Şimdi Ara

p800 pili ne kadar gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni aldığım p800 ün pili yogun kullanımda sadece 1 gün dayanıyor. sizde durum nasıl

• benim p800 ümü aldıgın ilk gün 1 günde bitirdim...
    az kurcalarsan 2 gün gidiyo...
    fotografı cok az kullanırsan ve genelde guc tasarrufu modunda durursa 3 gün gider tabi gece kapa telefonu
    pilin normal güle güle kullan.......
  • gitmiyorrrr
  • arkadaş benimki gidiyor seninki gitmiyor neden gitmiyor
  • bende yok ama genelde 1-2 gümn anca gider kullanırsan benimki gibi
  • 3 gün gidiyor benimki..
    Genelde telefon işi icin kullanıyorum,arada birkaç iş yapıyorum

Oyun filan oynarsam o zaman 2 gün dayanıyor
  • 1 gun gidiyor P800 bütüngün yapmadıgım şey kalmıyor , hep elimde oldugu zaman saygılar
  • arkadaşlar sorunlu olabilirsiniz benimki 4 gün gidiyordu,1,5 yıl kullandım.bi azalmasıda yoktu.tel haricinde pek kurcalanmıyodu ama hergün bi saat konuşturuyodu.
  • klurcalamamak ne mumkun 1 gun bilemedin 2 ama tak sarja devam napalım her guzelin bi kusuru vardır bu canavara araba akusu bağlayacak halimiz yok .)
  • arkadaslar,..

sormak istedigim bir konu var,..

benim P900 var,. ama farketmez,.

bu telefonlarin mevcut pili 1260mAh degerinde,..

acaba 2000mAh veya 2500mAh gucunde pil var mi bu telefonlar icin,..

baska telefonlar icin normalde 500mAh gucunde pil kullanan telefon icin 2000mAh (Nokia - bir hafta gidiyor) uretmisler,..

eger P800 - p900 telefonlar icin bu gucte pil olursa, mukemmel olur,..

Yan sanayii de olabilir,..

bilen, duyan varsa bilgilendirirse seviniriz,..
  • evet var yan sanayi telefoncular satıyor saçma şekilde,üzerinde 2000 MAh yazıyor ama gerçekte senin bataryandan orjinalden daha düşüktür bundan emin olabilirsin?
    Sony Ericsson pil üretimine başlayacak yakında, güçlü pillerin.! saygılar
  • ya uyuz oluyorum benim 3650nin sarj sorunu war yaaaa...

servise goturmeyede useniyorum acikcasi... 15 dakka sarj olup SARJ OLMUYOR hatasi weriyo.. bu yuzden 1.5 gun anca gidiyo sarjim... allaim yaaa
  • telefondan kaynaklı o yada şarj cihazından? bataryada bişi arama?

15 dk yada belli bi zamandan sonra şarjı kesiyorsa, başkasının larj aleti ile dene, yine aynı sorunu yapıyorsa büyük ihtimal telefondan kaynaklı, servis yolu ... saygılar
  • ufff abi servise verince 3 4 gun el koyuyolar... yedek telefonum yok... 3-4 gun tel.siz kalinca hayatımdan bise eksilmish, cıplak gibi hissediyom :)))
  • evet o çok kötü işte!! bu arada tel den kaynaklı o sorun nerden baksan 1.5 - 2 hafta kalır serviste?

ona göre kendini al sağlama ?
  • Bugün şarj ettim.. Ablam kurcaladı 15 dk. kadar..Melodilerini dinledi...Bir saat sonra baktığımda şarj düzeyi %77 idi..Bu normal mi sizce?
  • peki normal olarak kullandigimizda 2 gun gitmesi normal bu super telefona yoksa eksi bi durum mu?(birkac gun icinde abime alcazda)
  • paketinden çıkan jarş aleti hıslı jarş ediyor.
    o yüzden fazla gitmiyor.
    bi t600 jarş aleti kullanırsanız daha çok jarş gider.
  • benim ilk günler ilk haftalar 1 gün gidiyordu !!
    ama şu an 3 gün gidiyor..

kullanıma baglı aslında kesin bişi sölenemez, ama ortalama kullanım ile 2 gün gider..
  • iyi yinede
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.