Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.742
Cevap
178
Favori
1.750.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15211522152315241525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süper fiyat Panasonic plazma düşünen varsa bu fiyata kaçırmasın derim
  • Merhaba. Rodaj süresini hızlı geçebileceğim video linki varsa paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Kadar pdp kullanicisindan yardimci olabilecek yok mu?

• orhen41 O kullanıcısına yanıt
    rodaj süresiyle ilgili öyle videolar olduğunu sanmıyorum bende stw60 kullanıyorum hiç uğraşmadım özel ayarları kendim yaptım çokta memnunum sen hangi paneli aldın ?ne zamandır kullanıyorsun ?

• Ben panasonic e yetisemefim. Lg aldim. Ridaj suresini hizli ve dogru sekilde gecmek istiyorum. Bu nedenle atarlari kistim. Ama tv salonda oldugu icin cok kullanmiyorum.

• nuribaras kullanıcısına yanıt
    65 VT BULMA SANISMIZ VAR MI? SATILIK OLAN VAR İSE FİYAT KONUSUDNA GÖRÜŞEBİLİRİZ
  • Valla nasil olduysa ben teknosa outletten aldim internet sayfasindan urun 0 kapali kutu geldi nasil is bilemedim servise saatini vs herseyini kontrol ettirdim kesinlikle kullanilmamis cikti enteresan :)

• TX55CXW704 serisi hakkında bilgisi olan var mı acaba
  • remote-board hatası varsa tamir edilir veya çıkma v.s parça ile de halledilir+
    ancak Power/Trafo den kaynaklı hata da olabilir(bunu servis hemen anlar!)o zaman daha masraflı olabilir,açıp bakmaları gerekiyor+
    bu tip CRT leri tüm tamirciler düzeltir,elindeki malzeme ye yeteneğine göre veya bu saat den sonra uğraşırmı orasını bilemem
    hangi model bu Pany CRT 2000/2001 gibiyse bunlar çok iyidir!
    Önce Servisine soracaksın+
  • quote:

Orijinalden alıntı: leo80

Anladım hocam cevabınız için çok teşekkür ederim şimdi bende konu hakkında bilgisiz olunca belki bir parça değişir ucuz birşeydir ama 100 lira ister güvenemiyorum açıkcası insiyatifine kalıyoruz.

Televizyon hep fişe takılı olurdu, tüplüde power düğmesine basınca standbya geçiyor ışık yanıyor sonra kumandadan veya tv üzerindeki tuştan açılırdı tv üzerinden denediğim için kumandadan değil, açılıyor hemen kapatıyor ve o standby ışığı yanıp sönüyor bir arıza bildiriyor ama tv hem temiz kullanıma hemde panasonicin kalitesi sayesinde gitti, tüpü bile bitmemişti çünkü bu görüntü değişimiyle oluyormuş bildiğim kadarıyla son zmanlarda şöyle bir durum olmuştu üstten 3 parmak meseafade birsürü beya şerit çıkıyordu yatay olarak ısınınca geçiyordu, onun dışında bizdeki tek problem arkada hava alıcak yeri yoktu tvnin arada dinlendirsekte sıkcakta ramazanda normalden fazla çalışıtırılınca ısınınca mı oldu acaba dedim, çünkü normal kapatıp yattık sahurda sonra durum böyle. Aslında yaşlılığı da etkili.

Araştırdım hocam kullanım kılavuzunu ve e board y board şamalarını buldum bunlarıda tamirciye veririm ama panasonicin kendi servisindekide teknisyen acaba tüplü tv hala yaptırılır mı güncel bilgisi var mı ne yaparlar endişeliyim takdir edersiniz ki.

Model TX-21S3TC
    Panasonic gerçekten çok kaliteli aldığı parayı hakaden bir firmaymış.

Önce size sorunu tahmini olarak danışayım dedimki bir bilgim olsun.

Bende pdf olarak mevcut detaylı board şemeası ama gösterilecek şekilde bu kadar bulabildim.
    http://elektrotanya.com/panasonic_tx-21s3tc_sch.pdf/download.html

http://elektrotanya.com/panasonic_tx-21s3tc_tc-21s3rc.pdf/download.html

Kullanım Kılavuzu http://tda.panasonic-europe-service.com/docs/2z55a50fabz3z23826z656ez706466z21z029712842fb146187b46f4d85b748eac992f3914/tsn2/data/EU/TX21S3TC/OI/763954/TQB8E2283-en.pdf

Önerdiğiniz servis var mı hocam nasıl yapılabilir mi sizce bunlarıda veririm ben tamir edecek kişiye tv tamamen ölmüş olabilir mi sonuçta uyarı ışığı var sanki başaltamıyor kendini açılış sesiyle kapanış sesi bir oluyor birkere gecikti açılacak sandım ama en azından standby falan yanıp sönüyor uyarı veriyor.?

Kusura bakmayın ama bir şey diyeceğim. Servis önerisi istemişsiniz ama profiliniz gizli. Biz de müneccim değiliz maalesef. Nereden önerelim şimdi size servis?

Yani aslında derdim genel ama size patlamış oldum biraz kusura bakmayın. MİT'te falan çalışmıyorsanız profili neden gizliyorsunuz onu idrak etmeye çalışıyorum cidden.

• 46 G20 suyla silince malum. Sir kalktı tv nin ekranında yansıma yapıyor bunu nasıl hallederim kömür karası is li bişiler sürsem iş görürmü :)) boardı Arızalı bi g20 bulsam. ekranı değilssem değermi

Birde 3000 tl ye kadar G v z serisi Panasonic
    Bakıyorum nakit yada kartla ödene yapabilirim teknomarketlerde . Gören olursa haber etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rehber22 -- 15 Temmuz 2015; 13:12:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok hocam estafurllah,
    ben forumda çok gizli kullanıcı gördüm bana mahsus değil yani yapılan birşey diye düşünüyorum genelde:)

Sizde haklısınız İstanbul mümkünse anadolu yakası, ben orada daha çok problemin ne olabileceği üzerinde durunca belirtmeyi unutmuşum :)

Hayırlı günler :)
  • Geç de olsa tanıdığım, tanımadığım tüm dostlarıma iyi bayramlar diliyorum...

• quote:

Anladım hocam cevabınız için çok teşekkür ederim şimdi bende konu hakkında bilgisiz olunca belki bir parça değişir ucuz birşeydir ama 100 lira ister güvenemiyorum açıkcası insiyatifine kalıyoruz.

Televizyon hep fişe takılı olurdu, tüplüde power düğmesine basınca standbya geçiyor ışık yanıyor sonra kumandadan veya tv üzerindeki tuştan açılırdı tv üzerinden denediğim için kumandadan değil, açılıyor hemen kapatıyor ve o standby ışığı yanıp sönüyor bir arıza bildiriyor ama tv hem temiz kullanıma hemde panasonicin kalitesi sayesinde gitti, tüpü bile bitmemişti çünkü bu görüntü değişimiyle oluyormuş bildiğim kadarıyla son zmanlarda şöyle bir durum olmuştu üstten 3 parmak meseafade birsürü beya şerit çıkıyordu yatay olarak ısınınca geçiyordu, onun dışında bizdeki tek problem arkada hava alıcak yeri yoktu tvnin arada dinlendirsekte sıkcakta ramazanda normalden fazla çalışıtırılınca ısınınca mı oldu acaba dedim, çünkü normal kapatıp yattık sahurda sonra durum böyle. Aslında yaşlılığı da etkili.

Araştırdım hocam kullanım kılavuzunu ve e board y board şamalarını buldum bunlarıda tamirciye veririm ama panasonicin kendi servisindekide teknisyen acaba tüplü tv hala yaptırılır mı güncel bilgisi var mı ne yaparlar endişeliyim takdir edersiniz ki.

Model TX-21S3TC

Önce size sorunu tahmini olarak danışayım dedimki bir bilgim olsun.

Bende pdf olarak mevcut detaylı board şemeası ama gösterilecek şekilde bu kadar bulabildim.
    http://elektrotanya.com/panasonic_tx-21s3tc_sch.pdf/download.html

http://elektrotanya.com/panasonic_tx-21s3tc_tc-21s3rc.pdf/download.html

Kullanım Kılavuzu http://tda.panasonic-europe-service.com/docs/2z55a50fabz3z23826z656ez706466z21z029712842fb146187b46f4d85b748eac992f3914/tsn2/data/EU/TX21S3TC/OI/763954/TQB8E2283-en.pdf

Önerdiğiniz servis var mı hocam nasıl yapılabilir mi sizce bunlarıda veririm ben tamir edecek kişiye tv tamamen ölmüş olabilir mi sonuçta uyarı ışığı var sanki başaltamıyor kendini açılış sesiyle kapanış sesi bir oluyor birkere gecikti açılacak sandım ama en azından standby falan yanıp sönüyor uyarı veriyor.?

Albani hocam ne dersiniz yardımınızı rica ediyorum bilgilerinizle?

• albani kullanıcısına yanıt
    Albani hocam bende bilgi ve tecrubelerinişzden yararlanmak istiyoruö,m. Panasonic 42etw led hd uydu alıcılı var. Ev değişikliği nedenli farklı uyduya bağladım. Merkezi sistemden kanalları yeniledim ama çoğu kanal ücretli çıkıyor. TRT hd ve trt kanalları harici hiçbir kanal görünmüyor. Neden olabilir nasıl çözülür? Yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

...Model TX-21S3TC
    ...

15 senede bozuldu diye mi diyorsun bunu şimdi? eee bende bir sony var 25 senelik (hem de made in turkey sony), bir de firstline diye uyduruk bir vestel yan markası var, o da 10 sene olmuştur en azından. ikisinde de tık yok? :)

ben şahsen bozulduklarında ikisini de tamir ettirmeyi düşünmüyorum. bozulsa da atsak modundayım daha ötesi. artık tüplülerin miyadı doldu. ayrıca radyasyon ve titreşim olayından dolayı lcdlere göre daha da zararlı bu aletler. fazla elektrik yakması da cabası.
  • Merhaba;

Panasonic 46G20E yi annemlere göndermem üzerine bir sürelik sıkıntılı bir Samsung 55HU8200 deneyimim oldu.
    Bunun üzerine teşhir ürünü olarak satın aldığım bir 60ZT60 ile tekrar plazma dünyasına döndüm.

Cihaz gerçekten çok çok iyi, açıkcası böyle ürünlerin piyasadan kalkması gerçekten insanı üzüyor.
  • iztech kullanıcısına yanıt
    Hocam selam. Öncelikle yeni tvni güle güle kullan. Acaba zt60'ı nereden buldun bir de ne kadara aldın? Ben de bir tane teşhir sipariş ettim kırık geldi. Paramı almak için bekliyorum hala. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -spawn- -- 6 Ağustos 2015; 22:16:09 >
  • rehber22 R kullanıcısına yanıt
    aynısından bende de var, 46g20 üstünde yanlış silmeden kalma izler, lekeler,

albani üstad birkaç şey önerdi ancak umut vermemişti,
    nitekim olmadı denediklerim, o yüzden yapacak bir şey yok
    ancak karanlık bir odada izlerin bir önemi yok, çünkü gözükmez hale geliyor...
    hava kararınca o muhteşem renkleri bir lcd'de bulamadığım için böyle kullanmaya devam :)
  • magic32 M kullanıcısına yanıt
    Dostum benim kırık çıkan plazmanın üzeri çok kirliydi. Şimdi başka bir tane gönderirlerse diye umutluyum ama muhtemelen gelmez:)) Gelirse lekeleri neyle temizlemek gerekli sence. Bildiğim kadarıyla nemli bez falan kullanamıyoruz bunlarda.
  • 
Sayfa: önceki 15211522152315241525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.