Şimdi Ara

Özgüvensiz erkeklere pısırık diyen kezban

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
3.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birçok kadın çekingen erkeklerden hoşlanmaz

Bunu yazınca tepem attı bendw ona şunu yazdım

Ben:Ama serseri tipli berkecanlardan hoşanırlar dimi?

Sonrada erkekler tuu kaka dersiniz

Kezban:
    Kendine guveni olanlarla serserileri aynı kefeye koyamazsın

Kezban:

Yanımda pısırık davranan biri olmasındansa surekli bir yere gittiğimizde yanımda iki kelime konuşamayacaksa olmasının anlamıda yok zaten kendimize koruma aramıyoruz

Ben:

Yaya tabi amacınız aşk değil koruma başkalarına sözünü geçirtip kullanacağınız erkek

Kadın özgüvenli erkek istiyorsa kendisine aynı derecede özgüvenli olmak zorunda aksi durumda bunun iki yüzlülük olur

Sonuçta kadınla erkek eşit demiyormusunuz siz feministler?

Kezban:

Gayet özgüvenim yerinde o nedenle 29 yaşına gelip pısırık adamlarla uğraşacak halim yok

Ben:
    Uğraşma devam et berkecanlarla tanrıdan dileğim sana öyle bir musibet versinki o pısırık diye aşağıladığın efendi adamlara yalvarır duruma gel

Kezban:

Allahtan berkecan peşinde koşacak ergenlik yaşında değilim ama sen millete pislik atacağını biraz beynini geliştirde özgüvenin yerine gelsin ozguvenin şımarık çocuklardan ibaret olduğunu düşünmen bile daha yaşaman gereken çok şey olduğunu gösteriyor ama boyle klavye delikanlılığıyla adamlıkta olmuyor sana karşı laf söylememişken boyle terbiyesiz olmanda cabası benimde tanrıdan dileğim biraz insan olmayı oğrenmen

Ben:
    Hadi ordan kezban şu dönemde siz kadınlar öyle havalandınızki buna sebep olan feminizmdir hepinizden nefret ediyorum tanrı görüyorya bunları öteki tarafta görüşürüz

Özgüven tapıcıları çekingenlerde insan değilmi lan?

Vicdansız ahlaksız düşüncesizler

Dahada cevap yazamadı

Feminizmin yarattığı havalı kadın dolu 21.yüzyılda işimiz çok zor beyler

Özgüvensiz erkek ne yapsın? Oda insan değilmi?

Gece gece moralim bozuldu yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgilenenüye34 -- 5 Kasım 2018; 0:28:41 >

• okurken utandım ya la
  • Saat 12.30 yeni gune baslayali 30 dk oldu ama bu konu sayesinde simdiden utancimi aldim tesekkurler dh.
  • Fena laf koymuş hocam sana. Yüzüm kızardı senin adına.
  • Dünyada doğru şeyler yerini bulmayacak belki ölünce hocam oda yani dinler doğruysa
  • iki taraf da utanç verici
  • Pffffffff kadin demek anadan dogma azarlama hakkina sahip olmak demek
  • OKUMAYIN
  • Ne okudum lan ben?
  • umarım gerçek değildir
  • bunu alın burdan bak
  • Kadın haklı bence.
  • TEHET kullanıcısına yanıt
    Sırf sence değil hocam, tartışmasız haklı kadın.
  • 2nizde kezbanca yazmişsiniz
  • Kadından lafı sağlam yemişsin.

Kadın gayet mantıklı ve olgun bir şekilde açıklama yapmış takdir ettim.
  • Lütfen CSB öldüğünü söyle
  • Kız ne yazmış la öyle uzun ve akıcı.Kızın haklılık payı var malesef
  • Tabi ki csb
  • Kız haklı.Düşünsene sen yanında loser bir kız ister miydin? Günümüzde özgüvensiz kız bulmak imkansız ama bir hayal et yanında bir kız var iki kelimeyi bir araya getiremiyor,utandığı için senle dışarda etkinlik falan yapmıyor.Biriyle tanıştıracaksın gelmiyor falan.İster miydin?

Ayrıca özgüvenli insan ayrı Berkecan ayrı.Senin de haklı olduğun noktalar var ama yanlış yerde girmişsin konuya.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.