Şimdi Ara

Özyeğin Üniversitesi DonanımHaber Öğrenci Topluluğu (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.728
Cevap
33
Favori
176.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Trace zor oluyor zaten, keşke yanlış işaretlemeseydiniz. Trace'e girmiş olurdunuz upper advanced kurundan başlardınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lucilled kullanıcısına yanıt
    Hocam kendimin B2 olduğunu düşünmüyorum. İngilizceme güveniyorum ama B2 seviyesinde değil B1'de kendimi geliştirebileceğimi düşündüm. Zaten okul zor bir okul. Örnek olarak ablam Boğaziçinde okuyor o da ilk B2'den başladı ama çok zorlandı B1'e düşürdü kendini. Ki ablamin İngilizcesi benden de iyidir yani siz düşünün

• Anladım bende yarın giricem sınava, zaten ilk sınavı geçen en üst kurdan başlıyomuş. Benim için zorunlu değil ama zorla okutuyo ailem hazırlığı. Umarım b2den başlayabilirim. Teşekkürler.

• Ben de yarın placement a giriyorum. Kolay diyosunuz dimi yani eminiz :D
  • Placementi gecip tracede kalirsam okul yarim dönem mi oluyor yoksa yine tam mı

• quote:

Orijinalden alıntı: lucilled

Hocam Trace zor oluyor zaten, keşke yanlış işaretlemeseydiniz. Trace'e girmiş olurdunuz upper advanced kurundan başlardınız

Hocam ilk sinavda gecip 2.de kalirsak yarim donem mi, yoksa yine tum yil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matttfrk -- 18 Ağustos 2016; 22:11:46 >
  • matttfrk kullanıcısına yanıt
    Yarım dönem olmalı

• Arkadaşlar sormanıza gerek yok. Placement sınavını başarıyla geçip Trace'de çuvallarsanız son kurdan başlarsınız. Bu sene sizler için daha kolay olur diye düşünüyorum, ben 2015 girişliyim 5 seviyeydi hazırlık taa 2. seviyeden başlamıştım senenin sonunda trace'ide verdim geçtim darısı sizin başınıza. Diceğim şu, 3 seviyeye düşürdülerse artık bu okul hazırlıkta çoğu öğrencinin kaldığının farkındadır diye düşünüyorum umarım sizler için işi kolaylaştırmışlardır. Hepinize başarılar diliyorum şimdiden ÖzÜ ailesine hoş geldiniz Gastronomi kazananlarınız var ise ve akıllarında soru varsa bana sorabilirler bu arada. Forumda sürekli olarak online değilim fakat arada giriyorum görünce cevaplarım.
  • Placement aciklanmis hangi kur

• Kim kolay dedi... B1 düzeyine yerleşmiiim o ne oluyor ne avantajı var b1den erken mi bitiriyoruz?

• Aynen bende b1 düzeyine yerleştim, öyle gereksiz kolay diye nitelendirilecek bir sınav olduğunu düşünmüyorum.
    Bu arada hazırlıkta ikinci yabancı dil dersi alabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pondsgeek -- 19 Ağustos 2016; 19:49:40 >
  • Bencede ya kolay değildi A2den benim

• Ben de b1 deyim.

• Bende A2 olmuşum tüh B1'e yükseliriz artık
  • Arkadaşlar benim bir sorum olacak.Şimdi ben b1 seviyesinden başlıyorum hazırlığa. Aralık ayındaki trace sınavına girip geçersem direk bölüme başlayabiliyor muyum? Kısaca b1 den başlayarak hazırlığı yarım senede atlayabilir miyiz?

• LEGINO kullanıcısına yanıt
    B1 tek dönemde bitirilir mi bilmiyorum ama bölümün irregular olmaya uygun mu bunu öğrenmen lazım. Yani her ders her dönem açılmıyorsa ve çok ön koşullu dersin varsa sıkıntı olabilir.

• Arkadaslar bende sey soracaktim a2den basliyorumda otomatik olarak yaz okuluna kaliyor muyum? onceden 5 kur varken 1. Kurdan başlayan otomatik yaz okuluna kaliniyor yazmistida

• LEGINO kullanıcısına yanıt
    Son kura gelmeden trace'e girişe izin verilmiyor

• İlk sınava ben de girdim, geçtiniz yazıyor.Siz seviyelere nereden baktınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodbanger -- 20 Ağustos 2016; 15:25:51 >
  • Vay be helal olsun sen b2 seviyesindesin yarım dönem okucaksın derslerde başarılı olursan keşke puanları yazsalar 100 işaretledim ben çünkü belki çok az farkla 60ı kaçırdım niye puan gözükmüyosa

Edit:bir de 23ünde trace gireceksin geçersen hazırlık okumuyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hberk1 -- 20 Ağustos 2016; 15:58:36 >
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.