Şimdi Ara

## Palit'in 2. Anakartı N61S Hazır ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
11.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • neye dayanarak palit 5 para etmez diyebiliyorsunuz anlamıyorum
    bu forumda bile yıllarca palit ekran kartları önerildi hala da öneriliyor ve böyle giderse önerileceğinden de şüphem yok çünkü firma ucuz fiyata hiç beklenmeyecek kalite de ürünler satıyorlar
  • palit ana kart bu forumda önerilen ana kart elimde 10 ad. vardı 2 tanesi arızlı cıktı servisine gönderdim servisi bile yapamadı değişim de yapamadı yok piyasadan kalkmıs 1 aylık ana kart piyasadan nasıl kalkar 2 tane ana kart bana mal edildi iyade de almadılar ben niye paliti iyi diyeyim söylermisin bana tam bir kalitesizlik adiliktir palitin ve servislerinin yaptıkları

quote:

Orijinalden alıntı: kemalbyk559

neye dayanarak palit 5 para etmez diyebiliyorsunuz anlamıyorum
    bu forumda bile yıllarca palit ekran kartları önerildi hala da öneriliyor ve böyle giderse önerileceğinden de şüphem yok çünkü firma ucuz fiyata hiç beklenmeyecek kalite de ürünler satıyorlar

• herkese iyi bayramlar öncelikle 2 gün önce bir int. cafe kurdum 50 makinalı 3 tane makinasında n61s anakart var bu anakarta 2. bir hdd yada cdrom taktımmı görüntü gelmiyor makinaya 3 makinadada aynı sorun cdromu değştim ramlerini değiştim olmuyor sıkıntı çıkartıyor format atamıyorum 3 makinada mavi ekran veriyor naapcam yaa bios güncelleyemiyorum :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybarsata

sakın almayın bende 4 günde yandı

Palite
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.