Şimdi Ara

Para kazanma sitesi açarken yardım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kullanıcıların belirli birşeyler yaparak para kazanacağı bir site kurmak istiyorum. İsterlerse yatırım yaprak dahada hızlı kazanabilecekleri bir sistem olacak hemde.

Herşey hazır fakat işin yasal kısmında pek bilgim yok.

Böyle bir site açarken kullanıcılar yatırım yapacağı için herhangi bir şirket açmam gerekiyor mu? Veya devlete vergi vermek vs. Bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biliyorum konsept bu degildir ama disaridan okuyan icin Ciftlikbank gibi gorunmus, mesaji editleyin bence

Sirket acmaniz da vergi vermeniz de gerekir.
  • tam yeni bir Mehmet Aydin doguyor yazmaya gelmistim

• armut.com bionluk.coma sanaluzman.com/ rimuut.com ekiphane.com/ ... e farkı ne ki? Bi fikrim var ile olmuyor
  • Ödeme almak için illaki şirket kurman gerek. Fakat kuracağın gerçek bir iş üzerine çalışacak bir model üzerine kuracaksan sistemi her türlü yasadışı.

Türk hava yolları,

Aselsan,

Tüpraş, gibi yüzlerce şirket borsa istanbulda işlem görüyor,

Yasal bir şekilde bu yapılabilseydi aselsan de yayınlardı bir oyun "silah bank" tekno bank" vs kırardı parayı.

Bahsettiğin modelin tamamen yasal çalışabilmesi için önce şirket kurup borsada halka arz etmen , sonrada banka kurup cep telefonu uygulamasını istediğin modele veya oyuna uygun bir arayüzle piyasaya çıkarman lazım ki insanlar bankanda açılmış yatırım hesaplarını oyunmuşcasına idare edebilsin.

Ödeme almak sıkıntı değil de yatırım almak sıkıntı.

Değerlendirmesi yapılan bir şeye yatırım yapılabilir.

Ben yayınladığın gün 20bin yatırdım diyelim ne almış olacağım?

Koparatif tarzı bir şirket yapısı bu işe uygun hale getirilebilir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mırat01 -- 23 Haziran 2018; 21:41:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.