Şimdi Ara

[SATILDI] PANASONIC ST50 1080P 3D NEO PLAZMA TV MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ KALİTESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [SATILDI] PANASONIC ST50 1080P 3D NEO PLAZMA TV MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ KALİTESİ

Panasonic 42ST50 neo plazma tv.Bilenler bilir bu seri müthiş siyahlara ve müthiş bir kontrast oranına sahiptir.Bu seride kullanılan infinite black filtre sayesinde ekran gün ışığında yansıma yapmaz ve siyah doğruluğunu korur.Fotolarda diğer plazmadaki yansımaya bakıp kıyaslamasını yapabilirsiniz.Ekranda en ufak bir logo yanığı yoktur.Kırmızı ekranla göstermeye çalıştım.O konuda çok titiz kullanılmıştır.Hareketli görüntülerdeki başarısı da muazzamdır.Sıfır motion blur. Eski tip wifi ve smart özelliği vardır. Netflix yüklüdür. 3D özelliği vardır.3d film izleyebilirsiniz. Çalışmasında herhangi bir sorun yoktur.Tamir görmemiştir.İlk günkü gibi tıkır tıkır çalışıyor.Orjinal uzaktan kumandası ve masaüstü ayağıyla birlikte teslim edilecektir.

Fiyat : satıldı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Satmakta olduğunuz iki televizyon da çağın ötesinde gelecekten gelmiş olan modeller. Umarım kıymet bilen birilerine satılır. Hayırlı satışlar.

• SadorSkyWalker kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam. Cidden görüntü kaliteleriyle olsun dayanıklılıklarıyla olsun çağının ötesinde tvler Teşekkürler.

• Selam @aterikasedi geçen akşam olmaz dedin, bu akşam da sorayım :-) Çocuğun doğum günü bugün ,he de geleyim. (sahibinden.de mesajlaşıyoruz)[SATILDI] PANASONIC ST50 1080P 3D NEO PLAZMA TV MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ KALİTESİ 

• bcandan007 kullanıcısına yanıt

Valla kısmet sanaymış hocam. Geç oldu ama aldın tvyi. Hayrını gör, güle güle kullan [SATILDI] PANASONIC ST50 1080P 3D NEO PLAZMA TV MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ KALİTESİ 

• 2 saat önce belki de 7-8 yıllık hasretime son verdim. 2016 yılında 50GT30 umu bir anlık yeni teknoloji hırsıyla bana göre kürdan dahi alınmayacak bir marka olan #LG den 55EC930 serisi OLED almak için satmıştım… Almaz olaydım, Plazma dan sonra böyle berbat, yapay, ses kalitesi kötü bir cihazla neden değiştirdim anlam veremiyordum. Çok sürmedi garantisinin bittiği günden 1 gün sonra evet yanlış duymadınız 1 gün sonra OLED in paneli yandı 😅

O günden sonra 82 ekran bir Beko LED tv ile takılıyorduk ailecek. Bugün itibari ile aylardır aklıma düşen 42ST50 serisi şu an karşımda ve keyifle kullanıyorum.

Satın almış olduğum @aterikasedi isimli arkadaşa teşekkür ederim 🙏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @aterikasedi teşekkür ederim tekrardan 🙏🙏🙏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.