Şimdi Ara

Pakistan Papağanı Eğitimi İçin Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 hafta önce birsinden yavru Pakistan Papağanı aldım ve hala benden kaçıyor. Adam bana almadan önce ek bir ücret karşılığında kuşu eğitebileceğini söyledi yaklaşık 1 2 saate eğitecekti. Bu eğitim nasıl bir şey. Ben nasıö eğitmem lazım kuşumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KranosChara -- 7 Şubat 2017; 23:2:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım.

• Kuşunuzun yaşını falan sordunuz mu? Adam sizi fena halde dolandırmış. 1-2 saate bırakın eğitimi hayvan yeni ortama bile alışmaz.

Özel eğitimleri var mıdır bilmiyorum ama kuşunuzla ilgilenmekten başka yapabileceğiniz bir şey yok. Tabi yaşı biraz büyükse hiç alışmasını falan beklemeyin.
  • Eğitim parasını vermedim sadece kuşu aldım. Kuş daha yavru 6 aylık kafasının arkasındaki tüyler daha mavi değil gri gibi.

• İşiniz zor. 1 sene boyunca o türe baktım fakat eğitemedim yaptığı tek şey sürekli saldırgan olması ve kaçması oldu.
  • Benimki de sürekli kaçıyor ama ısırmıyor.

• Pakistan Papağanı Eğitimi İçin Yardım!
    Pakistan Papağanı Eğitimi İçin Yardım!

merhaba petshoptan aldım daha önce muhabbet kuşu ve sultan papağanı besledim bana erkek dedi ama dişi gibi geldi sizce konuşur mu ya da ıslık çalabilir mi eğitebilirim ama bunlardan şüpheliyim yardımcı olursanız çok sevinirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.