Şimdi Ara

Panasonic SD60 mı Samsung HMX-H200 mü ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tam kararımı vermiştim Panasonic HDC-SD60 kameramı alacaktım ki birden Samsung HMX-H200 çıktı piyasaya. çekimleri 3d de yapabiliyormuş ama 3d bir tv olmadığı için işime yaramayacak ancak lensi kaliteli baya;Schneider KREUZNACH. bu arada fiyat olarak samsung bir hayli makul çıktı piyasaya.

sizce hangisi?

• Eşime evlilik yıldönümü hediyesi olarak bir kamera almayı düşünüyorum. Bende Panasonic HDC-SD60, Sanyo Xacti VPC-SH1 ve Samsung HMX-H200 arasında kaldım. Umarım kısa zamanda fikir veren olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saudalf

Eşime evlilik yıldönümü hediyesi olarak bir kamera almayı düşünüyorum. Bende Panasonic HDC-SD60, Sanyo Xacti VPC-SH1 ve Samsung HMX-H200 arasında kaldım. Umarım kısa zamanda fikir veren olur.

bu 3 makine arasında bende çok kararsız kalmıştım.
    iyiki seçimimi sd60 olarak yaptım.
    şimdi hiç pişman değilim

Sanyo Xacti VPC-SH1 gündüz çekimlerini beğenmedim karanlık çıkıyor sanki kontrastında sorun varmış gibi
    Samsung ise kamera işine yeni başlayan bir çaylak takım olduğu için bu yeni ürünlerine güvenemiyorum

eski toprak Panasonic olsun derim hem sd60 belirttiğin makinelerden oldukça uygun fiyata ve çekimleri, benim gözümde 4/4

tam hediye olacak cinsten çok yakışıklı kompak bir makinedir kendisi . gümüş olanı daha güzel

verdiğim linkin sonunda mesajım var
    sd60 kamerayı ilk aldığım gün kabataslak ayarsız ilk çekim testlerini yapmıştım

http://forum.donanimhaber.com/m_40127312/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkYNeT-06 -- 25 Haziran 2010; 21:41:28 >

• Teşekkür ederim SkYNeT-06. Bugün mediamarkt a gidip bir bakayım panasonic'e. Umarım inceleme fırsatım olur almadan önce.
  • en alınası panasonic gibi duruyor şuan.
  • Arkadaşlar bu HMX 200 tüplü bir 84 ekran tv ye baglayıp video izleyebilirmiyim?
  • İzleyebilirsin. TV için HDMI bağlantı şart değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.