Şimdi Ara

panasonic tx-32lx700f aldım. Resimler ekte (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
10.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatı çok yüksekmiş, Türkiye ye gelmesini beklesem bile alamayacakmışım demekki.
  • 32" için çok pahalı gerçekten....
  • Arkadaşlar fiyatı biraz pahalı ancak cihaz türkiyeye yeni geldi. Her markanın top modelleri vardır. Bu da panasonigin top modeli. Panasonic 32 den sonra Plazma üretimi yapıyor.
  • @lion2103,

resimler çok kaliteli gözüküyor, ama sayın bilvarch'ın da dediği gibi panelin küçük olmasının da payı epey büyük oluyor. güle güle, iyi günlerde kullanın. selamlar
  • LX70F modelini sevmeye başladım.
    İstanbul Bilişim'de LX70F modeline 2.500 YTL civarılarında fiyat vermişler. Panasonic Türkiye garantisiz midir bu ürün acaba var mı bilen?

http://istanbulbilisim.com.tr/lcd_content_detail.asp?content_id=548

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegriM -- 10 Temmuz 2007; 4:21:20 >
  • Panasonic 600 modelini sanırım istanbul bilişim kendisi ithal etti ve tekofax garantili degildi. Bu model için bilemiyorum. İstanbul bilişime yada panasonic müşteri hizmetleri telefonla sormak lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cincibir

neye göre başarılı bulmuyorsunuz hangi kriterlere göre hangi markalarla kıyaslama yaptığınızı bu lcd yi almayı düşünen biri olarak merak ediyorum alıp sonradan pişman olmaktansa yorumları değerlendirerek ve nihayetinde gözle görerek almanın daha doğru olduğunu düşünüyorum bu yüzden yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler
    quote:

Orjinalden alıntı: Hanibal34

LCD de Panasonic i cok basarili bulmuyorum..

Full bile cikartamadilar daha.. Tasarimlari ve goruntuleri kalitesiz..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cincibir

neye göre başarılı bulmuyorsunuz hangi kriterlere göre hangi markalarla kıyaslama yaptığınızı bu lcd yi almayı düşünen biri olarak merak ediyorum alıp sonradan pişman olmaktansa yorumları değerlendirerek ve nihayetinde gözle görerek almanın daha doğru olduğunu düşünüyorum bu yüzden yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler
    quote:

LCD de Panasonic i cok basarili bulmuyorum..

Full bile cikartamadilar daha.. Tasarimlari ve goruntuleri kalitesiz..

Full çıktı. tx-37lzd70F

Bilgilerine,

http://lix.in/0c7801

• PM istekleri üzerine biraz daha detay resimler veriyorum.

panasonic tx-32lx700f aldım. Resimler ekte

• bende bu lcd den almaya karar verdim. ancak fotoların 2004 yılında çekildiği gözüküyor :P bu cihaz ne zaman tanıtıldı !?!? daha türkiyeye yeni geldiğini görüyoruz;

http://www.istanbulbilisim.com.tr/lcd_content_detail.asp?content_id=560

panasonic in bunun dışında benzer cihazları varsa hepsini burada bir bir tanıtırsan panasonic lcd almaya karar vermiş biri olarak beni çok mutlu edersin
  • çok hoş görüntüler gerçekten hayırlı olsun iyi günlerde kullan
  • görüntüler güzel hayırlı olsun öğrenmek istediğim uydu alıcısı da hd uyumlumu
  • quote:

Orjinalden alıntı: face1tr

bende bu lcd den almaya karar verdim. ancak fotoların 2004 yılında çekildiği gözüküyor :P bu cihaz ne zaman tanıtıldı !?!? daha türkiyeye yeni geldiğini görüyoruz;

panasonic in bunun dışında benzer cihazları varsa hepsini burada bir bir tanıtırsan panasonic lcd almaya karar vermiş biri olarak beni çok mutlu edersin

2004 tarihinine takılmayın. fotograf makinesi tarih ayarı yanlış. Cihaz bu sene çıktı piyasaya. Panasonigin diger tavsiye edebilecegim cihazı tx-32lx70F. Panelleri ve işleme teknigi ( Motion Picture Pro)700 ile aynı.
    Onuda tavsiye edebilirim. tx-32LM70, tx-32LE7F modellerini tavsiye etmem. Motion Picture Pro özelligi yok. Hızlı sahnelerde performansı düşebilir. LM70 WXGA panel. LE7F IPS alpha panel. IPS alpha panel yan görüntü açılarında üstünlük saglıyor. LCD ye tam karşıdan bakıyormuş gibi görüntüsü var. Diger LCD firmalarıda IPS alpha panele geçecekler diye internette okumuştum.
    LX70 ile 700 arasındaki ses farkı çok bariz. LX70 de 2 hoperlör, LX700 de 6 adet Konik hoperlör var. AC3 çıkışlı divx lerde sinema sistemi gibi ses alıyorum. SD kart girişi , 1 adet fazladan HDMI, Panasonic kaydedicili DVD player varsa Vierra-Link ile Timer ayarlayıp tv den filim kaydı özelligi var. PIP ( Tek tuner)var.LX70 de bu özellikler yok. Uydu yayınınız eger kaliteli ise yüksek bant genişligine sahip bazı kanallar neredeyse HD gibi. Örnegi yukarıda.

İstanbul bilişimin verdigi fiyat çok iyi fiyatmış. Ancak tekofax garantili mi sormak lazım. Tekofax da garanti 3 yıl. İstanbul bilişimden bu sebepten dolayı ben biraz çekinirim.

Selamlar

• quote:

Orjinalden alıntı: muallim70

görüntüler güzel hayırlı olsun öğrenmek istediğim uydu alıcısı da hd uyumlumu

tşk. Uydu alıcım HD degil. Next8000 xcam plus. Scart ile baglı. Yani ahım şahım birşey degil.
  • Bu forumda şimdiye kadar gördüğüm en harika sd yayın görüntüsü.Hayırlı olsun güzel bi cihaz almışsınız
  • @lion2103

adamların global sitesine falanda baktım.. senin kullandığın ve yeni çıkacak full hd model dışında son dönemde başka cihaz tanıtmamışlar !??! bi anlam veremedim.

acaba lcd üzerine ağırlık vermeden direkt oled yada lazer tv gibi teknolojilere mi geçmeyi düşünüyorlar?
  • Vierra teknolojisi ile ilgili geniş bilgi aşagıdaki linkte var. Panasonigin bildigim kadarıyla oled yada lazer tv üzerinde bir çalışması yok. IPS alpha paneli üzerinde görüntüyü daha da geliştirmeye çalışıyorlar. IPS alpha paneli diger LCD markaları tarafındanda kullanılmaya yavaş yavaş başlandı. Avrupa ve Amerikada LCD olarak piyasayı silip süpürdüler ve devamı gelecek gibi. Aşagıda Vierra ve IPS alpha hakkında yok yararlı bir site var.

http://www.panasonic-europe.com/vieraexperience/v4/flash.html?iso=tr-TR#4
  • ancak firmanın bi iki modelle tüm lcd pazarına hükmetme politikası gerçekten ilginç... gerçi panasonic plazmalara bvaktığımızda da benzer bi politika kendini hemen belli ediyor. bi kaç plazma modeliyle tüm piyasasayı çekip çeviriyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: face1tr

ancak firmanın bi iki modelle tüm lcd pazarına hükmetme politikası gerçekten ilginç... gerçi panasonic plazmalara bvaktığımızda da benzer bi politika kendini hemen belli ediyor. bi kaç plazma modeliyle tüm piyasasayı çekip çeviriyorlar

Merhaba,

Model olarak bakacak olursan panasonic LCD lerin en az diger markalar kadar modelleri var ancak bütün modelleri iddialı degil. Ekran büyüklügü olarak bakacak olursan haklısın. Şu ana kadar sadece 20,26 ve 32 inç. Ancak 37 Eylül de geliyor ve devamıda gelecek gibi görünüyor.

http://www.produkte.panasonic.de/index.asp?sStr=4@-@1@13@44@305@@@@@@Viera|LCD-TV@

• bu arada garip olan bişe var !?!?! yeni gelmesine ve yeni model olmasına rağmen 700f neden daha ucuz !?!?! çıldırmamak elde değill... acaba yeni girdiği için mi bu fiyat, bi kaç hafta içinde arttırmasınlar fiyatını ?!?!

32LXD700F ;
    KDV DAHİL Peşin Fiyatı 2.532,53 YTL
    Havale/EFT/Nakit indirimli 2.456,55 YTL

TX-32LX70F ;
    KDV DAHİL Peşin Fiyatı 2.574,77 YTL
    Havale/EFT/Nakit indirimli 2.497,53 YTL
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/lcd_content_detail.asp?content_id=548

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.