Şimdi Ara

Paraf Kart Sevgililer Günü Her 100 e 10 Paraf (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
22
Favori
20.931
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam sektor ne geçiyor peki? giyim/aksesuar geçiyordu eskiden.
  • Sred kullanıcısına yanıt
    Akşam satın aldığınızda fiyat daha yüksek değil mi? Bankalar mesai saatleri dışında bayağı pahalı satıp ucuza bozduruyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Banka ve sen kabul ettikten sonra alan memnun satan memnun oluyor
  • Araba lastiği alsam bayiden...olur mu gençler?

• Halkbankasında gün dönümü saat kaçta oluyor? Finansbank'ın saatiyle TRT'nin saati arasında 15 dk var, 00:15'ten sonra sonraki güne geçiyor. Dikkat eden oldu mu acaba?
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    00.00 dan sonra gün dönümü olur herkeste...
  • Deccar kullanıcısına yanıt
    Verdiğim finansbank örneğini de dikkate alarak bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim.
  • tuğrul kuyumculuk sadece Kuveyttürk altın hesabına gönderim yapıyor değil mi? Eğer öyleyse internet üzerinden altın hesabı açabiliyor muyuz? Altın cari hesabı mı, yoksa altın birikim hesabı mı
  • Şuan e tugruldayım bütçenize göre kısmına Halkbank eklenmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Akşam satın aldığınızda fiyat daha yüksek değil mi? Bankalar mesai saatleri dışında bayağı pahalı satıp ucuza bozduruyorlar.

Aldığım altınları bozdurmuyorum. Nakite dönüştürme işi yapmıyorum. Birikim amaçlı yapıyorum. Aldığım altın gram olarak hesaba geçiyor. İlerde ihtiyaç olduğunda bozdururum tabi.

Akşam/gündüz arasında fiyat farkı altının durumuna göre yüksek de düşük de olabiliyor.
  • Ucak bileti aliminda deneyen oldu mu

• bugün paraf günüm. Altungoldan alışveriş yaptım. 10 lira değerinde parafpara kazandığımı belirten SMS geldi ama paraf günümden dolayı paraf para kazandığıma dair mesaj gelmedi. Normalde paraf günüm için de mesaj gelmesi gerekmiyor muydu?

• quote:

bugün paraf günüm. Altungoldan alışveriş yaptım. 10 lira değerinde parafpara kazandığımı belirten SMS geldi ama paraf günümden dolayı paraf para kazandığıma dair mesaj gelmedi. Normalde paraf günüm için de mesaj gelmesi gerekmiyor muydu?

Altungold paraf uye is yeri mi hocam?Paraf gunum icin paraf uye is yeri sarti var.Ancak altungold paraf uye is yeri degil.sevgililer gunu kamp. icin kuyum sektoru sarti tuttugu icin 10 paraf para geliyor.Parafgunum icin puan veya indirim gelmez hocam.

• tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. O ayrıntıyı kaçırmışım. Lcwye gidip hediyem karta para yükleyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

quote:

bugün paraf günüm. Altungoldan alışveriş yaptım. 10 lira değerinde parafpara kazandığımı belirten SMS geldi ama paraf günümden dolayı paraf para kazandığıma dair mesaj gelmedi. Normalde paraf günüm için de mesaj gelmesi gerekmiyor muydu?

Altungold paraf uye is yeri mi hocam?Paraf gunum icin paraf uye is yeri sarti var.Ancak altungold paraf uye is yeri degil.sevgililer gunu kamp. icin kuyum sektoru sarti tuttugu icin 10 paraf para geliyor.Parafgunum icin puan veya indirim gelmez hocam.

paraf günüm için gittigidiyor üye iş yeri olarak geçiyor mu? Mesela taksitli işlem yok paraf için gittigidiyorda , alışverişi yaptım 10 tl puan geldi ama paraf günümden henüz gelmedi

• cencel C kullanıcısına yanıt
    Garanti halk ve kuveyt ucune de yapiyor..

• Paraf puanları nerede kullanabiliriz peki? Birikti ama gitmiyor :)
  • Arkadaşlar puanlar işlem provizyondan çıktıktan sonra mı yükleniyor? 5 günde 5 puan mesajı geldi ama 40 T.L. puan var.

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Migrosta aytemiz petrolde geçiyor hocam. Ben Market ya da yakıt olarak kullanıyorum

• Deccar kullanıcısına yanıt
    gittigidiyor paraf üye işyeri mi ? Paraf günümden yararlanabilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.