Şimdi Ara

Palit HD4850 VS Sapphire HD 4850

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar Sapphire 4850 Referans modelini almayı dusunuyodum ama ısınma problemi oluomus ondan Palitmi alsam diyorum kullanan arklar bi yardım pls :)
    berbat bi karttan gecicem ondan kusursuz olsun istiom kartım suan ATI X800 ( 3 YIL ONce Muthisti )

• Benim önerim iceq4 serisi dir zaten bu kartlar gerçekten hızlı kartlar çok az bir hız aşırtma ile gözümüzün bile anlayamadığı farklar için 20-30 $ farklar vermek bence mantıklı değil o nedenle imzamda da olduğu gibi sessizlik ön planda her zaman benim için his 4850 iceq4 al ekran kartını unut derim kasanın içinde sen oyun keyfine takıl dostum
  • ben de geçen aya kadar x700 kullanıyodum. önce sapphire hd3870 aldım, daha sonra iade edip palit 4850 aldım. gold computer dan aldım ve orda 4850 seçenekleri olarak sapphire ve palit vardı. palit 4850 hakkında herhangi bir araştırma yapmamıştım ama kullandığım sapphire 3870 gürültülü olduğu için 4850 alırken palit i tercih ettim. ısı değerlerine catalyst center dan bakıyorum ve ikisinin arasında arasında pek bir fark yok .genelde 40 derecede sürekli. ama palit 4850 çok daha sessiz çalışıyor sapphire den. gold da şu an %18kdv indirimi var 292ytl ye aldım bu kartı. gold un sitesinde gösterilen palit 4850 standart tasarım fakat bana sattıkları revize edilmiş hali. burdan da avantajlı çıktım.sitede gösterilen şu:
    http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=51684
    benim aldığım ise şu:
    http://www.palit.biz/main/vgapro.php?id=853

kartın bu hali daha kısa ve daha iyi bir fana sahip. sapphire 4850 kullanmadım ama palit den memnunum ben.

• Bende Golddan alıcam Palit Alırsam eğer memnunsan tamam Palit sessizse indirimde var 292 olmuş gidip alam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.