Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.742
Cevap
177
Favori
1.751.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 65vt60 alma arifesindeyim haftya nasipse bende cihaz temiz fakat ayak ne yazıkki yok duvara asacagım mecbur elinde ayak olan varmı yada nasıl temin ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert2004

Şimdi bana psikopat diyeceksiniz eski dostlarım ama ben de tam 4 tane plazma var ve hala plazma kullanıyorum.Panasonic 55stw60 ve Panasonic 65vt60 'ı kullanmıyorum,yedekte tutuyorum,Panasonic 65stw60 yi salonda kullanıyorum,Pionner KURO'u da bazen açıyorum ona hiç kıyamıyorum.Yine eski dostlardan ama adını unuttum ses konusunda çok bilgiliydi ,O'nunla konuşarak DENON AVR4520 aldım( bu avr görüntüde video processing ve scaler yapıyor, ) ayrıca 4+1 YAMAHA büyük kule hoperlörlerde aldım ve bağladım PANASONİC 65STW60 'a süper keyifle seyrediyorum, görüntü ve ses benim için hala çok önemli,belki de hastalık.bilmiyorum ancak bazen bu kadar aç ve zor durumda insanlar varken bu kadar parayı bu işlere harcamak doğru mu diye düşünmüyor da değilim,Allah herkese sağlık,huzur ve mutluluk versin

psikopatsın sen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: strongyucel

Arkadaşlar 65vt60 alma arifesindeyim haftya nasipse bende cihaz temiz fakat ayak ne yazıkki yok duvara asacagım mecbur elinde ayak olan varmı yada nasıl temin ederim

O parça önemli, yaklaşık 60 KG olan paneli ayakta tutan 5-6 KG bir parça.

Orjinali serviste vardır belki bilemiyorum bakmakta fayda var.

2 parçadan oluşan bir stand, ağır olan metal taban haricinde bir de montaj demiri daha var.

Şu sitede her ikisi de satılıyor temasa geçip yollama imkanları var mı sorulabilir.

'_______ PANASONİCLİLER_______'
     '_______ PANASONİCLİLER_______'archiwum.allegro.pl
    Stopa Noga Panasonic TX-P65VT60E TBL5ZA34141 - 7534991463 - oficjalne archiwum Allegro
    https://archiwum.allegro.pl/oferta/stopa-noga-panasonic-tx-p65vt60e-tbl5za34141-i7534991463.html
     '_______ PANASONİCLİLER_______'
     '_______ PANASONİCLİLER_______'archiwum.allegro.pl
    TXFBL5Z0135 w kategorii Części i podzespoły w Oficjalnym Archiwum Allegro - archiwum ofert
    https://archiwum.allegro.pl/kategoria/tv-i-video-czesci-i-podzespoly-49143?string=TXFBL5Z0135

• Merhaba Arkadaşlar,

2011 yılında alıp o günden beri severek kullandığım TX-P50GW30 plazmam artık çalışmıyor. Güç düğmesine bastığımda, bekleme ışığı 7 kere yanıp sönüyor. İnternetten hata kodlarına baktığımda Sc kart Ysus kart arızası diye çıkıyor. Bir kaç yerle konuştum yapamayız parça yok falan dedi. Bir yer ise 1200 TL fiyat verdi. Sabah bırakın akşam alın dedi. Fakat cihaz 26 kg olduğu için uğraşmak istemedim. Cihazı dikkatlice sökerek Y-sus board u çıkardım. Fakat bu seferde bu kartı tamir ettirecek birini bulamıyorum. Ayrıca kartta yok. Kart aslında bir çok modelde kullanılan bir kart ; TNPA5351

Bu arada bir tamirci bu modellerin tamirinin çok sıkıntılı olduğunu sorunun sadece Ysus kartta olmayabileceğini, buffer board dun yada panelinde kısa devre olmuş olabileceğini söyledi.

Bu noktada tecrübesi olan varsa veya İstanbul / Anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz bir tamirci varsa çok mutlu olurum.

• meke kullanıcısına yanıt

Hocam aldım cihazı ayak servistetede yok aldıgımda duvarda yıllarca kullanılmıs cihaz 40 kg bende duvara taktıracagım yeni ev yaptırıyorum orayı beklemedeyim paketledim kaldırdım simdilik vt 30 ile devam ayak denk gelirse amenna ama denk gelmezsede en güzeli duvara zaten çocuklarda var devirme olayından dolayı mantıklısı duvar olacak

• Ben yaşlılar hariç ayakta tv hiç önermem ucuz aletler değil devrildi mi gitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuncaybe kullanıcısına yanıt

Hocam 65vt60 tv niz duruyormu

• strongyucel S kullanıcısına yanıt

Duruyor hala kullanıyoruz.

• Baktımda 50gt50 yi alalı 8 sene olmuş. toplam bu sürede Panasonic 3 kere yazılım güncellmedi. arkasında durmadı tv lerin. plazma vs bilmem Panasonic firması leş.

• quote:

Orijinalden alıntı: scaen

Baktımda 50gt50 yi alalı 8 sene olmuş. toplam bu sürede Panasonic 3 kere yazılım güncellmedi. arkasında durmadı tv lerin. plazma vs bilmem Panasonic firması leş.

Japon firmalarında yazılım güncellemesi sık olmaz, o konuda kore ve çin ekolünden farklılar.

Bana şahsen (eğer sorunsuz çalışıyorsa tabii) daha çok güven veriyor.

2014 te Samsung'un o zamanki en üst serisi tv sini almıştım UHD falan, hem ses hem görüntü rezaletti. Hele sesi biraz açınca arka taraftaki plastik kasa zıngırdıyordu, servis geldiğinde arasına kürdan sıkıştıralım demişti.

Uğraşıp durdum sonra iade ettim ve teşhirden ZT60 aldım o kadar memnunum ki!

Herşeyin yanı sıra, smart TV si, netflix youtube falan bile çatır çatır çalışıyor.

Salon'da LX6090 var o da çatır çatır maşallah! Adamlar donanımı çözmüş, software güncellemesine ondan gerek olmuyor bence.

• tuncaybe kullanıcısına yanıt

Hocam askıda mı kullanıyorsunuz ayaktamı

• strongyucel S kullanıcısına yanıt

Ayakta.

• iztech kullanıcısına yanıt

Panasonic P55ST50E var ve Youtube bile oynatmıyor. Tam açacak, kapanıveriyor.

USB portundan video izleme çok zor. Altyazı desteği falan sorunlu.

Uygulama desteği zaten işe yaramaz.

Xiaomi MiBox alarak multimedya sayfasını kapattım.

Panasonic paneli ben de olması gerektiği gibi, görüntüsü için kullanıyorum. Birisinden multimedya desteği ile ilgili övgü dolu yorum görünce şaşışışırıyorum :)

• Mesudum kullanıcısına yanıt

Youtube işi kötüymüş hem üzüldüm hem şaşırdım, benim başıma gelmedi Maşallah diyeyim.

Her ne kadarYoutube ve Netflix için gömülü yazılımlarını sorunsuz kullanıyor olsam da, ben yazılım güncellemesi konusu ile ilgili olarak daha çok temel fonksiyonları kastetmiştim.

Ses ve görüntü ile ilgili konular ve genel kalitesi. Ayrıca Samsung'dan sonra hatırlıyorum neredeyse aynı boylarda Samsung'un iki katından daha ağırdı.

• eresgü kullanıcısına yanıt

Sattınızm ı hocam

• mert2004 M kullanıcısına yanıt

Hocam ayak bulabildinizmi bende arıyorum

• Satış iptal duruyor

• Düşünüyormusunuz hala satmayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesudum

Panasonic P55ST50E var ve Youtube bile oynatmıyor. Tam açacak, kapanıveriyor.

USB portundan video izleme çok zor. Altyazı desteği falan sorunlu.

Uygulama desteği zaten işe yaramaz.

Xiaomi MiBox alarak multimedya sayfasını kapattım.

Panasonic paneli ben de olması gerektiği gibi, görüntüsü için kullanıyorum. Birisinden multimedya desteği ile ilgili övgü dolu yorum görünce şaşışışırıyorum :)

Benim emektar 65VT60E hem Netflix, hem Youtube gayet iyi.

Arada bir altyazı sorunu oluyor ama o da internet hızıyla ilgiliymiş.

Tek sorun entegre browser, kullanmak çok eziyetli ben hiç kullanamadım.

USB'den birşey oynatmak sorun değil, DLNA üzerinden de sorun yok.

Ama format desteği biraz eski kaldı, indirdiğim filmlerin bazılarını oynatmıyor.

• Hmm, ST/GT/VT farkından kaynaklı bir durum olabilir.

• 
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.