Şimdi Ara

P150HM KULLANICILARI KULÜBÜ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
4
Favori
32.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aletlerin bios u geçmesi biraz uzun sürüyor bendede biosu geçtikten sonra 5-6 sn de windows ve prgramlar açılmış oluyor
  • biosu hızlı geçesini sağlayamazmıyız? bi yolu ince ayarı yokmudur? eskiden hdd çok yavaş derdik windows açılmıyor şimdi hdd hızlandı, bios hdd den yavaş kalıyor.
  • bu makinaların ssd ye çok ihtiyacı var
    ama ssd ler çok pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless2214

bu makinaların ssd ye çok ihtiyacı var
    ama ssd ler çok pahalı

momentus xt taktırdıydım, bi defa diyip 236tl daha ödeyip 120gb ssd taktırcam makineye. almışken tam olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

quote:

bu makinaların ssd ye çok ihtiyacı var
    ama ssd ler çok pahalı

momentus xt taktırdıydım, bi defa diyip 236tl daha ödeyip 120gb ssd taktırcam makineye. almışken tam olsun.

bence hic zaman kaybetmeden alin takin ssd...
    bende 120GB kingston hyperX var, inanin simdiye kadar bilgisayar kullanmamis sayiyorum kendimi...
  • ssd ile bilgisayar kullanmaktan ayrı bir zevk alıyorsunuz :D herkese öneririm şuan zaten mekanik hdd fiyatları tavan yapmış durumda ustune biraz daha ekleyin olsun bitsin :))
  • önemli bir bioz güncellemmemiz varmı?
  • quote:

önemli bir bioz güncellemmemiz varmı?

bios güncelleştirmenin ne gibi faydaları vardır kısa bilgi verebilir misin?
  • Dün siparişi verdim... 10 Ocak'ta bende aileye katılıyorum... Monster firmasına özellikle Kadir Bey'e ilgileri dolayısıyla teşşekür ediyorum... Selametle...
  • Hayırlı olsun...
  • Eyvallah kardeşim... Herzaman olduğu gibi dün de ani bir karar alıp monster dedim... Niyetim MSI GE620DX-434TR almaktı... Bir kaç kişiye sordum yorumları okudum herkes Monster diyor... GTX560 ile 580 arasında gerçekten bir uçurum mu var? GTX560 ile de oyunları full oyarlarda oynayabilir miyiz? Grafiğe çok önem veririm de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanayman

Eyvallah kardeşim... Herzaman olduğu gibi dün de ani bir karar alıp monster dedim... Niyetim MSI GE620DX-434TR almaktı... Bir kaç kişiye sordum yorumları okudum herkes Monster diyor... GTX560 ile 580 arasında gerçekten bir uçurum mu var? GTX560 ile de oyunları full oyarlarda oynayabilir miyiz? Grafiğe çok önem veririm de...

Gtx560 ile gtx580 arasinda fark baya fazla!! Gtx560<gtx485<gtx580
  • Fazla olduğunu biliyorum... Çok mu fazla diyorum?.. Elbette gtx580 performansı beklemek mantıksız olur... Merak ettiğim, oyunlarda grafiği fazla düşürmek zorunda kalır mıyız? Mesajımda dediğim gibi grafiğe çok önem veririm? Limitim olsa elbette ki GTX580 veya 6990 alırdım?
  • quote:

Fazla olduğunu biliyorum... Çok mu fazla diyorum?.. Elbette gtx580 performansı beklemek mantıksız olur... Merak ettiğim, oyunlarda grafiği fazla düşürmek zorunda kalır mıyız? Mesajımda dediğim gibi grafiğe çok önem veririm? Limitim olsa elbette ki GTX580 veya 6990 alırdım?

Yuksek ayarlarda oynayabilirsin gibime geliyor ama bir kullanana sormak daha uygun olur :) ama cogu oyunu yuksek ayarlarda oynayabilirsin bence
  • Crysis 2 de V-SYNC ne işe yarıyor bilen var mıdır ? bir de ekran kartı sıcaklıgı 90 ları aşıyor bazen bu durum normal midir ?
  • quote:

Eyvallah kardeşim... Herzaman olduğu gibi dün de ani bir karar alıp monster dedim... Niyetim MSI GE620DX-434TR almaktı... Bir kaç kişiye sordum yorumları okudum herkes Monster diyor... GTX560 ile 580 arasında gerçekten bir uçurum mu var? GTX560 ile de oyunları full oyarlarda oynayabilir miyiz? Grafiğe çok önem veririm de...

Ben de MSI'nın aynı modeliyle ilgileniyordum ve bir anda rotamı Monster'a çevirdim. Ben de GTX 560 düşünüyordum ancak daha uzun süre oyunları full ayarlarda oynamak için HD6990'ı seçtim ve oyunları full ayarlarda sorunsuz oynuyorum ve şu ana kadar hiçbir şikayetim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: strossus

Crysis 2 de V-SYNC ne işe yarıyor bilen var mıdır ? bir de ekran kartı sıcaklıgı 90 ları aşıyor bazen bu durum normal midir ?

v-sync (vertical synchronisation - dikey senkronizasyon) monitorunuzun tazeleme hizina gore ekran kartinin goruntu aktarmasini saglayan bir sistemdir...
    flulasmayi veya kirilmayi onleyerek daha net bir goruntu almanizi saglarken diger taraftan da ekran kartinizi zorlar ve yorar...
    sadece crysis 2'de degil hemen hemen tum oyunlarda vardir bu ozellik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crower74 -- 24 Aralık 2011; 23:16:08 >
  • Bencede önemli olan ihtiyaçlarınız ve elinizdeki para...Paranız yoksa fazlasınada otomatikman gerek yok..
    İhtiyaçlarınız ve paranıza göre monsterdan istediginiz konfigrasyonu hazırlayabilirsiniz.
  • Arkadaşlar iyi akşamlar bugün canavarımı lcd tvye hdmi ile bağlandık görüntü vardı ama ses gelmiyordu arkaaşların laptoplarında ses+görüntü var. bu sorunu nasıl aşabilirim bilgi verirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkada$lar sistemi cuma gnu aldim bilgisayarda linux kurulmadi acelem oldugu icin, 2tane win 7dwd si denedim acilista dwd yi görmuyo 2gundur pc yi acamiyorum bu konuda yardmci olurmusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.