oluyor artık onlar çekip gönderiyor.
    Birde seyir halinde olan otoban polisleri var bende çok ceza yemiştim onlardan ama onlar durdurup ceza makbuzunu eline veriyor.

İyi de gişeye girerken yavaşlıyoruz zaten bunun pek espirisi yok ki.

Radar cezalarımın tümünü gişelerde yedim. Hız kurallarına dikkat ederim. Tem'de çok olağandışı birşey yoksa 110 - 120 km/s civarı seyrederim. Ama ne hikmetse 3 defa radar cezası yedim. Çünkü gişelere yaklaşırken bazı bölgelerde resmen 10 - 12 şeritli yol olsa bile hız sınırı daha 1 km civari mesafe varken 70 km'ye düşüyor. İşte o bölgelerde 90 km hızla istemedikleri kadar adam yakalıyorlar.

Uzun lafın kısası Tem'de 220 km ile gitmek, gişelere 1 km kala 90 ile gitmekten daha tehlikesiz görünüyor yetkililere ki radarlar hep gişe yakınlarında oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 24 Kasım 2008; 10:40:12 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.