Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

:) p800

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
96
Cevap
0
Favori
1.209
Tıklama
Giriş
    10624 Mesaj
    sınırsız sürebiliyor? camcorder var P800 için yüklüyorsun hafıza dolana kadar hayet de kaliteli çekim yapabiliyor!!
    |
    |
  • Yarbay
    3502 Mesaj
    sesli mi kardeş
    |
    |
  • Binbaşı
    1529 Mesaj
    sesli oluyor fakat mmc ramın büyük olması lazım 128mb gibi rahat rahat yetsin
    |
    |
  • Yarbay
    3502 Mesaj
    video çekiminin kalitesi nasıl 6600 oranla
    |
    |
  • Yarbay
    3502 Mesaj
    teknosadan peşin mi aldın taksitle mi?
    |
    |
  • Binbaşı
    1529 Mesaj
    taksitle alım zorlamaya gerek yokki 132.000.000l*6
    |
    |
  • Yarbay
    3502 Mesaj
    iyi yapmışsın
    |
    |
  • Yüzbaşı
    863 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by barış</i>
    <br />sesli oluyor fakat mmc ramın büyük olması lazım 128mb gibi rahat rahat yetsin
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

mmc deil memory stick duo :D
    |
    |
  • Binbaşı
    1529 Mesaj
    peki kurduğumuz programları kaldırdıktan sonra windows gibi iz bırakırmı yavaşlar vb. orun çıkarırmı arkadaşlar
    |
    |
  • Yarbay
    3151 Mesaj
    Hocam kvkdan mı aldın?yoksa hepsiburada falan mı?
    |
    |
  • Yarbay
    10624 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by barış</i>
    <br />peki kurduğumuz programları kaldırdıktan sonra windows gibi iz bırakırmı yavaşlar vb. orun çıkarırmı arkadaşlar
    degisik programalr var temp dosyalarını silmek için,kullanılmayan dosyaları kaldırmak için vs..! bilgisayarlardaki gibi programlar var baya..
    bu konuda istersen yardımcı olabilirim yada programalrın oldugu siteleri araştır..
    |
    |
  • Binbaşı
    1529 Mesaj
    vallahi bede özür var galiba bulamıyorum bir iki tane göndersen bide sınırsız vido için program vallahi çok makbule geçer barissaygin34@yahoo.com.bu arada teknosadan aldım
    |
    |
  • Binbaşı
    1529 Mesaj
    bide vestel televizyonu kontrol edebileceğim ir programı bilen varmı özellikle türkiyede kullandığımız tv ler saygılar
    |
    |
  • Binbaşı
    1529 Mesaj
    memory stick duo alabileceğim en uygun yer ve an çok kaç mb (tlf. desteklediği max.?)alabileceğimi bilen varsa söyleyebilirmi bugün mutlaka almam lazım.araştırdım ama fiyatlar yüksek tabiki .saygılar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    940 Mesaj
    barış kesinlikle süper bir karar vermişsin P800 almakla muhteşem bir telefon. 6600 dan kat kat daha iyi ve daha ucuz. Tek dzavantajı memory stick in çok pahalı olması. Benim çok hoşuma gitti. P900 den tek eksiği 4096 renk olması. Zaten normal bir resimde maksimum 3000 renk oluyo onun için çok önemli bir eksik değil. Ayrıca yanında şarjlı data standi, kulaklıkları, Program cd leri.... bin tane şey. Ayrıca Symbian UIQ dehşet 7,0 a bin basar
    |
    |
  • Yarbay
    44889 Mesaj
    normal bir resim 24bit yani 65536 renk oluyo.
    p 800 bi kere pda sayılır çook büyük.
    benim telefon bile .ayvan gibi geliyo o takozun alası bence
    ama özellikleri süper bi telefon
    |
    |
  • Çavuş
    94 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by C.Kunt</i>
    <br />barış kesinlikle süper bir karar vermişsin P800 almakla muhteşem bir telefon. 6600 dan kat kat daha iyi ve daha ucuz. Tek dzavantajı memory stick in çok pahalı olması. Benim çok hoşuma gitti. P900 den tek eksiği 4096 renk olması. Zaten normal bir resimde maksimum 3000 renk oluyo onun için çok önemli bir eksik değil. Ayrıca yanında şarjlı data standi, kulaklıkları, Program cd leri.... bin tane şey. Ayrıca Symbian UIQ dehşet 7,0 a bin basar
    +2
    |
    |
  • Yarbay
    3502 Mesaj
    tlf nun tipi bence fazla hoş değil ama özellikleri süper ben bu yüzden almaya karar verdim.
    |
    |
  • Yarbay
    44889 Mesaj
    sen bilirsin
    |
    |
  • Yarbay
    3502 Mesaj
    beyler p800 ün video çekim kalitesi nasıl
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
üniversite
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.