Şimdi Ara

Konu silinsin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
25
Favori
8.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ucuza yurt dışı deneyimi polonyadır en kötü bence rusya falan da olur üniversitesine göre, az daha çalışıp türkiyede bir okula gitseymişsin daha iyiymiş.

Hindistanda tata instute gibi yerlere de gidebilirdin pakistan kötü tercih sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveDynamic -- 7 Ekim 2015; 16:13:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkleri tanıyorlar , seviyorlar mı? Benim de bir Pakistanlı arkadaşım var internetten sık sık konuşurum ben öyle hissettim.

Not: Pakistan ermenistanı tanımayan tek ülke.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.Ders: Canlı Bomba Olmak
    2.Ders: Uygulamalı Kırbaç dersi
    3.Ders: Zikir Partileri

:).

Şaka bir yana.. Hocam büyük cesaret sizdeki.
    Ben Türkiye'de okumaktan memnun değilim.
    Keşke fırsatım varken Rusya'ya gitseydim diyorum.
    Orada eğlenebileceğiniz bir yer var mı?
    Bir kız arkadaş buldunuz mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: The World is Yours...

Pakistan ne la

Ayrica Pakistan'daki Türkler bize yardim yolladilar ve de kendilerini garantiye almak isteyen digerleri. Yoksa Türk'e yardim diye bisey yok yani

Eğer olay dediğiniz gibi ise bize detaylı bir açıklama yapıp aydınlatmak yerine, neden çocukca bir tutum sergiliyorsunuz hocam? Bildiğiniz bir şey varsa paylaşırsanız memnun olurum. Ayrıca Pakistan'ın da bir ülke olduğunu unutmayalım. Bir yabancı "Türkiye mi? " derse hoşunuza gider miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: CwAltair

Türkleri tanıyorlar , seviyorlar mı? Benim de bir Pakistanlı arkadaşım var internetten sık sık konuşurum ben öyle hissettim.

Evet hocam, türkler seviliyor. Hatta bir an "la bu adam bana mı halleniyo?" diyebilirsiniz fakat yanlış anlamayın, sevecen insanlar
  • quote:

Türkleri tanıyorlar , seviyorlar mı? Benim de bir Pakistanlı arkadaşım var internetten sık sık konuşurum ben öyle hissettim.

Ermenistan kadar taş düşsün başınıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xao Kahn

quote:

Orijinalden alıntı: Albert Enisten

Genel olarak Türkiye piyasasina göre ürünlerin fiyatlari nasıl?

Pahalı hocam, Türk lirası dolara karşı değer kaybetti fakat, pakistan rupisi yerinde sayıyor. Yani gün geçtikce zarar artıyor. Ucuz teknolojik ürün zor yani

Kafam ters mi calisti anlamadim dolar karisinda tr deger kaybedince urunler zamlandi pakistanda ayni kaldi sonucta trye gore daha ucuzlamis gibi olmaz mi?

mantikli aciklama Parayi tl olarak aliyorsan belki olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

Ucuza yurt dışı deneyimi polonyadır en kötü bence rusya falan da olur üniversitesine göre, az daha çalışıp türkiyede bir okula gitseymişsin daha iyiymiş.

Hindistanda tata instute gibi yerlere de gidebilirdin pakistan kötü tercih sanki

Hocam burayı seçtim, alıştım ve sevdim. Artık böyle şeyleri konuşmanın bir anlamı yok Konuyu açma amacım forumdaki arkadaşlara pakistandan bahsetmek. Teşekkür ederim fikriniz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUCAH1T

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Albert Enisten

Genel olarak Türkiye piyasasina göre ürünlerin fiyatlari nasıl?

Pahalı hocam, Türk lirası dolara karşı değer kaybetti fakat, pakistan rupisi yerinde sayıyor. Yani gün geçtikce zarar artıyor. Ucuz teknolojik ürün zor yani

Kafam ters mi calisti anlamadim dolar karisinda tr deger kaybedince urunler zamlandi pakistanda ayni kaldi sonucta trye gore daha ucuzlamis gibi olmaz mi?

mantikli aciklama Parayi tl olarak aliyorsan belki olabilir

Sonuçta baba parası yiyoruz hocam çark tl ile dönüyor.

• Xao Kahn kullanıcısına yanıt
    Hosa gitme meselesi degil ki kardesim.

Türkiye su an igrenç bi halde ne deseler haklilar.

Arkadasin tercihi berbat, Pakistan kültüründen ne alabilirsin. Dinci igrenç tipler çogu .

Ben de mesela Avrupa yerine Mogolistan da yasamak isterdim eski Türklere yakin olmak için.

Olay Avrupa - Pakistan meselesi degil yani

• Her insan kendisi hakkında en doğru kararları verir sizin kararınızı tartışmakta ne benim ne de başka bir üyenin haddine lakin benim şahsi fikrimi sorarsanız ben tercih etmezdim Pakistan'ı. Gerek üniversitenin uluslararası alanda tanınırlığı olsun gerekte eğitim kalitesi olsun. Çünkü mühendisi mühendis yapan teorik bilgisi değil pratik bilgisidir. Staj olanakları nasıl bir bilgim yok ama mutlaka bir Avrupa ülkeleri , ABD gibi sanayileşmiş ülkelerin gerisindedir. Bu yüzden kendinizi geliştirmeniz için çok çaba sarf etmenizi öneririm. Başarılar diliyorum.
  • Pakistan daki öğrencilerin kafaları zehir gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Informatiker

Her insan kendisi hakkında en doğru kararları verir sizin kararınızı tartışmakta ne benim ne de başka bir üyenin haddine lakin benim şahsi fikrimi sorarsanız ben tercih etmezdim Pakistan'ı. Gerek üniversitenin uluslararası alanda tanınırlığı olsun gerekte eğitim kalitesi olsun. Çünkü mühendisi mühendis yapan teorik bilgisi değil pratik bilgisidir. Staj olanakları nasıl bir bilgim yok ama mutlaka bir Avrupa ülkeleri , ABD gibi sanayileşmiş ülkelerin gerisindedir. Bu yüzden kendinizi geliştirmeniz için çok çaba sarf etmenizi öneririm. Başarılar diliyorum.

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam, imkanlar doğrultusunda elimden geleni yapacağım. Size de başarılar dilerim bölümünüzde.
  • Hocam kadınların özgürlüğü yaşamı, refahı nasıl? Genelde kapalı kisiler mi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Informatiker

Her insan kendisi hakkında en doğru kararları verir sizin kararınızı tartışmakta ne benim ne de başka bir üyenin haddine lakin benim şahsi fikrimi sorarsanız ben tercih etmezdim Pakistan'ı. Gerek üniversitenin uluslararası alanda tanınırlığı olsun gerekte eğitim kalitesi olsun. Çünkü mühendisi mühendis yapan teorik bilgisi değil pratik bilgisidir. Staj olanakları nasıl bir bilgim yok ama mutlaka bir Avrupa ülkeleri , ABD gibi sanayileşmiş ülkelerin gerisindedir. Bu yüzden kendinizi geliştirmeniz için çok çaba sarf etmenizi öneririm. Başarılar diliyorum.

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam, imkanlar doğrultusunda elimden geleni yapacağım. Size de başarılar dilerim bölümünüzde.

Teşekkür ederim. Alanlarımız aynı ülkeler farklı zaten sadece

• Sevdiğim ülkelerden biridir pakistan, bize kazık atmamış ve atmayacak az sayıda ülkeden bir tanesidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yapmayaww.d

Hocam kadınların özgürlüğü yaşamı, refahı nasıl? Genelde kapalı kisiler mi

Sadece kadın erkek ilişkisinde abartılı şeyler görmüyoruz. Çoğunlukla kapalı oluyorlar, baş örtüsü kullanmayan da var. Bayanlara özellikle saygı gösteriliyor, rahatsız edilen bir bayan dahi görmedim diyebilirim, yada münakaşa. Araç kullanıyorlar, gezip dolaşıyorlar sorun yok yani
  • hocam bir nato üssü bombalasana ya sevaba girersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belluschi_16

quote:

Ermenistan kadar taş düşsün başınıza.

• Hayırlı olsun. Gıda, giyim, elektrik, benzin gibi ürünler ucuz mu ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.