Şimdi Ara

PANASONIC TZ8/ZS5 YENI URUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

panasonic tz7 /zs3 de yakaladigi basariyi bu yeni urunlerde devam edecek mi son zamanlardaki tahtinda oturmaya devam edecek mi ilerleyen zamanlarda gorecegiz tz8/zs5 in ozelligi asagida gosterilmistir mart sonu nisan basi gibi piyasa da olacagi soylenmektedir

http://translate.google.com/translate?hl=tr&sl=en&u=http://www.panasonic.net/avc/lumix/compact/zs5_tz8/index.html&ei=NaGJS_i3LI21tgfXiMmxDw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=3&ved=0CBcQ7gEwAg&prev=/search%3Fq%3Dtz8%26hl%3Dtr%26lr%3D

• ilk mesajı ben yapayım biraz baktımda bence pek farkı olmayacak bi sitede gördüm gps vardı üzerinde o zaman navigasyonda olur bakalım göreceğiz ama ben şimdilik zs3 alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

ilk mesajı ben yapayım biraz baktımda bence pek farkı olmayacak bi sitede gördüm gps vardı üzerinde o zaman navigasyonda olur bakalım göreceğiz ama ben şimdilik zs3 alıcam

tz10 o dediğin. bunda yok gps
  • TZ8 Modelinde manuel ayarların olması güzel.Birde bu modelde görüntü işleme motoru farklı görünüyor. Noise Reduction özelliği daha iyi gibi lanse edilmiş. TZ7 nin gece çekimlerindeki nispeten başarısız sayılabilecek performansını kapamış olur. O zaman TZ7 nin satış başarısını Panasonic bu modelde de fazlasıyla sağlar diye düşünüyorum.
    TZ8 in Amazon'dan ön siparişi verilebiliyor. Zaten 15 Marttan itibaren stoklarda olacamış. Amazon'da TZ8 ile TZ7 arasında 50$ lık bir fark var. BizAmerikadayız TZ8 i ne zaman satışa çıkarmayı düşünüyor? Fiyat farkı ne olacak? Bilgi verebilirseniz TZ8 almayı düşünüyorum.
  • merhaba

satislarimiz baslamistir

www.bizamerikadayiz.com
  • bizamerikadayiz.com'dan bugün tz8 siparişi verdim. izlenimlerimi yazacağım.
  • yeni tz 8 video olarak aynı ama fotoğraf olarak tz-7 den daha kötüymüş test lerde böyle cıkıyor
  • merhaba

urunu test ettim ve fotograf kalitesi hicde soylenilen gibi degil oldukca net ve basarili ben cok fark olmayacak diye daha oncede belirtmistim ama suan eksigi yok fazlasi var yeni bir sistem yuklu camerada power ois denilen sistem bence fark burada zaten

iyi gunler
  • cupant aldıysan güle güle kullan makina hakkında bilgi verirmisin cektiği fotoğrafları koyarmısın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.