Şimdi Ara

Panasonic, LG, Philips Led tv??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: erkangl

quote:

Orijinalden alıntı: yandex79

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tvefsanesi

Şu an Vatan'da sadece Philips ile LG görülüyor ve aralarında 50 TL fark var, bence Philips 50TL farkda değer, ben babama 32" 4007 almıştım ve çok memnunlar, görüntü kalitesi gerçekten iyi, Smart olması da artısı...

Diğer modellere kıyasla görüntü kalitesinde çok daha iyi 4007'nin zaten heartz olarak da en iyisi aralarında o. Smart TV özelliğinin gelişmiş olması da ayrı bir avantaj. Güle güle kullanın.

forumları takip ettiğim kadarıyla lg tvler model ve fiyat avantajlarıyla önde gidiyor kullanan arkadaşlarımda var onlardada herangi bir sorun yaşayan şu ana kadar çıkmadı

Işık sızması sorunu LG ve Samsung TVlerde maalesef üst düzeyde, bunun aksine servisin iyi olmasını beklersiniz ama satış sonra müşteri memnuniyeti de yerlerde bunu forumlardan okuyoruz. İnşallah yeni sene de her şey daha iyi olur ve müşterilerine önem vermeye başlarlar.

iyice soğudum bu işlerden sonuçta az bir para vermiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

quote:

Valla hocam 200 Hz iyidir, o tvnin smartı de diğerlerine göre iyi denilebilir.Tavsiye ederim.

200 hz iydirmi:D

Tabii ki iyidir çünkü onların fazla bir önemi yok, panelin gerçek frekansı 50 Hz ki zaten Türkiye'de bunu aşkın yayın yapan şu an için yok. Hz olayı tamamen kandırmaca.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

quote:

Valla hocam 200 Hz iyidir, o tvnin smartı de diğerlerine göre iyi denilebilir.Tavsiye ederim.

200 hz iydirmi:D

Tabii ki iyidir çünkü onların fazla bir önemi yok, panelin gerçek frekansı 50 Hz ki zaten Türkiye'de bunu aşkın yayın yapan şu an için yok. Hz olayı tamamen kandırmaca.

teşekkürler senin sayende plazmanın aslında bir halt olmadığını anladım bu sebeple her tv mi izleyen dibi düşünüyor

tekrar tekrar eteşekkür ettim blue ray ps3 ve Hd yayınları artık 50 hz lik tv lerde izliyorum boşuan 2000 hz ahsudahsudhaıusdh

• slm arkadaslar bugun bır anlık gazla media markt dan buzdolabı camasır mak. bulasık mak. derken tv yi aslında arastırıp alıcaktım ama hepsı aradan cıksın dıye philips 46 pfl5507 k modelı tv aldım 2199 tlye acaba nasıldır ? arastırmadan aldıgım ıcın aklımda soru ısaretlerı kaldı. kullanan yada fıkrı olan varsa ıyı kotu ozellıklerını belırıtırsenız yada bu fıyata baska onerınız olursa sevınırım tesekkurler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.