Şimdi Ara

Dolandırıcı Vodafone (Her akşam 8'de internetin yavaşlatılması) İnternet pert (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
3
Favori
10.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FearDive

Şuanda benimde internetim gitti cayma bedeli olduğu halde bende iptal ettiriyorum.
    Hocam BTK üzerinden başvuru yap boşuna para ödeme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu durum geçen sene de yaşanmıştı, BTK üzerinden şikayet etmiştim fakat hiç bir çözüm sağlanmamıştı. Siz bir çözüm alabildiniz mi acaba ?
  • Galiba sorun bölgesel...

8 Cihaz bağlı modeme şuanda. Superonline Altyapısı .Ankara Batıkent

Dolandırıcı Vodafone (Her akşam 8'de internetin yavaşlatılması) İnternet pert
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

Galiba sorun bölgesel...

8 Cihaz bağlı modeme şuanda. Superonline Altyapısı .Ankara Batıkent

Anlık düzeldi bende de.
  • Mh böyle bir kesinti olamaz diyor. Btkya yazdım 2 haftadır cevap yok. Sayfalar bile düzgün açılmıyor. Bunun cidden çözümü yok mu? Iss degistirecegim. Superonline altyapılı vodafone fiber kullanıyorum k.çekmece
  • Vodafone böyle ise diğerleri nasıl acaba turkcell ve superonline ii diyorlar ama yada tekel turk telekom çare yok turksat kablonet var ise oda ii olduğunu söyleniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z.E.U.S

Bu durum geçen sene de yaşanmıştı, BTK üzerinden şikayet etmiştim fakat hiç bir çözüm sağlanmamıştı. Siz bir çözüm alabildiniz mi acaba ?
    Bana 300 küsür bedel çıkartmışlardı ama ben ödemedim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Bende de son zamanlarda sıkıntılar arttı, dün iyice kötü oldu. Hemen bir hız testi yaptım.

download: 3 upload: 5 , şükür upload düşmemiş. Bu arada 100mbit fiber kullanıyorum

Gariban kimsesiz insanlarıyız bu ülkenin, ne hak ne hukuk ne adalet. Vodafone da bir iban versin, onlara da yardım gönderelim
    Şimdi call of duty warzone oynadım, 50 ping ve 0 packet loss, sanırım vodafone fiber konu hakkında birşeyler yaptı, çok şaşkınım. Burası Türkiye tabii, şans olabilir, her an bozulabilir.

İlk defa 50 ping ve 0 packet loss ile oynayınca bir garip oldum.

Düzenleme: Sonraki oyunum bildiğiniz gibi, packet loss falan filan. Yine haklı çıktım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 19 Nisan 2020; 22:23:17 >

• Vadofoen net bana zamaninda 700tl yakin cayma bedeli cikardilar Allah belalarin versin hem adam gibi internet veremediler hem.benden cayma bedeli aldilar kimseye tavsiye etmem

• az önce aradım 1400 lira cayma bedeli çıkardılar. bu cayma bedelleri de çok mantıksız tarifen 150 diyor sana 90 lira yapıyorum faturanı. bu sefer cayma bedelin yüksek çıkıyor buna bi kota konmalı ilk veerdiği fiyattan vergi veriyorsa sorun yok ama yüksek ihtimal bana kestiği ücretten vergi veriyor olan caymak istediğimde bana oluyor.
  • Bugün sorun yaşayan var mı acaba? Saat 21:30 dan sonra ancak bakabildim ve testler hep normal çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökhanataç

Bugün sorun yaşayan var mı acaba? Saat 21:30 dan sonra ancak bakabildim ve testler hep normal çıktı.
    1 aydır ilk kez bugün yavaşlatma yapılmadı.

• Evet bugün hızda düşürülme yapılmadı. Ben dediğim gibi 21:30dan sonra kontrol edebildim, öğle vakti de sorun yoktu demek o arada kalan vakitte de birşey olmamış. Ancak esas sıkıntı 4 günlük sokağa çıkma yasağı var. Ben o andan itibaren bu sorunların tekrar başlayacağını düşünüyorum.
  • Şükür bu akşam da sorun yok gibi maşallah diyelim
  • 2 gundur sorun yasamiyorum istanbul beylikduzu
  • Beylikdüzü dün ve bugün şu ana kadar yavaşlatma yapılmadı. Önümüzdeki birkaç hafta bekleyip görelim.

• ekostros kullanıcısına yanıt
    paket kayıplarında durum ne alemde hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

paket kayıplarında durum ne alemde hocam?
    Onda bir değişim yok. Warzone %50-100 arası packet loss daimi var. Mesela gulag'ta pistol ile adam vuramıyorum mermiler içinden geçebiliyor düşmanın. %100 isabet sıkıyorum mermi değince duyulan hit sesi ve hitmarker çıkmıyo. Oyundan diyenler var ama kesinlikle oyundan kaynaklı değil arkadaşlarımda hiç yok, yayınlara bakıyorum kimsede yok.

• bahçeşehirde de 2 gündür sorun yok.
  • Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    Ping ya da paket kaybı var mı

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.