Şimdi Ara

Packerd Bell MB85 kullanıcıları platformu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
1
Favori
39.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Packerd Bell MB85 kullanıcıları platformu

• geldi bakın işte resimleri

• işte resimleri küçültme prograı indirdim vede resimler küçülünce söz verdiğim gibi koydum resimleri hala alan olmadımı bu harika bilgisayardan ekran kalitesi görünüyor dimi arkadaşlar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilgisayarcı_st

işte resimleri küçültme prograı indirdim vede resimler küçülünce söz verdiğim gibi koydum resimleri hala alan olmadımı bu harika bilgisayardan ekran kalitesi görünüyor dimi arkadaşlar....

kardeş ekran kalitesi iyide,masaüstündeki resim hiç olmamış oraya,güzelim laptop u ne hale getirmişin

• güzel laptop iyi günlerde kullan kardeş
    arka packard bell yazan yerde ışık varmı ? bütün pb lerde var die biliyom yanlışsam düzelt
    toucpad güzel görünüyo hoşma gitti yaw PCMCIA varmı acaba ?
  • Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Piyasadaki diğer Santa Rosa notebooklara göre artıları/eksileri nelerdir acaba?
  • tek eksisi 8600gs ekran kartı kullanması.gerçi 1520ve5920 hariç 8600gt yok galiba şuan ama...
    pcmc..zambala zort yok express 54 kart var.ışık var arkada.öndede var.ve çok güzel duruyor.tek kelimeyle harika...
    bide golldtaki gerçekten 1gb.ve için 512 mb turbo memory var.dikkat ederseniz arkadaştaki yanii vatandaki mb85-p017, golddaki mb85-007.model farklı.pazartesi sabah kargoya verdircez kartı amasalı akşamı anca gelir.gelir gelmez almaya koşcam.inşallah stok tükenmez.ben anlamadım bu ürün neden kimsede yok gerçekten çok güzel.neyse siz yinede almayın salıya kadar.stok bitmesin
  • PCMCIA olmaması kötü bence ekran kartı benim için önemli değil gs değilde gt olsa ii olurmuş
  • pcmcia var evet kapaktaki packerd bel yazısındada işık var ram 2gb 1gb turbo robson ram varyanlış makinalara bakmayın 1gb yükseltilebilen eran kartıda var ayrıca sata direkt girişide var yanda süper bir olay bence yakında herkeste el harddiski olacak ve takmak ihtiyaç olcak harika valla ekran daki resme gelince bence dünyadaki egüzel şeydir valla diğer görüşlerde saygım var tabiki.....
  • pcmcia olduğuna eminmisin.daha gelişmiş olan express 54 kart girişi var.gerçi express 34 ola,sa daha iyi olurdu ama....
  • Model MB85-P-017
    İşletim Sistemi MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM
    Platform MEROM
    İşlemci INTEL CORE 2 DUO T7300
    L2 Cache 4MB
    FSB 800 MHZ
    Clock Speed 2.0 GHZ
    Chipset INTEL CRESTLINE-PM 965
    Bellek 2048 MB 667 Mhz
    TURBO MEMORY 1 GB INTEL TURBO MEMORY
    Grafik İşlemci NVIDIA 8600M GS
    Grafik Hafıza 256MB DAHİLİ 511MB TURBOCACHE
    Sabit Disk SEAGATE 160GB 5400RMP 8MB SATA
    Optik Sürücü DVD +R9 DUAL LAYER
    Ekran LG-PHILIPS 15.4
    Ekran Öz. 1280*800 WXGA DIAMOND VIEW
    Ses CONEXANT CX20549 HD
    Fax-Modem HDAUDIO SOFT DATA FAX MODEM
    Ehernet MARVEL YUKON 88E8039 PCI-E FAST ETH.
    Kablosuz Erişim INTEL 4965AGN
    Bluetooth CSR BLUETOOTH DEVICE
    Dahili Kamera VAR
    USB 2.0 4*USB2.0
    FireWire (IEEE 1394) VAR
    Kart Okuyucu 4in1 SD-MMC-MS
    Genişleme Yuvası VAR (EXPRESS)
    Uzaktan Kumanda YOK
    TV OUT HDMI
    VGA OUT DVI
    NUM-PAD VAR
    Parmak İzi Okuyucu YOK
    INFRARED RECEIVER VAR
    E-SATA VAR
    Kısayol Tusları EcoMode-WiFi-Light
    Renk SİYAH
    Ağırlık 2.8 Kg
    Boyutları 362*264*38 mm
    Pil Li-ion 4800mAh 11.1V
    Adaptör 19V 3.95A
    Kutu İçeriği Kitapçık-Pil-Adaptor-DriverCD-MasterDVD

evet tarıkın dedıgı gıbı expres olarak var

• ben de bunu alamya düşünüyorum acaba ısınma sorunu oluyor mu bir de pil ömrü nasıl +servis olayı hakkında da bilgi verirsen çok mutlu olucam
  • hayır hiçısınma sorunu olmadı 7 8 saat açık kaldı ve sadece fan tarafın da çokçok az bir ısınma var ama okadar da olur bence pile gelince akşam full dolu iken yüksek konfigrasyonlarda oyun oynadım ve pil tam olarak 2 saat 18 dakika gitti bunu echoo modda kullanırsam belkide 3 saati bulurdu ama denemedim birşey diyemiyecem ama ısınma garantisini veririim sana aslan ısınma yok ..... hadi umarım sende alırsın vede aramıza katılırsın şimdiden hayırlı olsun....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Korsanlar15

güzel laptop iyi günlerde kullan kardeş
    arka packard bell yazan yerde ışık varmı ? bütün pb lerde var die biliyom yanlışsam düzelt
    toucpad güzel görünüyo hoşma gitti yaw PCMCIA varmı acaba ?

arkada vede toucpad e gelen beyaz seritte ışık var evet toucpad kullanımı çok rahatve de insanı rahatsız etmiyor pcmcia expres var kardeş bende çok memnunum tavsiye ederim artıları bence daha iyi bir ekran saglam bir kasa numpad sağdeliğin yanında sade gösterişi olması vede çin değil hollanda yapımı olması amerikan firması yılların firması bu packerd bell bence iyi servis olayına gelincekullanmadım allahta kullanırdırmaz inşallah ama her markada sorunlar yaşanabiliyor servislerde bunda da iyisine düşmek var kötüsüne düşmek var şans biraz bu işler....

acer 5920almayı istiyordum ama şimdi onun hakkında amerikan sitelerinde ve bu sitedeki derneğinde okuduğum yazılardan sonra iyiki de bunu almışım boşuna b eklemememişim diyorum birde ben aldığımdan bu yana dolarda fırladı gitti ben 1.3 ytl den aldım şimdi kaça çıktı bakın ve hala acer piyasada yok bece boşuna beklemeyin......

herkese iyi günler

• pil 4800 amperse 8 hücrelidir diye biliyorum ben ve full oyun 2 saat 10 dk çok iiy bir tşey.bide wirelessin varsa wireless açık internette gezinirken msn açıkken yani net takılırken test yaparmısın bakalım nekadar gitcek.bide son olarak ekran son parlaklık dvd izlerken kaç saat gidiyo?vaktin varsa bunlarıda yaparsan arkadaşlarımız ve ben daha memnun olacağız.inşallah alabilirim bende.kredi kartını limiti doluymuş.başka ir çare bulmaya çalışıyoruz.bu alet vatandan başka bir yerde varmı?bulan varsa bana link verebilirmi.vatanda cardfinans olmayınca çok pahalı.teşekkürler
  • arkadaşım bizimde limit yoktu ama ordan bankayı arıyorlar vede hemen limit yükseltiliyor finansbank yapıyor valla yada içindeki bankadan bavuru yapıp yarım saat içinde kredi kartı çıkartıyorlar valla büyük kolaylık buda bu seçenekleri de düşün derim ok en kısa zaman da bunlarıda test edecem bekleyin beni ama sen de al derim hadi hayırlısı
  • Fotoğraflar-testler için sağol
    Bu vatanda card-finans çıkartıcaz diyelim ne kadar zamanda çıkartıyorlar?
    Ne kadar zamanda elimizde olur acaba bilgis olan var mı?
  • fiyat kaçtı en son 2000 ytl yi geçmemem lazım peşin ödeyeceğim acaba indirim yapanlar var mı????
  • 1699$+kdv ama vatanda card finansa 12 taksit %8 indirim var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sonsuzz

Fotoğraflar-testler için sağol
    Bu vatanda card-finans çıkartıcaz diyelim ne kadar zamanda çıkartıyorlar?
    Ne kadar zamanda elimizde olur acaba bilgis olan var mı?

önemli değil kardeş elimden geleni yapıyorum.

kardeş benimde limitim 1000ytl idi ve benim adıma bankayı aradılar ve kredi limiti yükseltme isteğinde bulundurdularve 10-15 dakika içinde cevap geldi ve ım ama olmasaydı da hemen mağaza içinde banka yetkilisi var ordan başvuruda bulunuyorsun ve satıcının dediğine göre eğer kara listede değilsen yarım saate kadar kartın çıkıyormuş vede hemen alış veriş yapıyorsun bence git orda konuş derim ben ordan aratıldığında hemen yükseltiyorlar ben daha önce aramıştım yükseltmek için olmamıştı ama ordan arayınca limit birden 2500ytl oldu bu b anka kendi bankaları yaa ondan kaynaklanıyor yani aksilik çıkmazsa en geç bir saat içinde alır çıkarsın makinayı hadi kolay gelsin......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgisayarcı_st -- 21 Ağustos 2007; 15:30:11 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.