Şimdi Ara

Palit GeForce RTX 3060 Dual 12GB GDDR6 Grafik Kartı FİYAT SON BU FİYATA YOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Palit GeForce RTX 3060 Dual 12GB GDDR6 Grafik Kartı FİYAT SON BU FİYATA YOK

SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 10000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 30 Aralık 2023 Satıldığı Şehir : Mersin Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Merhabalar öncelikle hayırlı satışlar.

Konu ile alakası yok ama görmüşken doğruya yönlendirmek adına:

RAM 'leriniz 2 PARÇA ama TEK KANAL şeklinde takılmış. (soldan sağa 3. ve 4. slotlara)

Eğer ÇİFT KANAL şeklinde takarsanız (soldan sağa doğru 2. ve 4. slotlara) çok daha yüksek performans alırsınız.  

• Merhabalar öncelikle hayırlı satışlar.

Konu ile alakası yok ama görmüşken doğruya yönlendirmek adına:

RAM 'leriniz 2 PARÇA ama TEK KANAL şeklinde takılmış. (soldan sağa 3. ve 4. slotlara)

Eğer ÇİFT KANAL şeklinde takarsanız (soldan sağa doğru 2. ve 4. slotlara) çok daha yüksek performans alırsınız. Palit GeForce RTX 3060 Dual 12GB GDDR6 Grafik Kartı FİYAT SON BU FİYATA YOK 

• SpeedTwelve kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim bilgim var farkındayım ekstra ram takmıştık bir test yapmak için sonra düzeltmeyi unutmuşuz öyle kalmış :)

• SpeedTwelve kullanıcısına yanıt

Bende de 8x8 var hocam ikisini de ayrı ayrı kanallara mı takayım ? Bende bunu daha yeni öğreniyorum valla :) Yani bir tanesini 2 ile gösterdiğiniz yere diğerini de 4 ile gösterdiğiniz yere mi takayım öyle daha mı iyi oluyor ?

• JRache kullanıcısına yanıt

yeni nesil kartlarda artık kanal olayı var hocam 1-3 yada 2-4 e takılırsa daha performanslı olur deniyor ama ben test ettim bir performans kaybı görmedim :)

• fearhakan kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkürler bilgilendirme için iyi satışlar dilerim :)

• lazye kullanıcısına yanıt

oradan alabilirsiniz hocam ilanı baltaman ın sana ne faydası var attığın yerde amazon dikkat edersen açıklamayıda iyi oku yurt dışından gönderilir yazıyor yurt dışından gelicek kart yine aynı şekilde faturalı dediği bendede aynı şekilde amazon ukden alınma avrupa garantili ztn

• ayrı etten attığın ilanda eagle marka benim kartımın markası palit ...

• Markası eagle değil gigabayte modeli eagle palit ile gigabayte bir mu hepsini geçtim alan kişi adına faturali senin bileceğin iş o paraya satmanın mümkün olmadığını söylüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazımı bir oku o ilanı bi oku ürün yurt dışından gelicektir yazıyor siz çok iyi biliyorsunuz almak istemiyorsanız ürünü baltalamayın isteyen alı istemeyen almaz sen onu beğendiysen git onu al ... almıyacağın ürüne yorum yapma en sevmediğim kişilersiniz boş boş yorum kasmak için milletin ilanına salça olanlar ...

• Gecen hafta incehesapta 9000 tl ye satildi. Basligini duzelt bence bu fiyata yok falan komik duruyor. Bende gigabyte 3 fanli v1 versiyonu 11000 tl ye satamiyorum sen buna 10000 tl yazmissin. Sakaci seni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır TR 2 garantili Gigabyte GeForce RTX 3060 Eagle OC 12G

10 K ya satılıyor.ilan başlığı yanıltıcı olmuş dostum.

Palit GeForce RTX 3060 Dual 12GB GDDR6 Grafik Kartı FİYAT SON BU FİYATA YOKwww.incehesap.com
    Gigabyte GeForce RTX 3060 Eagle OC 12G LHR GV-N3060EAGLE OC-12GD V2 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com
    https://www.incehesap.com/gigabyte-geforce-rtx-3060-eagle-oc-12g-lhr-gaming-ekran-karti-fiyati-48828/
  • Gerçekten de başlığa bak bu fiyata yokmuş sen kimi kandırıyorsun kardeşim?
    Gaming gecesi gibi indirimlerde 9 milyara tr garantili alınıyor.
    Ayrıca Amazon UK garanti ekran kartında herhangi bjr sorun olduğunda al başina bela uğraş dur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alan alıyor kardeşim boş beleş yorum yapmayın alıyorsanız ordan alabilirsiniz kart satıldı git sen indirim gecelerinden al 3060 ını

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.