Şimdi Ara

Özellerle ilgili bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben ozellerle ılgılı genel bısey sormak ıstıyorum fıyatlar ılk sene gırdıgın gıbı kalıyo mu yoksa zam falan gelıp artma durumu var mı ?arttıgını bılıyorum ama o yenı gelenler ıcın mı gecerlı???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emrechn

ben ozellerle ılgılı genel bısey sormak ıstıyorum fıyatlar ılk sene gırdıgın gıbı kalıyo mu yoksa zam falan gelıp artma durumu var mı ?arttıgını bılıyorum ama o yenı gelenler ıcın mı gecerlı???

Üniversitenin paşa gönlü bilir. Her sene artırma hakkı var. Genelde ÜFE-TÜFE den hesap edilip artırılır. Ama canı istemezse artırmaz canı isterse elinden geleni ardına komaz. Ama TÜFE-ÜFE oranlarını geçemez yani aşırı astronomik bir artış olmaz max 2bin lira falan olur tabi bugünün oranları ile
  • artış oldugunu bende bılıyoeum fakat merak wttıgım husus, kayıt yaptırdıktan sonrakı senelerde, ucretlere gelen zamlar bızı etkıler mı yoksa ogrenım hayatımız boyunca gırdıgımız yıki ucretlerımı ödeyecegız??

• quote:

Orijinalden alıntı: emrechn

artış oldugunu bende bılıyoeum fakat merak wttıgım husus, kayıt yaptırdıktan sonrakı senelerde, ucretlere gelen zamlar bızı etkıler mı yoksa ogrenım hayatımız boyunca gırdıgımız yıki ucretlerımı ödeyecegız??

etki eder
  • teşekürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.